Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:44

Hlásím se do týmu Brad Pitt a jeho předloktí. A taky nechápu, proč se všichni furt tak chechtali, přitom mně z toho bylo ouzko. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:46

bram hmm já to o tom smíchu četla takže jsem se fakt soustředila a furt čekala že se někdo nevhodně bude smát a nesmál se vůbec nikdo, celý film ticho jak v hrobě, ani nikdo neremcal a nerušil. chechot byl jen uplně v tom klasickým tarantinovským závěru, tam to fakt jinak nešlo

Online rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:49

viktorka_od splavu pockej to se nikdo nesmal ani u sceny bruce x pitt? Tomu neverim... 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:51

rasaNori joo to je fakt, na to jsem zapomněla, ale tak to snad nemohlo nikomu vadit:D bruce byl brutální

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 08:17

viktorka_od splavu rasaNori jo bruce byl vynikajici, to se smali vsichni, to je jasne :) No kazdopadne to je hodne povedeny film 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 08:40

999 

Tak nějak se ty lidi, co se spolu vyspí, seznámit musí Já znám jenom rodinu, co vychovává dítě svého nezletilého syna, ale to je docela nuda, koukám. 

Online rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 09:17

bram z ceho konkretne ti bylo ouzko? Me by to vazne zajimalo, protoze tam byla spousta usmevnych momentu. Jako vylozene komedialni vsuvka asi 3x vcetne bruce, ale i tak

Offline Samantha
Avatar
1707 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 09:20

Potrefenáhusa Prosím tě, dovol, abych se ti zásupně omluvila. Přesně toto jsem udělala jedné kamarádce (bylo nám 16, tak snad věk by byl omluva?) a dnes si říkám, jaká to byla sviňárna.  Nějak jsme to ještě neprobraly, vidíme se málo, ale jednou na to dojde. Třeba to tvoje kámoška taky tak cítí, tak jí to vodpusť A ten kluk byl stejnak kretén...

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 09:58

rasaNori beru zpět. Byla jsem včera v dost blbém rozpoložení, těsně před kinem jsem se dozvěděla nějaké nepříjemné věci a měla jsem pak pocit, že by se lidi neměli smát tolik, když je za tím takový smutný příběh (a když já mám blbou náladu, žejo). Ale to byl můj problém, ne jejich.

No ale smutno mi bylo právě z té linky Sharon. Mladá, šťastná, v očekávání a takovej nesmyslnej a strašnej konec. Celou dobu jsem na to myslela a asi jsem tolik neocenila ty vtipné scény. A bála jsem se, co bude na konci. Budu na to muset jít ještě jednou, protože už vím, jak bravurně a se ctí Tarantino vyřešil ten závěr a užiju si to víc.

Online rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 10:17

bram ja na tom byla v kine a byla jsem presne ve stejnem tydnu jak ona kdyz se to stalo a presto jsem to brala tak nejak v pohode. Prave je otazka jestli si to clovek uzije vic kdyz o jejim konci nic nevi (jako muj muz) nebo kdyz celou dobu ceka az TO prijde a Tarantino mu pak vypali rybnik...a jsem rada ze jsem film videla bez tuseni jaky ze bude vlastne konec (nestihli to na plnou pusu napsat na csfd takze za me dobry, ted uz tam ty komentare jsou...). Jo skoncila strasne smutne, a vlastne uplne zbytecne:(

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 10:24

rasaNori "vypálí rybník" je dost trefný, a přišlo mi to tak super!

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 11:45

Jo,ten konec byl skvelej. A podle me nektery ty smichy v kine byly vylozene na uvolneni napeti, i kdyz vtipnejch scenek tam bylo taky dost. A taky bych rekla, ze bez znalosti Sharonina pribehu to clovek vnima uplne jinak, napriklad mu nebeha mraz po zadech, kdykoli zahlidne tu particku hipizacek... 

Online rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 13:06

Aranel hele paradoxne jsem za to byla rada, ze mel ty koule a zmenil historii, stejne jako v Panchartech.

Prosperina me se stejne nejvic libilo jak Rick licil Trudi dej romanu, a v prubehu vypraveni mu doslo ze je to vlastne paralela s jeho zivotem.

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 17:40

rasaNori Jo, to byla naprosto super scéna! (i když odhlédnu od toho, že se mi Leonardo daleko víc líbil s tím šíleným knírem než "v civilu") - prostě to bylo skvěle vypointovaný i zahraný. 

A ta změna historie mě též potěšila (strašně se mi ulevilo, že jsem na scénu, na kterou jsem se vlastně celej film duševně připravovala a vůbec jsem se na ni netěšila, nemusela dívat. A pak jsem se při tom šíleným násilí fakt úlevně a od srdce zasmála - což si třeba zrovna myslím, že člověku, kterej by ten příběh neznal,  mohlo připadat, že je to až neúnosně brutální - já si to fakt zvrhle vychutnávala, čím víc, tím líp.)

Offline stes
Avatar
7328 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 08:28

Prosperina Plamenometná scéna u bazénu a Bruce Lee ...dokonalý

Offline umpalumpa
Avatar
27 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 08:36

Prosperina Ano, to jste vystihla naprosto přesně i mé pocity...taky jsem se smála

Online razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 26. srpna 2019 21:42

Dneska jsem poprve v zivote slysela blesk a malem jsem si z toho ucvrnkla. Bourky se nebojim, mela jsem proto otevreny okna a balkon dokoran, aby se mi byt trochu provetral cerstvym vzduchem. To, ze to venku triskalo, me nejak nevzrusovalo, ale najednou se vterinu pred hromem hned vedle myho balkonu ozvalo takovy hrozne neprijemny zasyceni jsem dvere zavrela rychlosti blesku pac jsem netusila, ze muze bejt blesk slyset

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 26. srpna 2019 22:39

razorblade jo, zvuku blesku se říká hrom

Offline Kokoska
Avatar
28228 příspěvků moje polička 26. srpna 2019 22:40

SunEclipse a tomu syčení PŘED hromem se řílá jak?

Offline Kokoska
Avatar
28228 příspěvků moje polička 26. srpna 2019 22:42

razorblade kolega mi jednou poslal video, jak na mobil natáčel z otevřeného okna průtrž mračen s bouřkou. Znenadání švihl blesk do domu přes dvorek, na videu normálně bylo znát, jak ten kluk odskočil od okna a upustil mobil, jak se lekl. A šlupka teda hrozná.