VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Online RoSa
Avatar
8150 příspěvků moje polička 31. července 2018 20:40

Mutziputzi to jako že toho tam předtim bylo ještě víc?!

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 31. července 2018 20:40

Dadoo 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. července 2018 20:42

RoSa Spis okolo bych myslela, ale buhvi

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 31. července 2018 21:53

RoSa Účes je super, líbí se mi moc. Ale nelíbí se mi na ní.. Resp. ona v něm.

Offline barbucha blogger
Avatar
30520 příspěvků moje polička 31. července 2018 22:20
Reakce na RoSa:

Jiná Realita 

týjo! hele, tu prdel/boky si nechala přišít, a nebo to má takhle už od přirození?

Dadoo 

ten účes je pěknej! (ale nesoudim teda, zda zrovna jí sedí či ne - jen fakt, že se mi ten střih moc líbí)

​Mně se ta její figura zdá doslova zrůdná. 

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 31. července 2018 22:28

Zhubla tak, že už jí lezou žebra a prdel pořád nic.

Offline Pinot Noir
Avatar
24393 příspěvků moje polička 31. července 2018 22:31

Ronna Možná jí svlíkne s těma elasťákama  Ty švy na bocích by tomu napovídaly.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 31. července 2018 22:41

To je takový kosmický obleček. Na Mars.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 09:48
Reakce na Mutziputzi:

Včera jsem si vyzkoušela mini opalovací plavky a je teda na čem pracovat, tak 10 dní je dostatečná doba

​10 dní je dostatočná doba na čo? Lebo ja sa snažím už celé týždne a furt nič. Vylúčila som sladkosti, alkohol len cez víkend (rozumej pivo v teple), začala som sa oveľa viac hýbať (do práce na bicykli), kávu už vôbec nesladím,... a som na tom horšie, než v zime, keď som žrala vianočné sladkosti, občas odbehla pár kilometrov, pivo sme dávali cez víkend zrovna tak, kávu som pila osladenú laté, prípadne so šľahačkou... A výsledok žiadny. Ani kilá, ani centimetre. Dokonca mám dnes na sebe šaty, ktoré mi pred dvomi mesiacmi oveľa lepšie sadli  Čím viac sa snažím, tým je to horšie. Doteraz som to ani v hlave neriešila, ale už ma to fakt dnes pri pohľade na tie čísla nasralo. O to viac, keď mi kamarát, čo ma nevidel pár rokov, blahoželá k ďalšiemu tehotenstvu 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 09:50

sisa.b mam to uplne stejne.

at delam co delam je to snad jeste horsi.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 09:52

sisa.b Zarinya zrovna vcera jsem premyslela nad tim samym

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 09:57

sisa.b Mne staci malo a hned je to videt no

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 09:58

Zarinya viktorka_od splavu dievčatá, nechcem byť hnusná, ale potešili ste ma  Akurát mi chlap hovoril, že sa mám na to vyto a užívať si proste leto. Lebo keď som to neriešila, tak to bolo lepšie, než teraz.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 10:08

sisa.b Úplně Ti rozumím. O mně říkali, že jsem hubená jako lunt. Mám plnou skříň "esek", džíny č. 27 ... a po onkologické léčbě z toho neobleču skoro nic. Už párkrát jsem vzteky brečela a říkala si, jak musím začít hubnout. Byly chvíle, kdy jsem svoje tělo nenáviděla. Než jsem si uvědomila, že pokud se nebudu mít ráda taková, jaká jsem, tak je to cesta k další nemoci. 

Ano, snažím se na sobě pracovat. Zase jsem začala pravidelně cvičit a možná po návratu do práce opět něco zhubnu. Ale naučila jsem se nějaký ten špek a kilo navíc neřešit. Stejně jako obrovskou jizvu na břiše (31 cm), kvůli které jsou pro mě dvojdílné plavky navěky tabu. No a co, že nemám postavu modelky? Jsem svému tělu vděčná za všechno, co vydrželo, omlouvám se mu za to, že jsem se k němu často nechovala ani trochu hezky, děkuji mu za to, že mi i nadále slouží. 

Vzhled je pro ženu důležitý, to nepopírám a nejsem výjimkou. Ale myslím si, že mnoho lidí má dnes tendence stavět vzhled nade všechno. Hodnotit vše především skrze "slupku". 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 10:09

sisa.b ale jo, rika se ze je lepsi se 2 tejdny stydet, nez se celej rok trapit

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 10:18

Dalia sisa.b ja cvicim a premyslim nad tim co jim bez ohledu na vahu, takze v tom budu urcite pokracovat, s tim ze uz nejsem hubenour jsem smirena, akorat bych nerada aby se to jeste zhorsovalo. to bych se musela zacit fakt tyrat a to teda

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 10:18

viktorka_od splavu mam to stejne 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 10:21

Dalia vykašli se na jizvu. To nsni stigma. Do roka zesvetla,nebude taolik viditelná. A na vše ostatní kašli. Nemáš se přece za co stydět.  Prostě máš jizvu. No a co jako? ? 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 10:24

viktorka_od splavu I já chci ztratit pár cm.  Ale týrat se nehodlám. 

Co se týče jídla, nikdy jsem se dvakrát nehlídala. Jedla jsem vždy to, na co jsem měla chuť. Miluji sladké a jinak to už nebude. Zároveň miluji zeleninu a dopřávám si jí, co to jen jde. 

Já jsem tedy nepřibrala nějak katastrofálně. Stále obleču třeba sukni 38, ale kypřejší jsem. 

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 10:28

Dalia 38 je hubená velikost!