Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 27. února 2020 11:55
Reakce na Aranel:

slniecko No já to tak pochopila! Že těm vrtulím hrozí nastydnutí a až ty kapénky poletěj kolem...

​Konečne to dáva zmysel

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 27. února 2020 16:54

Zarinya Tu službu udělá i vodka nebo slivovice, ale zas je jí na ruce škoda. To je lepší kloktat (a polknout). Desinfekce je důležitá.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. února 2020 16:58

crazydaisyvodku ani slivovici nemusim.....to radsi tu desinfekci

Ja to dala kvuli ty posledni vete o gelech z drogerie.

Ale mam radost,ze u nas zatim nikdo nepanikari. Potkavam lidi bez rousek a v kramech je vse.

Offline continuity
Avatar
33543 příspěvků moje polička 27. února 2020 17:25

Zarinya on nikdo nepanikaři ani v tech Dolomitech. Normálně tady všechno funguje, teď jsem mluvila s recepční, že tady nebyl žádný případ, akorát děti měly prázdniny, tak jim to prodloužili. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6123 příspěvků moje polička 27. února 2020 19:17

Priznam se, ze jsem asi nepochopila system Yellow&Blue...nainstalovali u nas v DM tu jejich stacirnu, ale stacet jdou jen ty jejich predem definovany objemy (podle ceniku), ktery jsou jiny nez u "origo" baleni a musim si tak koupit dalsi jejich plastovou lahev? Jestli jo, tak mi to prijde trosku priblbly. Jsem se pak ve spechu zapomnela zeptat prodavacky. Ty veci jsou fajn, hezky vonej. Akorat ten praci gel je totalne naprd. 

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 27. února 2020 19:22

continuity u nás v práci to taky mohutně řeší, kolega, co je na dovolené v Itálii, asi bude mít nařízen HO na 14 dní 

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 28. února 2020 10:10

Lama_z_Lana Jestli to je takhle, tak to je dost na půl cesty jsem ráda za náš Bezobal, kam si můžu donýst libovolnou nádobu, ani nemusí bejt prázdná, a sypat/lít si co chci, do čeho chci. Tak to podle mě dává smysl totiž.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6123 příspěvků moje polička 28. února 2020 10:46

Aranel no právě proto mi to nedá smysl, ale ještě se optám. Přijde mi totiž divný, prodávat třeba saponát 0,75L, pak vytovřit stáčírnu a k nít dál prázdnou plastovou láhev 1L.  A podle ceníku jsem pochopila, že to maj naceněný na tyhle předem daný objemy. Jako jo, tak bych vyhodila jednu lahev a pak už používala tu novou, ale i tak je to takový divný. 

No bezobalový věci prodejny fajn, ale my co se dostanem do krámu po 8 večer jsme rádi, že to proniká i do komerčnějších obchodů. Jinak se teda přiznám, že ne úplně všechno EKO mi teda vyhovuje, největší problém vidím fakt v těch věcech na praní. 

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 28. února 2020 11:28

Lama_z_Lana Že se ti zdá, že to nepere? Mně přijde, že na 30 to nepere a na 40 a víc dobrý. Celkem spokojená jsem.

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 28. února 2020 12:36

Lama_z_Lana oni to vysvetlovali v tom jejich casopise, kdyz jsem to cetla, zdalo se mi to logicke, ale dohromady uz to asi nedam

jiny objem, aby to mohlo mit jednoduse jinou cenu a nekdo netvrdil, ze to si natocil, kdyz si koupil normalni baleni

a nova prazdna lahev podobne, aby se to nemohlo zamenit za neco jineho z prodejny a aby tam nebyl zustatek neceho jineho a pak to nekdo nereklamoval??

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6123 příspěvků moje polička 28. února 2020 12:47
Reakce na baltik:

Lama_z_Lana oni to vysvetlovali v tom jejich casopise, kdyz jsem to cetla, zdalo se mi to logicke, ale dohromady uz to asi nedam

jiny objem, aby to mohlo mit jednoduse jinou cenu a nekdo netvrdil, ze to si natocil, kdyz si koupil normalni baleni

a nova prazdna lahev podobne, aby se to nemohlo zamenit za neco jineho z prodejny a aby tam nebyl zustatek neceho jineho a pak to nekdo nereklamoval??

​Diky, to by to asi fakt vysvetlovalo

Aranel na takový to normálně onošení oblečení asi OK, ale neporadilo si to s takovejma těma běžnejma skvrnama třeba od jídla, nebo když jsem měla místama otřenej make-up. No a na bílý prádlo to byl úplnej propadák. 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 28. února 2020 13:12

Lama_z_Lana oni to majú aj s tými náhradnými náplňami takto. Proste mám plechovku bikarbóny a toho bieliaceho prostriedku a keď si dokúpim náhradnú náplň v sáčku, tak je väčšia, takže mám nejaký čas Aj plechovku Aj sáčok. Nikdy som tú logiku nepochopila...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. února 2020 16:36

Lama_z_Lana Teraz som kupila tento a je parádny. Má vôňu cujroveho melónu. Ako na vône nie som a mám rada taký ten čistý zápach z prádla (jeleň je na to boží) tak k tomutl si chodím čuchať :)

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6123 příspěvků moje polička 28. února 2020 16:51

paktofonika dik za tip. Ale to je na nejaky jemny pradlo, coz? Nebo v tom peres uplne vsechno? Mne prave hrozne voni ten Y&B, ale  jinak je naprd. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. února 2020 17:42

Lama_z_Lana Pôvodne som ho kupovala na vlnu, ale prala som i bežne znečistené prádlo a ok. Na škvrny dávam špeciálne prípravky pred pranim.

Offline Liesel
Avatar
1435 příspěvků moje polička 28. února 2020 23:18

Dnes jsem se setkala se spoluzackou, mela satek...pred casem spoustu vlnitych vlasu.... Netusim co na za problem, pry uz je to na dobre ceste. Sakra, je o rok mladsi... vazme si kazdy toho co mame!

Offline Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 29. února 2020 07:26

Liesel Nevím, kolik ti je, ale moje nejlepší kamarádka ze základky prodělala rakovinu prsu, bylo jí kolem pětadvaceti? Byla jedna z prvních u nás, co ji měla před třicítkou. Nás to paradoxně sblížilo, protože už jsme se v té době moc nevídaly a když jsem se to dozvěděla, hned jsem jí volala, pak mi říkala, že jsem byla jediná, kdo se k ní nechoval, jakoby měla lepru. Dnes má dvě děti a znovu pracuje na plný úvazek.... A maminka od spolužačky mé dcery (ccca třicátnice) si jednou vyžádala stáhnutí svých dětí ze školy asi měsíc před prázdninami, s tím že si je "chce užít", navím co přesně jí bylo, ale taky to nevypadalo dobře. A dopadlo to ok, tak držím pěsti i tvojí spolužačce, vždycky se mnou takové historky hrozně otřesou. 

Offline razorblade
Avatar
8169 příspěvků moje polička 29. února 2020 07:39

Garfie To jak pises "nechovala jsem se k ni jako by mela lepru"... tohle ja fakt nepochopim! Uplne stejna vec se stala tehdy segre, kdyz onkologicky onemocnela, z kamaradek, s nimiz se roky pratelila, ji zustala jedna! Nejvic ji tehdy mrzelo, ze se s ni prestala stykat jeji sousedka, se kterou se schazely 25 let. Fakt nikdo nechapal.  

Offline Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 29. února 2020 07:55

razorblade No ono je to těžký, ty lidi prostě neví, jak se mají chovat a co by měli říkat....ona se to snažila spíš tajit, ale pak byla právě zaskočená, že to každý věděl a nikdo, ani z blízkých přátel se jí neozval. Sama jsem třeba zažila, že jsme se o tom bavily s další dobrou kamarádkou ze základy a ta mi říkala, ty jo, ty jsi dobrá, já to vím, ale vůbec nevím, co bych jí říkala....