Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Karja
Avatar
35782 příspěvků moje polička 25. března 2019 20:17

notna Ja nechapu ani od 3 vys. Jako chapu, ale strasne obdivuju.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46035 příspěvků moje polička 25. března 2019 20:18

notna možná jedí jen bílé jídlo? (viděla jsem jen flašky s mlíkem a bílej dort:-))

Offline 4n4
Avatar
245 příspěvků moje polička 25. března 2019 20:25

Tak už přes hodinu koukám na videa té paní s 10 dětmi, zírám a nechápu. U nás je teda mnohem větší binec a zmatek, asi dělám něco špatně a to mám jen 4 kousky Možná je to tím, že mezi tou třetí a šestou, kdy ona dělá vše možné, tak já mám půlnoc a ani to nehodlám měnit. 

Nejvíc se mi líbí, jak na koberečku leží ty čtyři "mimina", nechají se v klidu přebalit a pak spořádaně vedle sebe pijí mlíčko.

Offline rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 25. března 2019 20:44

4n4 haha nicmene psala tam ze chodi spat v 8 s nejmladsim a vstava v ty 3. Tak jestli to to male prospi cele, ma 7 hodin spanku:D coz ji asi staci. 

Offline notna
Avatar
6514 příspěvků moje polička 25. března 2019 21:23

viktorka_od splavu Snídají barevné ovoce :-) Víc jsem z jídla neviděla.

Ale jsem z toho fakt vedle...

Offline olivieraa
Avatar
505 příspěvků moje polička 25. března 2019 21:32

miesto obeda nakraja banan a jablko , decka upracu :)) ale nie, idem aa zakopat so svojim nezvladanim dvoch.. Ale ze sa vsetci ucia cinsky, korejsky a neviem co bolo to tretie azijske..to je teda dost psycho...hlavne ked budu sami music teachers 

Offline Mrakoplas
Avatar
8785 příspěvků moje polička 25. března 2019 21:34

Už som to videla a coze  ale je pravda, že keby som nebola taká lenivá a nestravila čas napriklad tu, tak by som toho tiež dosť stihla 

Online Karja
Avatar
35782 příspěvků moje polička 25. března 2019 21:36

Ja videla jen ty tri ranni videa, ale ,,ty mimina,, lezici a cekajici na zemi mi prijdou desivy:-D. A ta snidane vlastne taky.Asi si dam masochisticky dalsi videa.

Offline Pinot Noir
Avatar
24416 příspěvků moje polička 25. března 2019 22:01

Měla jsem pocit, že Rišák poslední dobou přece jen už občas něco sní, tak jsme ho optimisticky zvážili. 11,1 kg  Takže stejně jako před X týdny. Hlavně  že haksna mu roste pořád a ponožky, které jsem koupila v lednu, už jsou zase malé.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 25. března 2019 22:09

10 detí je moja nočná mora, kamarátka s rovnako starým začína rozprávať o druhom a my s mužom sa modlíme, aby sa nám druhé nepodarilo ani omylom . Obdivujem všetkých, čo majú viac ako 1 dieťa, ja tak nejak nestíham ani to jedno :)

Offline Mrakoplas
Avatar
8785 příspěvků moje polička 25. března 2019 22:15

Ja na to úplne cumim, mňa najviac zaujalo, že ona má s tými deťmi ešte aky dobrý vzťah! Teda aspoň na tych videách to tak vyzerá. Jak sa tam všetci usmievajú a pomáhajú si, jakoze teraz sa cítim ako ešte väčšia megera čo furt všetkých len buzeruje 

Offline continuity
Avatar
33558 příspěvků moje polička 25. března 2019 22:15

DrowRanger lenze oni nakoniec vyrastu, a ani to nebude tolko trvat. S viacerymi je to jednoduchsie ako s jednym, ked su starsie. 

Online Karja
Avatar
35782 příspěvků moje polička 25. března 2019 22:19

DrowRanger Ja obdivuju vsechny, co maji ty deti blizko u sebe. Predstava, ze jsem ted tehotna....Heee, jako to by rozhodne byla konecna pro me a fakt bych to nezvladla. A to mam znamou, co ma od sebe deti mene nez rok(!!!!). Ale dnes jsem optimisticky rekla sestre, ze ji jeden den v tydnu budu hlidat dite 2,5 kdyz bude chodit do prace:-D. Noo az na to, ze dela takove ty klasicke lezici kopajici zaseky je v pohode, tak bychom to nejak prezili;-)

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 25. března 2019 22:24

continuity áno, s viacerými deťmi je to asi potom jednoduchšie aj o to, že sa spolu zabavia, aj preto momentálne vo mne bojuje to, že jedináčik podľa mňa musí mať celkom smutný detský život bez súrodenca a to, že som sebec a jednoducho už nechcem zažiť toto obdobie nevyspatia sa a únavy znovu kvôli mne a mužovi...

Karja ja som mala asi 1 mesiac (keď krpáň spal) obdobie, keď som si vravela, že by som popri ňom zvládla aj druhé. Momentálne si to nevravím, som chodiaca reklama na kondómy a antikoncepciu :D 

Online Karja
Avatar
35782 příspěvků moje polička 25. března 2019 22:34

DrowRanger Ja jsem si dala jeden den takovou krizi. Mala byla desne narvana, po te nemoci, opravdu, kdyz nespala, tak plakala, knourala, mavic s vidinou, ze pritel neprijede na noc domu a nikdo me na chvili nevysvobodi, Kdyz jsem vychazela v 5 odpoledne ven opakujici si mantru, jedu do blazince, jedu do blazince, jsem potkala kamose a dala jsem si desetiminutovej monolog kecu, kterej jsem driv u zenskejch na matersky nesnasela a slibila si, ze to nikdy nebudu delat:-D A ejhle, uz sem taky takova.  

Jinak ja mam asi psycho z tehotenstvi, myslela jsem, ze clovek casem zapomene, ale mne treba o vikendu rekla jedna znama, ze cekala druhe v osmem mesici, a mne se uplne navalilo. Nekdo ma porodni trauma a ja tehotenske, takze bud si koupim tu filipinskou chuvu a nebo rovnou dite! 

Offline continuity
Avatar
33558 příspěvků moje polička 25. března 2019 22:35

DrowRanger taknty mas synka este malickeho, este pockaj. U nas stav, ze druhe by slo, prisiel az okolo roka a pol.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 25. března 2019 22:41

Pinot Noir mně dnes řekla trenérka na plavání, že to dítě je hezky podvyživený  ale ať si z toho nic nedělám, že její děti vypadaly stejně a vyrostly z toho. Jako jediný problém viděla to, že dítě v tom bazénu mrzne. U nás už tři měsíce 10,9 (s plnou plínkou), ale plus 4 cm do výšky a nový fusky i boty jsem kupovala taky 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 25. března 2019 22:43

Karja syn má aktuálne stavy, že sa ku mne stále pýta na ruky a v noci aj 20x na prsník/ruky, takže včera o 2:30 som sa hojdajúc na fitlopte musela krotiť, aby som pohľadom neprizabila muža, ktorý spal v posteli (a ktorý tvrdil, že si vymýšľam, že som do polnoci syna 5x uspávala, lebo on to nepočul - jasné, keď chrápal), dnes som šla ku kamoške na návštevu a tam teda predvádzal krásne plačlivé výstupy, odmietal jesť/spať a vlastne akokoľvek spolupracovať a dnes už sa mi 2x zobudil, takže sa bojím ísť si ľahnúť, že ma zobudí znovu tak ako včera po encelej hodine spánku...ale nejak masochisticky som to dnes ustála, porobila si robotu, bola som na návšteve, upratala byt a skoro som upiekla aj koláč, keby som si miesto toho neuvarila krupicu so škoricou . A teraz tu sedím s pohárom vína v ruke a presviedčam sa, že som už 40 minút mohla nerušene spať. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 25. března 2019 22:46

continuity ja neviem, či sa tento pocit vo mne zmení hoc aj vekom syna. Jedine, ak by som postupne zabudla, ale toto nevyspatie zvládam extrémne zle.

Offline notna
Avatar
6514 příspěvků moje polička 25. března 2019 23:51

Mrakoplas Karja Já na to taky fascinovaně čučela a pustila víc těch jejich videí... A pořád jsem čekala, kdy se z toho vyklube nějaký joke nebo něco podobnýho.