design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 16. října 2017 22:40
Reakce na jinx:

Tolomeo je bozi, lbi se mi ta stojaci. Videla jsem ty na stenu v loznici u postele a to se mi moc nelibilo.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 16. října 2017 22:47
Reakce na Ounz:

Maj hezky, ze jo? Ja mam zakaz dokud si neporidim tady vlastni bydleni, coz nevim, jestli se nekdy stane, momentalne je vyhodnejsi platit najem, ve Vancouveru chteji omezit nakupovani nemovitosti zahranicnim zajemcum, protoze uz ted je vsechno neskutecne predrazeny (maly dum/byt nedaleko od centra pod mega CAD moc nejde).

Takze leda az bude kanadskej pas, zatim se mi do toho velice nechce.

Kam potrebujes lampu? Do toho hostovskyho pokoje?

jinx zettel je hezkej, nejvic se mi libi s bilym papirem s tuzkou nebo redisperem a tusi

Offline Lilly_Ku
Avatar
4112 příspěvků moje polička 16. října 2017 22:56
Reakce na moninika:

 Vaza je moc pekna, ale maly svicny me v obchode odradily, to sklo mi prislo fakt nekvalitne provedeny. nakonec jsem koupila jiny.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. října 2017 05:55
Reakce na 0zero7:

tohle je mega terra, to je moc pekna lampa, ikdyz mne se vic libi bila. A libi se mi i ty nastenne, treba v next door je maji, tam jsou perfektni. Ale chce to velky prostor a vysoke stropy, aby vyznely. 

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 17. října 2017 06:02
Reakce na 0zero7:

Já taky bydlím v podnájmu, ale kupování sem odložila, takže zákaz zařizování sem zrušila :) tahle stojací je moc pékná, chtěla bych něco do obývacího pokoje no a myslím, že pro takovou lampu najdu místo i po stěhování případným.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. října 2017 06:02

skvely svetla maji taky moooi, random a nonrandom light 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. října 2017 06:06

taky lustr caravaggio se mi libi, ma mrak velikosti a barev 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. října 2017 06:10

nebo dear ingo (foto je moje, tak neni tak kvalitni), to je takovy pekny pavoucek 

Offline baltik
Avatar
4420 příspěvků moje polička 17. října 2017 07:00
Reakce na jinx:

to je teda hodne jako pavouk, to bch se pod tim bala sedet :)

Offline baltik
Avatar
4420 příspěvků moje polička 17. října 2017 07:09
Reakce na Myrtila:

jeste k tvym oknum - jak jsi se ptala, tak jsem nasledujici den jela na sluzebku pres vesnice, tak jsem se na to zamerila, ale je to fakt tezke, vetsin adrevenych oken (nebo mozna i plastovych imitujicich drevo) je do teplych barev a to se mi nelibilo

takze jeste jakz takz mi prisla seda, pokud teda je fasada do studenych barev, coz myslim, neplanujes nebo pak me zaujala takova horcicova/okrova/zluta nevim, jak to popsat, asi jako G1 v rade smrk tady na tom obrazku

a nedokazu si predstavit, ak se to pak jeste ladi s podlahou, dvermi a nabytkem, zlata bila okna :)

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 17. října 2017 08:16

@jinx Krásná světla! Já doma už lampy mám, tady jsem taky už koupila, ale potřebuju ještě něco k jídelnímu stolu kde je tma a děti se tam učí a nechci vrtat, tak uvažuju právě o jedné z těch dvou značek, že bych ji pak doma dala do ložnice a uvidím jak si ta moje kombinace bílá -dub sedne s černou. Teoreticky dobře, ale uvidím v reálu. 

Na tu Jieldé se ale čeká 12 týdnů 

U podnájmů - vždyť lampa jde tak krásně přestěhovat 

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 17. října 2017 08:18
Reakce na Lilly_Ku:

To mi ani nepřišlo  Já chtěla primárně ty svícny a k nim jsem vzala vázu, abych pak nelitovala že nemám komplet a to teda nelituju 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4112 příspěvků moje polička 17. října 2017 08:23
Reakce na Ounz:

Souhlas, zakaz zarizovani zrusit a zarizovat! :)) hodne zabavy preju 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. října 2017 08:25
Reakce na moninika:

Ja takto ted cekam na sedacku. Jeste nejsem ani v pulce, je to nekonecne. Se svetly jsem mela stesti, ze vse meli skladem. Ale chci si ve stockist koupit jeste zidle hay, takze me to cekani asi jeste taky nemine. 

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 17. října 2017 08:42
Reakce na jinx:

Já se tam ptala právě na černou matnou a tu skladem nemají. Nejsi v tom sama, čekám momentálně na vázy, hodiny  a židli. To jsou ale celkem krátké doby, když nám u auta řekli, že budeme čekat 290 dní, tak jsme je poslali do háje a šli objednat jiné 

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 17. října 2017 09:23
Reakce na Lilly_Ku:

 Díky 

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 17. října 2017 09:26
Reakce na jinx:

Já sem koukla na ten pavilon a šíleně se zamilovala do toho otočnýho křesla co tam maj  

Offline brrr
Avatar
9964 příspěvků moje polička 17. října 2017 09:34
Reakce na Ounz:

Já sem koukla na ten pavilon a šíleně se zamilovala do toho otočnýho křesla co tam maj  

Egg? To je super. Když si vzpomenu, že měl strýc černé kožené (spíš hodně podobné než originál), které někam zmizelo při vystěhovávání ...

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 17. října 2017 09:38
Reakce na brrr:

Aa tak to zamrzí, je vážně moc hezký..to ho někdo má v obýváčku ne..?

Offline brrr
Avatar
9964 příspěvků moje polička 17. října 2017 09:42
Reakce na Ounz:

Spíš bych tipla, že ho vyhodili, mělo už trochu ošoupanou kůži. Ale prý jsou ještě někde jeho věci uskladněné, budu se tam muset nějak dostat.

Mimochodem v tom Pavilonu mají ty křesla i za 779,- Kč, bohužel jen modýlky.