Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 09:37

Dadoo přeji ti krásné narozeninyštěstí,lásku a hlavně zdraví...jsi milá a hezká žena,tak si to užij

Offline Kokoska
Avatar
28218 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 09:40

Dadoo vsechno nejlepsi a ty vsechny hezke veci, ktere jeste urcite prijdou, si poradne a ve zdravi uzij! 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 09:45

Šiš, dekuju vám moc, si teď připadám trochu blbě, jako že jsem si o ta přání sama řekla.

Ale já měla fakt včera nějakou litostivku depku. 

Teď už jsem ok a tu pisnicku jsem si pustila už asi 68x a i si tady na ni trsam!

Růža nechápe..

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 09:46

Já nevím jestli je todo přiznáni, stížnosti, koronace....No máme děti na vikend u babičky a sambo má zřejmě svůj první volný den nevím za jak dlouhý cas, kdy nepracuje,nema program s dětmi, ani nic na stavbě, takže tak vstal (o půl 6 samozřejmě) co jako budeme cely den dělat. Po chvili pochopil smutne svou sociální izolaci, že nemůže jít na oběd do restaurace a moc toho celkově nemůže, když není doockovany, tak se mě zeptal, jestli nejsou u nás dneska na namestj trhy (5tis. obyvatel, lokalita v prdeli), že bychom si dali něco tam. .Tak mu říkám a jako co, grilovaný kure, co tam mají ve stredu?... A on ,,ne, jako v Praze něco dobrýho,, (my jsme chodili na trhy na Náplavku:-D). Takže teda udělá kachnu se zelím doma, jel do obchodu, přivezl kuře a čínské zelí a se slovy ,,nedá se nic dělat,to musím jít teda na ryby,, se odporoučel k lesům. Jako je tohle možný....je to možný....On už je dlouho socialne vyloučenej a společensky nezařaditelnej, tak to konečně má i oficiální. Nejhorší ale na tom je, že určitě jste si všimli, ze jsou páry, které jsou si tak jako podobný, jsou třeba stejně oblečený a tak, prostě na první pohled poznáte, že k sobě patří....tak my se taky už začínáme tahle blíž podobat, jenže mne přijde,že já se začínám přibližovat jemu a ne von ke mně! Tahle naše komunita je jediná věc, co mě může ještě zachránit:-D 

Offline Kokoska
Avatar
28218 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 09:52

Dadoo tyhle stavy, ze je neco v nenavratnu a bude hur, jsem mela pomalu kazdy desetileti pocinaje tricitkou. Ale ono se s tim stejne neda nic delat, tak se snazim ta cisla moc nevnimat. Stejne me zas ta dalsi desitka nastve a te nasledujici se mozna ani nedoziju, tak je fakt lepsi vyuzit co nejlip ten cas tady a ted. Akorat ze je to ted trochu komplikovany tim pitomym covidem, do toho hnusny pocasi, tak to da vic prace.

Offline Kokoska
Avatar
28218 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 09:58

Karja je to jen obdobi! Doockuje se a nekam vyrazite a bude lip!

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 10:00

Dadoo Taky preju vsechno nejlepsi!

 A Ruza je ucenliva, za chvili bude trsat s tebou.

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 10:07

Kokoska Ale to že nejdem do restaurace je asi poslední věc, my stejně ani běžne moc nechodíme, holky dělají hroznej curbes a sami jsme málokdy.

Offline Kokoska
Avatar
28218 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 10:09

Karja no vzdyt to restaurace byt nemusi, spis jsem myslela, ze nekam vypadnete spolu sami, bez deti, treba do ty Prahy. 

Offline Fakirka
Avatar
2103 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 10:10

Dadoo všechno nejlepší

Offline Kan
Avatar
6921 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 10:16

Karja No jak bych to řekla slušně, máte volnej kvartýr bez dětí, přesto vstanete před šestou a přemýšlíte co budete dělat? To jako vážně? Kolik vám je? Devadesát?

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 10:19

Kan Hrozny viď:-D. Ale my jsme se tak vzbudili! Hrozny, já se těšila, že se prospim. Dneska jdu uklízet:-D. Vždyť to pisu, my začínáme bejt mimo, oba dva už. 

Offline dzizisketa
Avatar
7434 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 10:23

Karja

My máme Rosťu taky dnes u prarodičů, a co dělám já? Čumím na Columba, jak vaří holandskou omáčku. Snad je mi trochu omluvou, že mám totálně ucpané dutiny, kašel už mě sice přešel, nemám ani teplotu ani nic, ale bolí mě celá lebka. A už mě to nebaví, už víc jak měsíc nejsem úplně zdravá. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 10:25

Karjaudělat si obrovskou snídani a pak se sebrat a jet někam na výlet. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 10:27

Dadoo Všechno nejlepší

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 10:32

Karja 

Simtě, nenech se zviklat. My, když jsme zůstali večer nečekaně sami doma bez dětí asi po 4,5 letech, jsme byli tak psychicky nepřipravení, že jsme jen okorale zasedli k počítačům a jali se pohnout s pracovními resty. Předpokládám, že je to jen období, až budu mít na práci čas přes den, budu po večerech pít víno, chodit do kina a flámovat.

Edit hrubkaaaa

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 10:33

dzizisketa Snad tě to brzo přejde, ale myslím si, že letos to bude stoprocentně fit az k jaru. Je to nějaké celé začarované ty nemoci. 

Online continuity
Avatar
33536 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 10:38

Karja ty volné víkendy si musíte plánovat.

Podívej co se stalo mě: všichni jsou pryč,včetně mého samba. A co jsem udělala včera: uklidila balkon, umyla okna v obýváku a na tom balkoně, vynesla tři pytle odpadků a pak jim šla shánět dárky! A to jsem si chtěla cely den číst a k obědu si dát tatarák. Akorát se mi povedlo dlouho spát, ale na to si já sáhnout nenechám. 

Není mi pomoci, dávej si pozor, ať nedopafnes stejně. 

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 10:38

dynda Jj určitě, já jsem teda většinou hrozně unavená, že to na mě dolehne hrozně. Minule jsem se teda nenechala zviklat a hned jak se zima zabouchly dveře, tak jsem se hned jala uklízet pod heslem ,,hlavně si nesednout, jinak to ze sebe zas nesklepu,,. Dnes jsem to podcenila, měla jsem hned startovat k plotně, já si nestěžuju ale na nudu, nebo že nemám co dělat, spíš mě pobavil ten sambo, že vlastně předtím neměl čas si uvědomit, že nic nemůže:-D 

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 10:38

Dadoo Všechno nej!