VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline continuity
Avatar
33544 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 15:37

Sweet Potato ještě moje ségra.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 15:39

Největší peklo ovšem bylo Helena a její chlapci

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 15:39

Tak si říkám - krucinál, co jsem v těch letech, kdy tyhle seriály frčely, vlastně dělala? Jak to, že vůbec nevím, o čem se tady bavíte?! Měla jsem já vůbec bednu?

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 15:45

Sweet Potato určitě ne, neboj. ale já to doma měla zakázaný,  takže jsem to neviděla celé.  a co Dawsonuv svět,  znáte  někdo? 

Offline brrr
Avatar
9996 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 15:45

Sweet Potato Ehm, já si BH90210 pustila asi před měsíce a teda kulila jsem oči. Úvodní díl je delší, mají jiné vlasy, bydlí v jiném domě a Brandon nemá tendenci si pořád s někám o něčem promlouvat.

Dylen nastoupí na scénu až v druhém dílu a nosí lacláče, co mají dole nohavice s gumou.

Offline dorota
Avatar
847 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 15:56

AprilTwelve Dawsonov svet som kedysi pozerala, ale už si nepamätám, o čom to presne bolo.

Pozerala som aj Manuelu, Esmeraldu, BH 902 10 (ale iba prvé dve-tri série). Z Divokého anjela som videla iba pár dielov, to bolo pre mňa úplne nepozerateľné a nechápala som, prečo bol seriál v tej dobe dosť populárny.

Offline continuity
Avatar
33544 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 15:56

prďola vítej v klubu, ja taky nevim. Vím,že běžela Emanuela, ale ja si pamatuji spíš Majora Zemana a 17 zastavení jara. Tož tak. 

Twin Peaks jsem viděla zpětně až jako dospělá ( ten jsem měla zakázanej), pak ještě nesystematicky pár seriálu na Netflixu a na CTV tím je to tak nějak hotovo. Nejsem seriálový typ.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 15:59

prďola třeba jsi jen moc mladá 

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 16:03

continuity Já mám pocit, jako by mi někdo ukradl 10 let života, fakt se vůbec nechytám

O Majorovi jenom vím, že běžel a ty jara už zase ani ťuk

A to není žádné předsudečné vofrňování, já budu muset velmi intenzivně zapřemýšlet, co jsem v tý době opravdu dělala, sakra!

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 16:04

vanilka Muhehe! Anebo naopak...?

Offline notna
Avatar
6514 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 16:05

Sweet Potato brrr BH jsem sjela pár dílů, když nedávno zemřel představitel Dylena. On se mi teda líbí i zpětně. On mi připomínal Jamese Deana, takže to je asi na celý život tihle dva :-)) Asi jsem viděla jen nějaké řady. Když jsem si to hledala, tak se mi nabízely ukázky a tam byla spousta cizích tváří. Takže já vlastně ani nevím, jak to skončilo? Jak skončilo BH? 

Online Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 16:06

vanilka Helena byla "udrzitelny eko bio minimalisticky serial" Stridaly se tam max 3 interiery a 6 hercu a vystacili si s tim na x dilu.

A za me top sracka byla telenovela Divoka kocka, kterou jsem sledovala, kdyz jsem se mela ucit na statnice: "Ty prokletá Divoká kočko, kéž tě dostihne hrozný osud!"

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 16:07

prďola Zalezi, kolik ti treba bylo. Ja nejvic serialu videla treba ve veku 8-11let asi, kdy pred veceri proste bezela televize a pak vlastne taky...pak uz jsem litala s partou venku a treba BH me nebavilo a celkove me ty teenage serialy minuly. Pak jsem mela eru na gymlu a ted uz roky vidim minimum veci, dokonce jsem si poridila nove i Netflix, pustila Korunu a po dvou dilech zjistila, ze me zajima jenom osoba Churchilla a radsi jsem to vypnula

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 16:11

Jos Zkusím na to jít systematicky, snad mi synek napoví...

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 16:17

vanilka Nutno přiznat, že mně už bylo přes dvacet. Ale bavilo mne to moc. Nic takového jsem dřív neviděla. Pak už asi taky ne

Jo a Jump Street! To jsem milovala.

A teď mi dcera pouští Brooklyn99 a E. Dickinson.

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 16:21

vanilka Ježiš na to jsem koukala ve Francii, to se nedalo!

notna Nevím, jestli mělo nějaké finále, později už mne to nebralo. Nové postavy a tak

Navazovalo na to Melrose Place, tam se snad mihla Kelly a jeden z nových chlapů, měla to být jakože odvrácená tvář BH - bydlej v bytovém domě a nekoupou se v penězích. Ale to už jsem nesledovala.

Offline Fakirka
Avatar
2105 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 16:25
Reakce na Sweet Potato:

A BH90210 jsem sledovala jenom já? 

​Kdepak. Já taky. 

Offline notna
Avatar
6514 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 16:27

Sweet Potato Melrose Place jsem taky pár dílů pamatuji. Ale já se asi navšechno dívala jen na začátek. Konce si vůbec nepamatuji :-) Ale to BH mě začalo zajímat, jak to tam dopadlo.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 16:34

OliveOyl 

Teal´c! Ale jo, když se soustředím, tak nějaké společné rysy taky vidím...

Offline KonečněTady
Avatar
139 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 16:34

notna S Dylanem jsem teď nedávno viděla seriál Riverdale.  Děti s tím přišly. Takový strasidelnější BH to jsou - dalo se