VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 20:48

Malvin miniaturní nehet jsem měla na mysli na palci. to bohužel fakt není pěkný, ale chápu že ani pak člověk kvůli tomu nebude chodit výhradně v uzavřených botech (ano mutzi já vim jak se to píše

taky mám vošklivý nohy, a zuby a všecko

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 20:49

Sweet Potato já to nezkoumám, na mě to plesklo v pokleslé bulvární novinařině. jak říkám, pokud mi někdo nohu nestrká virtuálně nebo reálně pod nos, na nohy se nekoukám. (pokud za nima nejdu po schodech a pedikůru neviděla pět let, což je častý jev, kterého si všimnu i já).

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 20:50

Malvin proč tady vždycky každý začně okažitě překrucovat? copak jsem někde napsala, že je mi to hnusný, natož, že se mi navaluje?

Offline Sweet Potato
Avatar
34714 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 20:59
Reakce na Jiná Realita:

Malvin proč tady vždycky každý začně okažitě překrucovat? copak jsem někde napsala, že je mi to hnusný, natož, že se mi navaluje?

​Takhle doslova jsi to nenapsala, ale dalas to do VIP zjevů a uvedlas to slovy “vždycky mi přišla kompletně neproporční, ale tohle...” Tak se nediv, že se divíme.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 21:06

Sweet Potato no tak ono to nepochybně JE nesouměrný, proč to nenapsat. nicméně pořád tam nikde nevidím ani malilinký náznak pohoršení, navalování nebo čehokoli podobného, s čím se tu hned vyrukovalo. podle mě to je křivá noha, ale je to stejné, jako ta jizva nebo každé oko jiné - jen to je, popis faktu, bez nádechu pejorativnosti. stejně jako že monika nepochybně je neproporční. má moc silný krk a malou hlavu. ale pokud se to nesmí říct, aniž by hned deset lidí nedostalo ničím nepodložený psotník, tak nevím.

edit: a kam dát jinam nohu marešové, než do vip zjevů, do přiznání, nebo do stížností...ale radši nic. 

Offline Lumi
Avatar
77 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 21:44

Jiná Realita To vypadá jak moje noha, akorát já mám ještě o něco křivější prsty :D. Musím se lidem víc dívat na chodidla, dodnes jsem nevěděla, že ta moje jsou nějak nestandardní. 

Offline Malvin
Avatar
1017 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 21:57

Jiná Realita ale já se neomlouvala Jine realitě, ale tem, co se jim z takových noh dělá blbě. Pokud se ti nedělá šoufl, tak se te omluva netýká. A tady se az na hranici absurdity hroti všechno. Beda, kdyz někdo není dokonalý ( jen Kim a Kate Moss mohou všechno. )

Offline Pinot Noir
Avatar
24267 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 22:00

Jiná Realita Myslela jsem, že tenhle "sešup" od dlouhého palce (někdy i toho vedle - ukazovák? používá se tohle označení u nohou vůbec?) k nejmenšímu malíčku je právě nejběžnější 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 22:06

Pinot Noir legrační (v dobrym) jsou dlouhý palce na nohou uplně jako ty na rukou, takový pohyblivý chmatavý jak opičí:-)

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6106 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 22:08

Jsem byla dneska na kupáku celý vodpoledne i se svým špekem a madýlkama.....a víte co se stalo? Nic, vůbec nic. Tož tak

Offline Pinot Noir
Avatar
24267 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 22:13

Lama_z_Lana Já v pátek se svou keloidní jizvou po císaři a stalo se akorát to, že mě kvůli malinovce honila vosa 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6106 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 22:18

Pinot Noir Mýho mojita si vosy nevšímaly, asi je málo barevný 

Offline Malvin
Avatar
1017 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 07:45

Lama_z_Lana Pinot Noir Užívejte si na bazéně, dokud ještě můžete. Já včera večer vyslechla debatu sousedek (25-30 let), že lidem po šedesátce by měl být přístup na koupaliště zakázán. Že ti dědci a báby (jejich slova) nejsou soudní. Hlavně mi bylo líto jejich prarodičů a rodičů

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 07:50

Malvin To teda si dovoluji tvrdit, že daleko víc nesoudných je ve věku sousedek, zejména tanga na povoleným sádelnatym zadku jsou oku lahodící, minimálně ty tanga si šedesátnice většinou odpouští 

Offline Pinot Noir
Avatar
24267 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 07:57

Malvin Jo, tyhle nádhery totiž nikdy nezestárnou 

Mutziputzi Přesně.

Offline Magráta
Avatar
7752 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 08:20

Mutziputzi přesně tak

Offline Zina
Avatar
5815 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 08:39

Malvin Já teda plánuju, že vě věku 65 plus mi bude šumák, že někoho pohoršuju na koupališti, budu akorát usilovat o to, abych nepohoršovala sama sebe. A taky doufám, že až budu plus mínus v tomhle věku, že budu mít takovou tu turistickou dámskou partu, co občas vídám - kraťasy pod kolena, nějakej rozumnej vršek nahoře, dobrý boty a budu volat "holky, pojďte sem, taky mají krásný větrníky". 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 08:45

Malvin  já plánuju začít polehávat po těch plážích právě až v důchodu, dřív mě to asi bavit nezačne a pak už ani na nic jinýho nebudu mít třeba sílu a chuť. A asi mi bude u vrásčitýho zadku jakej na to kdo bude mít názor

Offline stes
Avatar
7214 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 08:46

Zina Mně je to šuma daleko dřív..ti ostatní. Udržuju se pro sebe, především. Takže přesně, nechci pohoršovat na prvním místě sebe. Že na mně spočine se zalíbením cizí oko je příjemný bonus navíc. 

Offline Malvin
Avatar
1017 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 09:01

Zina Tak mne u vody nikdo nepobuřuje. Ale očividně minimálně sousedky pobuřují staří lidé natolik, že by jim tam zakázaly přístup.