Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline brrr
Avatar
9963 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 11:05

Lamicka Já mám pocit, že naši kluci to vnímají ve dvou rovinách. Zrovna předvčerem jsme se dívali na fb na fotky známého s manželem. To se podivili ("jéé, oni jsou dva kluci") a dál je to nějak nebralo, ale někdy se navzájem posmívají ("jéé, ty kamarádíš s Vojtou, to jsi gay, haha"). Si vyber, vysvětlovat můžeš horem dolem, ale je fakt, že osobně žádného homosexuála/lesbičku neznají.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 12:19

Krehutka vďaka!

Ale teda musím skonštatovať, že napriek tým rokom spoločného života s právniko ma ešte vždy dokážu pobaviť výrazy ako "narodenie tretieho sťažovateľa"

MP Marge tak v ôsmych rokoch som napríklad určite nesmela bez dozoru na cestu, ale inak hej, behať po vonku áno, skôr šlo o to ranné "zdrhanie", akože ohromná sranda, že sa rodičia zobudia a ja tam nebudem

Offline Lamicka
Avatar
13329 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 12:25

brrr tak driv se deti navzajem postuchovaly, ze je Pepicek zamilovany do Marusky . Dokud to neni mysleno zle a tomu druhemu to neublizuje, tak bych to jen vysvetlila a nijak zasadne vic neresila. 

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 11:44

Včera sem byla na Tenkrát v Holl. ... Nejdřív sem byla děsně zpruzelá, kino narvaný k praknutí, lístek nechutně drahej, popcorn taky (jako fakt to považujuza velký wtf), připadala sem si jako totální obět konzumu. Ale zážitek z filmu mi to teda vynahradil. Vůbec nejsem fanda Tarantina, ale tohle mě se přiznám dostalo. Z kina jsem šla úplně zaražená, myslela jsem na to ještě i v noci ... A to se přiznám, že jsem o ty události kolem Polanskeho slysela poprvý před několika dny, někde jsem to zaslechla v souvislosti s výročím, do té doby mě to nějak minulo. A jako jsem ráda, že jsem rozumněla pointě, bez toho by to bylo asi o ničem, takhle mi v poslední třetině filmu fakt běhal mráz po zádech. 

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:05

MP Meri Já se moc těším, jdu zítra. Nemohla bys mi prosím napsat jen Ano/Ne, jestli je ten Polanskeho příběh hlavní zápletkou? Díky

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:08

999 Spíš ne. Ale aby ten film správně vyzněl, je podle mě potřeba vědět, o co tam šlo (stačí kdo, komu a co). 

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:09

MP Meri Díky, to jsem ráda.

Online Garfie
Avatar
23823 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:11

MP Meri Super, to jsem taky ráda, mě ani nenapadlo, že by to byl hlavní motiv, jen z toho tvého příspěvku to tak trochu vyznělo. :-) Taky se chystám, asi zítra, budu sama doma a nikdo se mnou nechce nikam do báru, tak asi skončím v kině

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:33

Garfie Měla sem to podobně, nečekaně se mi naskytla možnost úniku od kojence, na pivo nikdo nemohl, tak jsem už poněkolikáte skončila sama v kině. Musim přiznat, že sem v tom našla docela zalíbení, užiju si to vlastně mnohem víc, než jít do kina ve společnosti

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:47

MP Meri Taky to chci vidět. Vůbec mi to nevychází, ale vzdát to nechci, tak ráda slyším, že to stojí za to.

Offline Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:53

Garfie Jako zitra je u nas nedaleko super festak a ja jako nemam s kym jit, to je tak smutny. Sama asi nejdu, v Praze bych sla, tady ne, navic se nemuzu opit, aby mi to bylo jedno:-D.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 07:40

Tak jsem na tom byla, ja teda jako s vrazdou Sharon Tate obeznamena a zivota Polanskiho znala, miluju DiCapria, Pitta, mam rada Tarantina, natoceny je to zajimave, ale fakt o nicem, asi jsem mela prilis velky ocekavani, byla jsem trochu zklamana, Hanebnym panchartum to nesaha po kotniky, doufam ze Leo dostane aspon Oscara...nejakej dojem to necha, ale podle me je to slaby dejem i pointou.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 08:05

Me se once upon a time in H libilo moc. Hateful 8 v pohode rovnocenny podle me. Pitt ala americkej pseudo cowboy bozi. Leo to taky dal dobre. A dej okolo polanskeho a mansona dobrej. Rozhodne ty skoro 3 hodiny utekly. Popcorn jedine s extra butter. Ha! 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 08:07

999 Hele a ten Pitt je uz dobre oslehanej. Good to je! A soundtrack spicka. To u Tarantina vzdycky. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 08:09

0zero7 Covece tak sem zvedava na dalsi nazory, me teda navic lezly na nervy lidi co se furt smali jak hovada, ty sem nepochopila

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 08:17

0zero7 Těším se na něj, jdu dneska večer. Já mám pro Pitta slabost odjakživa, hned jak se objevil v Thelma a Luisa :-).

Offline Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 08:21

Mutziputzi Ja byla posledne zklamana z Bohemian Rhapsody, jak se to tady chvalilo, mela jsem hrozna ocekavani a nic no.... Ale nemela jsem popcorn, jen kafe a nejakej preclik, to bude tim;-)

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 08:24

Karja Nebude, mě ten film taky zklamal.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 08:26

Karja To mě nebavilo lautr vůbec

Offline Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 08:26

999 Uff, no mne 90procent lidi rikalo, ze to videlo dvakrat a jak je to super, tak jsem se asi prilis tesila. Zajdu si teda na tohle;-)