Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 10:57

Tak som sa obetovala a úvodne sa priznám, že sa mi dnes vôbec nič nechce

Offline žluťásek
Avatar
7599 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 11:19
Reakce na paktofonika:

Přiznání: naprostá většina fotodárků  mi přijde děsná a doufám, že nikdy nesklouznu k tomu, že babičky dostanou jako vánoční dárek hrnek, deku nebo polštář s fotkou vnoučete.

(Jedinou výjimku tvoří fotokalendáře a to v případě, že se domluví celá rodina a udělá jeden fakt hezký s fotkami různých členů rodiny třeba na oslavách a sešlostech minulého roku. Hezké fotky! Když vidím ty byty babiček, co mají na stěně tři kalendáře, od každého vnoučete jeden, tak si říkám, jestli z toho ještě vůbec můžou mít radost...)

Online Sweet Potato
Avatar
34792 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 11:30
Reakce na paktofonika:

Děkuju za založení. A přiznávám, že já jsem kromě vyexpedování dětí a rychlého nákupu dnes ještě na nic nešáhla.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 11:44

vůbec se mi nechce pracovat, přinutit se k tomu je takřka nadlidský úkol. nejradši bych zahájila měsíc zimního ne přímo spánku, ale lenošení, kdy bych si jen četla, zkoukla všechny seriály, co mám na waiting listu a chodila na procházky zakončené večeří a červených vínem v mých oblíbených restauracích. nebránila bych se ani prodlouženému víkendu někde v evropě, třeba amstr nemůže nikdy zklamat :-) 

Offline dzizisketa
Avatar
7436 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 12:09

Sedim na seminari a nudim se.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 12:20

jo, to ja se priznam, ze momentalne nic nemusim a strasne se nudim. Tak moc, ze jsem z toho na asi hodinu usnula 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33654 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 12:29
Reakce na nolita:

tak já se přiznám, že jsem včera zjistila, že mi zbylo do konce roku hodně dovolený, takže přesně v tomto modu hodlám jet zhruba od půlky prosince (až na ten amstr a podobný radovánky)

tak doufám, že to celý neprosedím u nějaký blbý diskuze!!!!!!

Offline Vilemina
Avatar
2261 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 12:42
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak to se přiznám, že tedy děsně závidím, páč mi zbývají dva dny dovolené a letos jsou ty svátky tak blbě...

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 12:59

ja sa priznávam, že som si kúpila nový koberec do obývačky. To by nebolo nič strašného, lenže som zistila, že ku kobercu potrebujem nové vankúše, takže som kúpila aj nové vankúše, mám objednanú novú lampu, dnes idem kúpiť nové kvetináče, a ako sa dívam na ten stôl, tak aj ten by sa zišiel iný. Pomóóóc

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 13:02
Reakce na Potrefenáhusa:

sounds good :-)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 13:11

A ja sa priznám, nemehlo jedno, že do bryndzovej nátierky som dala miesto papriky lyžičku cayenne. Uff, plačem ešte teraz. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 13:13

Dnes toho mám viac na srdci 

Priznám sa, že darček ktorý som objednala pre priateľa potrebujem aj ja. Sa mi trochu predražujú tohtoročné Vianoce. 

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 13:46

A já se zas tedy přiznám, že by mi ohromnou radost udělal pod stromečkem fotodárek- kalendář , ve kterém by byly fotky z našich dovolených s dcerou.

Offline Guinea Pig
Avatar
519 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 17:53
Reakce na ionicera:

Já měla taky radost z fotokalendáře se synovcem a neteří. Až na malý detail - v té tiskárně asi nepochopili, jak si upravit fotky do tisku a ořezávali prostě fotky do potřebného rámečku. Takže fotka, na které je synovec s neteří na houpačce dopadla tak, že děti jsou uřezané, vidět jsou jen půlhlavy, ručky a nohy od kolen dolů a uprostřed snímku obrovská houpačka.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 19:31
Reakce na Guinea Pig:

 Já bych si Ježíšku prosila kalendář, kde oříznou oblohu, ale mne s dcerou nechají celé. 

Online Sweet Potato
Avatar
34792 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 19:36
Reakce na ionicera:

Kamarádka kdysi pracovala pro jednoho fotografa zvučného jména. Tehdy dost fotil děti a v rámci uměleckého vyjádření jim uřezával tu větší, tu menší kus hlavy. Rodiče málokdy měli pochopení, maloměšťáci jedny zpátečnický!

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 19:36

Pritel mi omylem prisel uz na dva darky, sice drobnosti ale mely byt jako necekane prekvapko.

Online Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 19:50

No tak jo..po přečtení vlákna jídlo a pití sem (jsem) naznala,  že se musím přiznat. Nevadí mi všechny ty slova jako: rejže, hortice, sukeň, žlíce, godhaj, kauflant, sejra, Botyč, brkaše, polifka, trhačka, pentilka, propiska, žběračka, nožejk, papiňák, čekuláda, flíska, taveňák, točeňák, smažák, puklice, kropáč, sprcháč, Ípák, Staromák, Václavák, Mírák, Kulaťák, Pha, Blava, Ova, embolka, drtkyprtky, káro, áro, cigáro, tuzemák, dokonce ani lenťilky...

Offline Guinea Pig
Avatar
519 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 20:10
Reakce na Sweet Potato:

Jo aha. Tak já asi vím, kde teď ten pán pracuje!

Offline Guinea Pig
Avatar
519 příspěvků moje polička 01. prosince 2016 20:12
Reakce na Ounz:

Jste mimořádně tolerantní žena a takových je na světě potřeba! Doufám, že si vás doma dostatečně hýčkají.