VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 10:31

Dadoo Já vím. Stejný problém jsem měla s šátkem, když nebyly vlasy. Lidé koukali a mě napadalo, co si asi říkají - "chudák, má rakovinu ... taková mladá a umře ..." - prostě chaos v hlavě a přání být neviditelnou. A ta jizva je opravdu brutální. Začíná mezi prsy a končí až na stydké kosti. A jsou tam pěkně vidět i stehy a v jednom místě nahoře je prohlubeň, protože mi tam museli jizvu kvůli hnisání znovu otevřít a nacpali do mě tou dírou gázu, kterou dvakrát do týdne měnili.  Takže tam po zhojení zůstalo takové "údolíčko". Myslím, že mnoho lidí by ze mě mohlo mít trauma. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 10:39

Dalia 

Máš pravdu, kašlať na to. Vlastne som šťastná, že toto je teraz moja jediná starosť po tom všetkom, čo som za posledné mesiace preskákala  Len ma to tak zamrzelo, že sa snažím a nič. A čo sa plaviek týka - tak ja mám po štyroch deťoch strie takmer cez celý pupok aj po celých stehnách, ale dvojdielne plavky nosím. Brucho mám ako vecheť, keď sa predkloním, ale proste moje kozy nie sú do celých plaviek, potrebujem ich vyviazať hore v bikinovom tope, tak nejaké strie neriešim. Holt, nebude mi suseda na pláži závidieť, ani jej starý slintať ako pri Mutzi 

Mutziputzi to je dobré, píšem si 

Zlepšili ste mi náladu dievčatá, veľké díky 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 10:44
Reakce na sisa.b:

Holt, nebude mi suseda na pláži závidieť, ani jej starý slintať ako pri Mutzi 

díky ženy, hned mám lepší den

Dalia prdlajs trauma, jak se usměješ a podíváš těma svýma krásnýma očima, ničeho si nikdo nevšimne:-) a když jo, tak co má být. btw 38 je tak akorát.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 10:49

sisa.b Silvinko, a ještě bych dodala - jsi krásná a chytrá žena. Nezapomínej na to! 

Líbí se mi tento citát - "Vaše oblečení by mělo být natolik těsné, aby bylo vidět, že jste žena, zároveň však natolik volné, aby bylo vidět, že jste dáma" (M.M.)

Offline Dadoo
Avatar
11569 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 10:57

Dalia kašli na to . Blbě čumí jen idiot a co je ti po idiotech? 

Už jsem to tu psala mockrát. Levé lýtko mám viditelně větší,silnější. Mám kvůli tomu nosit jen kalhoty nebo sukně az na zem?  Je to následek nemocí,nebudu se tím dál trápit a nenechám se tím omezovat.

Tu jizvu nos hrdě a nestyd se za ní. Znamená,žes to zvládla,žes vyhrála 

Ja osobně,kdyz vidím na někom velkou jizvu spíš cítím něco jako obdiv. Že to asi muselo být těžké,ale ten člověk to dal!

Tak se nějakou jizvou uz nikdy netrap

Offline Tak Betty
Avatar
4944 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 10:59

Dalia  Taky jsou dobré tyto plavky, myslím kvůli jizvě.Jak se znám, tak bych taky maskovala.

Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 11:08

Dalia mam na brise jizvu po znaminku, rozsklebenou a hromadu nevzhlednych znaminek. Prdim na maskovani, kdo cumi tak at cumi, co je mi po nich :) na zadech to stejny

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 11:12

Dadoo rasaNori 

Tak Betty Ty první, s tou síťkou, ty tedy jsou!  A pak dole ty šedivý se mi líbí.

Offline Sweet Potato
Avatar
34714 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 11:20

Dalia Taky mám jizvu přes celé břicho, první roky jsem ji schovávala pod plavky viz výše, postupně jsem ji přestala vnímat, až jsem na ni v podstatě zapomněla, vím, že to bude vypadat jako neuvěřitelně, ale teď mi opravdu hlavou prošel proces “ó, jé, to má Dali velkou jizvu...šiš dyť já vlastně taky, musim kouknout, jo, je tam”

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 11:21

Dalia Ta jizva nebude opravdu za chvíli tak viditelná. Taťka má po operaci srdce, což je zase jizva přes celý hrudník. Tuším kvůli komplikacím nějakých 40 stehů a po dvou letech není skoro vidět. A v práci vidím denně spoustu žen co mají nějakou velkou jizvu a vidím, že je to spíš o přístupu. Někdo to neřeší a pak si ani nevšimnu, ale někdo mi to oznamuje dřív, než si sundá tričko.  Tak určitě to bude časem lepší a ty plavky co sem dala Betty jsou pěkné. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 11:25

Sweet Potato 

Renusatko Asi to chce čas. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 12:17

Dalia všetky sme krásne  Ja keď na to zabudnem, tak mi to pripomína manžel. A Dadoo má pravdu, si hrdinka, nehanbi sa za to 

Tak Betty veru tie sieťkované sú krásne. Čo to zač?

Edit: už som ich našla pod názvom monokiny.

Offline Isca
Avatar
4437 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 13:21

Dalia Kašli na potenciálně traumatizované čumily, nemáš se za co stydět. Jen si jizvu maž, pokud si oblečeš dvoudílné plavky, pořádně silným opalovákem, ať zbytečně netmavne

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 15:06

Zrovna jizvy mě na nikom fakt nepohoršujou, je jasné, že člověk ji nemá jen tak z plezíru a asi si kvůli ní i něco prožil. Na zdvižené obočí jsou povislé pupky mladých slečen, vyžrané zadky, nepovedené silikozy, hnusný tetování a podobný zvěrstva, který člověk potkává na pláži. Za to by se dotyčné potenciálně stydět mohly, ačkoli jak říkám, u mě to vyvolá max tak to pozvednutí obočí. Za jizvu jakékoli velikosti a tvaru se opravdu stydět nikdo nemusí. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 15:18

Isca Myslela jsem, že slunce jizvy naopak vybělí. Alespoň mi to kdysi někdo tvrdil. Já mám tedy ještě dvě poměrně velké jizvy na ruce, když mi ji v patnácti šroubovali, a jsou stále poměrně výrazné.

MP Meri Teď mě napadá, že jsem kdysi četla něco o módě umělých jizev. Nemohu si vzpomenout, jak se tomu říká.

edit: ... skarifikace? 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 15:21

Dalia Ja mam na ľavej ruke 4 jazvy po operácii a z toho dve dosť veľké a viditeľne a nikdy ma nenapadlo sa za ne hanbiť. Ale tak pokiaľ sa cítiš lepšie v celých plavkách tak super, teraz sú dosť v móde, akurát tie čo tu sú uvedené ako príklad sú dosť pekelné :D

Offline Isca
Avatar
4437 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 15:24

Dalia Pardon, popletla jsem to asi, ale prostě výrazná  - dcera to dost řešila, po operaci, a pokud vylezla s břichem na slunce, měla na to krém s faktorem 50. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 15:30

Dalia s jizvou na slunce neee

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 15:38

paktofonika Za jizvy na ruce jsem se nikdy nestyděla. S břichem je to horší.  Tak pro ilustraci jsem kus jizvy vyfotila (za hvíli smažu) i s obšitým pupíkem. A není celá, pokračuje nahoru i dolů. A teď doufám, že nikoho nepohorším a neztraumatizuju.