design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Ounz
Avatar
19819 příspěvků moje polička 17. října 2017 09:43
Reakce na brrr:

No tak to bych ještě zkusila, dalo by se počalounit a pak.. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 17. října 2017 10:00
Reakce na Ounz:

tak na to, žes to nedávno objevila, tak netroškaříš 

Offline Ounz
Avatar
19819 příspěvků moje polička 17. října 2017 10:02
Reakce na nolita:

No  

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 17. října 2017 10:03
Reakce na Ounz:

ale tak to má být, přece nebudeš troškařit 

Offline Ounz
Avatar
19819 příspěvků moje polička 17. října 2017 10:03
Reakce na nolita:

 No tak jasně, musím něčím naředit tu ikeu doma 

Online Janulik03
Avatar
16639 příspěvků moje polička 17. října 2017 11:31
Reakce na brrr:

Mám zrepasované s oranžovou kožou.Dnes by som už dala asi menej kriklavú farbu, ale je fakt, že je strašne pohodlné a stále krásne. 

Offline Ounz
Avatar
19819 příspěvků moje polička 17. října 2017 11:34
Reakce na Janulik03:

To je to coza tebou stojí někdy, když se fotíš? To je moc pěkný 

Online Janulik03
Avatar
16639 příspěvků moje polička 17. října 2017 11:39
Reakce na Ounz:

Jjjo

Offline Myrtila
Avatar
2937 příspěvků moje polička 17. října 2017 11:45
Reakce na baltik:

No, na tom vzorniku je krasne videt, jaka je opravdu vetsinou nabidka... Vetsina barev ma zrzavy nebo cerveny podton, a to se mi nelibi. Zluty podton by sel. Zevnitr uvazujeme o bile barve, at ta venkovni bude jakakoli. Tu venkovni teda jeste porad nemame.

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 17. října 2017 12:08
Reakce na Myrtila:

aha, to jsem nevedela, ze se delaji venkovni a vnitrni barva ruzna, to je pro to vnitrni ladeni vyhoda

souhlasim, taky se mi ty teple podtony nelibi

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 17. října 2017 14:57
Reakce na Myrtila:

u nas ma jeden blok domu okna ve studene zlute, jestli si to dobre pamatuju. zkusim to vyfotit, az pudu okolo, podle me to vypada moc dobre.

Offline Myrtila
Avatar
2937 příspěvků moje polička 17. října 2017 16:29
Reakce na Lilly_Ku:

Studene zluta okna by me zajimala, jak vypadaji :)

Me k tem zlutavym tonum inspirovaly hlavne starsi domy v centru, a i kdyz styl naseho domu je jiny, takovy venkovsky, myslim, ze by to k nemu slo.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 17. října 2017 17:41
Reakce na jinx:

V te restauraci to vypada paradne! Velkej prostor to chce urcite. Ten nastesti nemam. Me se libi barva podle interieru, nate fotce co jsem davala se myslim vic hodi ta cerna nez bila, je to hezkej kontrast.

Caravvagio jsem neznala, je super! Moooi se mi vic libi ten druhej typ, ten prvni mi prijde uz trochu proflaknutej, ale kdyz se spravne umisti, tak dobry.

Jeste se mi celkem libi lampy od Poulsena nebo Grashopper, ale nevim, jestli bych si je nekdy vybrala, zalezelo by na interieru. I kdyz ten Grashopper by se mi mozna hodil i tedka. Hmmm...

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 17. října 2017 17:43
Reakce na Ounz:

Já taky bydlím v podnájmu, ale kupování sem odložila, takže zákaz zařizování sem zrušila :) tahle stojací je moc pékná, chtěla bych něco do obývacího pokoje no a myslím, že pro takovou lampu najdu místo i po stěhování případným.

Ja uz bydlim rok a pul a neni to nijak obrovsky, takze mam zarizeno, muzu leda obmnenovat, coz jsem u nekolika kousku udelala, jinak nic no...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. října 2017 19:51
Reakce na 0zero7:

pomoc!

rekonstruujeme budovu na hlavní ulici. je to bohužel rekonstrukce jen polovičatá, například nahoře a dole budou jiná okna :/ na výměnu velkých výloh nejsou a nebudou peníze. takže dole jsou dřevěné výlohy v barvě dřeva, které mají ještě v horní části malé tabulky, a nahoře bílá plastová jednodílní okna. střecha bude plechová. fasáda má plastické prvky, takové dělicí lišty. vůbec nevím, jakou barvu fasády a střechy, a dnes na mě s tím vyrukovali, s tím, že zítra to musí být.

tedy...oni si rozhodli, že fasáda bud modrá a ty plasické prvky jinou barvou (další návrh byl růžová nebo žlutá) načež jsem omdlela a řekla, že to teda ne, tak jsem milostivě dostala čas do zítřka vymyslet něco lepšího.

protože střešní barevník je omezen, jsou tam asi tak čtyři barvy, tak střecha musí být černá nebo červená a plech budou jakože tašky, ne jedna velká plocha. celý dům bude mít takový trochu starobylý nádech, jako když na staré školní budově necháte ty zdobné fasádní prvky. podezdívka je kamenná.

střecha není z ulice de facto vidět, je nízká a dům vysoký.

vím, že se takhle blbě radí, ale nechci ten dům tady vystavit. třeba někoho něco přesto napadne.

já se zatím přikláním k něčemu jako světlešedá a červená střecha, ale otec dost trvá na střeše černé, a potom by to bylo dost depresivní. prvky určitě nijak barevně nechci zvýraznit.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. října 2017 19:52

neměla to být reakce na agentku, nevím, jak se mi to podařilo 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 19. října 2017 19:56
Reakce na Jiná Realita:

K cerne strese bile kafe jako zakladni barvu a bilou na prvky?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. října 2017 19:57
Reakce na Solathis:

no zrovna jsem jdu dát tenhle mlýn, že kdyby to bylo nějak takhle - ty prvky o malý odstín světlejší, tak by to snad nějak šlo.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. října 2017 19:58
Reakce na Solathis:

budova navíc ještě stojí na velmi rušné ulici u rušné silnice, sice myslím, že v zimě tam břečka z cesty nedostříkne, ale přesto mám ze světlé fasídy obavu. i když chlapi říkali, že na tmavé je to ještě horší.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 19. října 2017 20:16
Reakce na Jiná Realita:

Rikala jsi, ze ma kamennou podezdivku, tak by to mohlo hodne zachranit. Prinejhorsim se da vzit po zime wapkou.