design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline lysianthus
Avatar
157 příspěvků moje polička 19. února 2020 10:55

Aranel Doufám, že v atlase nechybí brutální Thermal?

Offline continuity
Avatar
33121 příspěvků moje polička 19. února 2020 11:09

Aranel ty Atriaky (to jsou takove domecky ve strani naproti tomu Sturaku) vypadali zvenku fakt krasne. bylo mi lito, ze tam nebydlim, ale bohuzel mi to vydrzelo jenom dokud jsem tam poprve nesla na navstevu. zlaty nas intrak panelakoveho typu, kde byly na patre 4 bunky a ne 50 dveri v jedne rade.

Offline continuity
Avatar
33121 příspěvků moje polička 19. února 2020 11:10

Aranel jinak v baraku za sochou na te fotce sidli fakulta architektury STU :) ona vubec cela STU byla hodne brutalisticka

Offline Aranel
Avatar
4442 příspěvků moje polička 19. února 2020 11:28

lysianthus Chybí. Z ČR tam jsou právě jen ty 3 stavby, co jsem jmenovala. (třeba já bych přidala ještě Nuselák a Pakul - vlastně spíš než tu žižkovskou věž)

continuity Jo, ty "manželské" vypadaly snesitelně, ale hlavní věžáky prostě obří králíkárna, ještě umocněno tím, jak bylo potřeba odjet autobusem na konečnou.

Offline andulka01
Avatar
10537 příspěvků moje polička 19. února 2020 11:29

Garfie Mám teď novou, taky jsem zvědavá. Ale zdá se naprosto OK, čistí se snadno, už jsem na ni stihla i cáknout omáčku a nic tam nezůstalo. Mám petrolejově zelenou Mazzini a fakt spokojenost. I mě hodně baví ty různý odlesky podle toho jak zrovna ležej chlupy sametu.

Offline Garfie
Avatar
23614 příspěvků moje polička 19. února 2020 11:31

andulka01 Mně se zdálo, že ji máš!! Ale nebyla jsem si úplně jistá, abych se zeptala napřímo. :-) Díky moc!

Offline continuity
Avatar
33121 příspěvků moje polička 19. února 2020 11:36

Aranel tak Sturak, (Domov mladeze L. Stura, ta nejvetsi budova tam) mel za nas prezdivku Kravin a myslim, ze celkem vystiznou.

manzelaky byly fajn a my bydleli jeste vedle. sice panelak, protahovalo tam, ale porad lepsi nez zbytek tech ubykaci a do skoly 20 minut pesky

Offline andulka01
Avatar
10537 příspěvků moje polička 19. února 2020 11:36

Garfie Já teda šla hlavně po barvě, samet mám jako bonus :-) prostě konečně holčičí interiér. Ale vážně, jsem s ní moc spokojená. Do kůže bych nešla, na mě příliš studené a málo variabilní.

Offline Garfie
Avatar
23614 příspěvků moje polička 19. února 2020 11:38

andulka01 Já bych do kůže taky nešla, teď mám klasickou látkovou, navíc prací. Já mám hlavně strach z dětských náletů, ale tak je to jenom věc, že jo :-)

Offline andulka01
Avatar
10537 příspěvků moje polička 19. února 2020 11:45

Garfie S dětským náletem teda neporadím :-) ale s kočkou to funguje úplně OK. Jako nechci to zakřiknout, ale i po skoro měsíci si ani neškrábla. Pššššt.

Mám ještě takové sametové sedáky (dočasné řešení před nákupem sedačky), není na nich taky nic vidět i když jsou světlejší. Ten samet mě docela zaujal, zvažuji ještě závěsy na olemování a zateplení velmi širokého okna.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33445 příspěvků moje polička 19. února 2020 13:23

andulka01 Vůbec to nevyslovuj!!! Ale jestli je samet něco, po čem nejdou, tak to chci!!!!

Offline andulka01
Avatar
10537 příspěvků moje polička 19. února 2020 13:29

Potrefenáhusa Tak to ti fakt neslíbim :-) Sedačku drápe občas jen zespoda, tu překližku a to je mi fuk.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33445 příspěvků moje polička 19. února 2020 13:30

andulka01 Zespoda ať si drápe co chce, mě leze z podrucek molitan ve velkým 

Offline Janulik03
Avatar
16553 příspěvků moje polička 19. února 2020 15:07

andulka01 ja by som tiez chcela sametovu zas ale to si dam az si budem zariadovat dalsie byvanie

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 21. února 2020 12:08
Reakce na continuity:

Aranel ty Atriaky (to jsou takove domecky ve strani naproti tomu Sturaku) vypadali zvenku fakt krasne. bylo mi lito, ze tam nebydlim, ale bohuzel mi to vydrzelo jenom dokud jsem tam poprve nesla na navstevu. zlaty nas intrak panelakoveho typu, kde byly na patre 4 bunky a ne 50 dveri v jedne rade.

​A to tam ešte neboli ani tie šváby, že ?

Oni zvonka vyzerajú útulne, ale vnútri mám vždy pocit desu, aký museli mať obete v minotaurovom labyrinte. Nechápem, že keď má aj tak každý pavilón vlastný vchod, prečo to neoddelili aj vnútri, boli by z toho celkom príjemné menšie komunity, toto je pre mňa zdroj zlých snov.

Inak teda, ja som vždy veľmi bola vďačná, že som na intrákoch bývať nemusela....

Offline continuity
Avatar
33121 příspěvků moje polička 21. února 2020 12:15

slniecko svaby sa striekali aj u nas priebezne, hlavne teda na blokoch, kde boli cudzinci. 

ja som za intraky rada, šachové vecierky v kuchynke do stvrtej do rana, to uz som nikdy nezazila.

ale u nas to bolo fakt komunitne, na poschodi nas bolo 20, obcas sa niekdo pridal, lebo spoluziak, friajerka, no pekne casy. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. února 2020 14:27

omg, byt za skoro 30 mega (ten poslední, terronská).

ta kuchyně...ty radiátory pod okny...ten výhled sousedům do oken...ty šílené posuvné dveře! kdo si něco takového za takové prachy koupí? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. února 2020 14:35

Jiná Realita Mně se líbí a cena za metr je normál

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 21. února 2020 14:49

Jiná Realita Zarizeni je celkem low cost, ale prostor hezky. Jen to chce rekonstrukci.