VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline 999
Avatar
17540 příspěvků moje polička 23. března 2019 10:20

Jiná Realita Koptu nesleduju, ale že by byl Bouček až tak strašný moderátor? Já myslím, že česká kotlina je plná daleko horších. Já Boučka potkávám na různých akcích, přijde mi profesionální, pohotový, mluví pěkně anglicky a italsky...

Online Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 23. března 2019 10:37

999 Bouček mne taky neuráží.

Jiná Realita To neni tlačenka, to je standartní křivka popularity. Objevili ho (začalo to tuším Gymplem sro), měl úspěch, tak to vytěžíme, nacpeme všude, čili ho za chvíli nikdo nebude chtít ani vidět, pá pá. Viz kdysi Dobutil, akorát dnes je to mnohem rychlejší.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 23. března 2019 10:43

999 ne strašný ve smyslu strašný :) mně osobně přijde takový...jako našprtaný žáček, nikdy mi nepřišel přirozený. spíš jako by si dělal domácí přípravu (což nepochybně dělá každý) - ale bylo to vidět. a něčím mi vždycky přijde takový, já nevím, úlisný nebo vlezlý, neumím ten dojem popsat. poslouchám evropu 2, a když třeba srovnám patrika hezuckého a boučka, tak patrik je teda pro mě hrozně nechutnej a jeho vtipy fakt nejsou můj typ, ale patrik mi přijde víc přirozený, prostě to z něj tak padá, zatímco bouček mi pořád přijde, že ty hlášky čte z domácího úkolu, nemůžu si pomoct. asi jsem to moc nevysvětlila, dojem se vysvětluje blbě :/

Offline brrr
Avatar
9996 příspěvků moje polička 23. března 2019 10:49
@Jina Realita Kopta ve Sněženkách a machrech, ach! Ale já mám hodně ráda i fil. Teda ten starý, dvojku jsem bohužel jednou viděla a je to neskutečná hrůza.
Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 23. března 2019 10:49

Jiná Realita 

Pro mě má Bouček charisma 0, taky mi je nesympatický. To už radši toho Koptu 

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 23. března 2019 10:50

Jiná Realita vas dojem chapu

Online Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 23. března 2019 11:12

brrr Převrátil To byla těžká rána, když jsem zjistila, kdo to je.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 23. března 2019 11:22

barbucha au, kateřina "biomasa" jacques je teda neštěstí, ale postavu má fakt dobrou. myslela jsem, že je mladší

Offline 999
Avatar
17540 příspěvků moje polička 23. března 2019 11:28

Jiná Realita Já právě Evropu 2 neposlouchám, znám ho jen z různých akcí. On moderuje hodně různé večírky a tam je v pohodě.

Online Pinot Noir
Avatar
24412 příspěvků moje polička 23. března 2019 11:43

Jiná Realita Bouček na mě dělá stejný dojem, nepopírám, že je jako moderátor asi schopný, ale charisma nemá, chybí mu přirozenost a zdá se mi taky trochu slizký. Navíc takový měkký knedlík ;)

Offline barbucha blogger
Avatar
30554 příspěvků moje polička 23. března 2019 11:43

viktorka_od splavu 

Figura cajk.

Ale když jsem si říkala, že některý uchazeči o hlasy voličů by byli schopný nahý tancovat na Václaváku, ani ve snu mě nenapadlo, že nebudu zas tak daleko od pravdy  Trapný prostě. To už bylo lepší nechat se "inzultovat" těma policajtama, tam byla aspoň jau jau oblečená...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. března 2019 18:25

Andy dobry

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. března 2019 19:19

Mutziputzi to je super.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 26. března 2019 19:11

Zitra má Vemola ve Flore křest autobiografie, muehehe. Mám skoro chuť v rámci mateřský prokrastinace se jít podívat, jestli tam nebude na živo k vidění ten jeho kus plastu.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 26. března 2019 19:51

MP Meri choď a zreferuj, to je náhodou vynikajúca materská prokrastinácia 

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 26. března 2019 20:21
Reakce na Pinot Noir:

Jiná Realita Bouček na mě dělá stejný dojem, nepopírám, že je jako moderátor asi schopný, ale charisma nemá, chybí mu přirozenost a zdá se mi taky trochu slizký. Navíc takový měkký knedlík ;)

​Přesně. Působí na mě tak na větších i menších akcích, prostě charisma nula.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 26. března 2019 20:44

A Václav Kopta? Příjemný společník, skvělý vypravěč, dobrý herec (Kopta show je ale děsivost, to trošku zešílel).

Každopádně jako moderátor Českého lva mě příjemně překvapil, trochu jsem se obávala, ale do letošního konceptu zapadl dost dobře. Předtáčka s postavami nominovaných filmů byla parádní. Nemohli jsme být tentokrát přítomni osobně, nicméně dojmy "jen" ze záznamu jsou veskrze pozitivní (byť to pro nás bylo z osobních důvodů bolestné). 

Jinak pro mě nejšílenější, protože nejnudnějším moderátorem/moderátorkou Českých lvů ever byla Lucie Výborná.

Offline Aranel
Avatar
4492 příspěvků moje polička 26. března 2019 22:12

MP Meri  no aspoň malá fotečka do této diskuse by neškodila.

Offline stes
Avatar
7326 příspěvků moje polička 27. března 2019 07:19

MP Meri Rozhodně jdi. On je šílenej i sám Karel, bez plastovýho doprovodu. A foť 

Offline Liesel
Avatar
1435 příspěvků moje polička 27. března 2019 07:35

stes Minulý týden byla ta plastelína u Krause, nemohla jsem od ní odtrnou očí. Ovšem výborný byl konstrast s vědkyní, kterou pozvali jako třetího hosta. Plast vs rozum