Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Online notna
Avatar
6431 příspěvků moje polička 08. července 2020 17:39

viktorka_od splavu Nechápu, proč sorry. Ten způsob vyjadřování a nepochopení, co jsem psala, vypovídá o tobě, ne o mě.

Offline 999
Avatar
17489 příspěvků moje polička 08. července 2020 19:30

Potkávám po barech známé, kterým odjely děti na tábory, a tak flámujou. Jako důvod k oslavě je to asi vždycky, ale letos se tím nikdo netají .

Offline brrr
Avatar
9898 příspěvků moje polička 08. července 2020 19:40

999 Úplně chápu, já mám po desíti letech taky prázdniny

Offline 999
Avatar
17489 příspěvků moje polička 08. července 2020 19:58

brrr Přeju ti to .

Offline brrr
Avatar
9898 příspěvků moje polička 08. července 2020 21:17

999 Dík. Stejně furt trnu strachy, co tam tropí.

Offline continuity
Avatar
33113 příspěvků moje polička 08. července 2020 21:23

999 jenom nás nepotkas 

Děti byli temer tři neděle pryč a my jsme oba šíleně zadření v práci.  Trhli jsme se společně jednou k vodě, 2x do hospody a 1x do města.

Offline Kokoska
Avatar
27998 příspěvků moje polička 09. července 2020 09:18

Evaeva nejsem si jista, ale neni na spojce v Praze ten pravy pruh pro taxiky a autobusy? Ze by prazsky ridic nechal neco jen tak volneho, se mi nezda. Asi ne po cele delce, ale v nekterych usecich to tam myslim ma znaceni.

Poseroutky do jiste miry chapu, ono v tech zuzenich je to dost neprijemne, nekdy jeste trci ze svodidel nejake asi odrazky nebo co to je. A jizda mezi dvema kamiony teda fakt neni zadnej med,  navic zkuste se pak dostat zpatky do levyho, kdo vas pusti...

A ze vseho nejvic me stvou predjizdejici se kamiony, ktere oba muzou jet max asi 90.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. července 2020 10:09

Kokoska já nemyslím spojku, ale vnější okruh. Úsek mezi Zbraslaví a Stodůlkami jezdíme několikrát měsíčně a vždycky se najde minimálně jeden, co jede ve prostředním pruhu, i když je vpravo volno. Takže když ho chceme předjet, musíme přejet z pravého pruhu přes dva pruhy doleva a zase zpět.

Já řídím fakt sporadicky, prakticky jen na chalupě, takže pro nezkušené řidiče mám pochopení. Nepřijde jako problém celou cestu na dálnici absolvovat vpravo, když se necítím na vyšší rychlost.

Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 09. července 2020 10:11

notna jenze kdyz jede takovy osobak vlevo tesne za zadkem kamionu, a jede jeho rychlosti, tak kamionak stale sleduje jak svuj pruh, tak poseroutku za sebou a tim je mnohem vetsi sance ze se neco nepovede.

Me se stejne nejlip predjizdi dodavkou v tech zuzenich, protoze ma ty zrcatka ve kterych vidim jak daleko/blizko jsem od svodidel. 

Offline eM
Avatar
1370 příspěvků moje polička 09. července 2020 11:28
Reakce na brrr:

999 Úplně chápu, já mám po desíti letech taky prázdniny

​Tak pěkný prázdniny, užívejte si to! Vzpomínám si, jak jsem se sestrama vždycky litovaly rodiče, že musí zůstat doma, když my jedeme na tábor. Jak se bez nás ty tři týdny ukrutně nudí...

Offline Garfie
Avatar
23614 příspěvků moje polička 10. července 2020 06:42

eM Já se zase včera hrozně smála, sestřenice jezdí jako vedoucí na tábor a svého syna bere od narození s sebou, poprvé tam byl, když měl asi čtyři měsíce. Teď mu bude šest a když zjistil, že moje děti jsou na táboře, úplně šokovaně se zeptal, jaktože tam nejsem já, do teď měl za to, že na tábor se běžně jezdí i s rodiči....

Offline Zu
Avatar
2518 příspěvků moje polička 10. července 2020 10:45

viktorka_od splavu A vy tu ale obhajujete kamioňáky, kteří najedou k čáře a baví se, že se jeden lekne? To asi taky není úplně v pořádku. Od Brna jsem to viděla včera několikrát na vlastní oči a nebylo mi úplně dobře. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 10. července 2020 11:02

Zu co? jaks na to prisla

Offline continuity
Avatar
33113 příspěvků moje polička 10. července 2020 11:03

Zu to nikdo neobhajuje. já potkávám kamionaky, co uhýbají. Ale vcera mě míjelo v levém pruhu několik aut, které byly přes čáru a ne málo, ale řekněme 30-40 cm, já skripu zubama, ale mám alespoň kam uhnout. To když udělá kamionu, tak ten skončí v pangejtu vedle cesty, protože se už na silnici nevejde. 

Offline Zu
Avatar
2518 příspěvků moje polička 10. července 2020 11:14

Zu co? jaks na to prisla

​Ne, mě to trochu na předchozí stránce vytočilo. @Continuity psala, že se těmi poseroutky baví taky, já si to vyložila po těch zážitcích, že si asi taky najede k té čáře pro zábavu, prostě blbě, pardon

mám po těch našich cestách docela vybzíkáno. To jsou samé allroady, se kterými se pak bojí jet ve svém pruhu a nedají (někdy fakt půl auta v protisměru) se předjet nebo do vás při tom předjíždění začnou najíždět 

Offline Zu
Avatar
2518 příspěvků moje polička 10. července 2020 11:16

continuity Jojo, už píšu vejš, stejné zkušenosti, mě jen vytočilo (a dočítala jsem v rychlosti), že by někdo pro zábavu někomu chtěl ztížit předjíždění...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 10. července 2020 11:29

Zu celou dobu jde rec o tech co do zuzeni nenajedou, jelikoz se boji ze se tam nevlezou (ok to je v poradku), jenze se jim nechce jet v pravem pruhu. takze si najedou do leveho a pomalicku si to sinou tesne za zadkem kamionu, pred sebou cely volny pruh a za sebou strudl zajemcu kteri se neboji a radi by projeli a nejde o "chvilku" nybrz celou trasu jednoho kazdeho zuzeni

Offline continuity
Avatar
33113 příspěvků moje polička 10. července 2020 12:52

Zu

Continuity jazdí dosti defenzivně a jejím jediným zájmem je, aby poseroutka nebo kaskadér byl od ní na našich silnicích co nejdál. Coz se neslučuje s jakýmkoliv bráněním v předjíždění.

Zrovna jsem ráno četla analýzu, jak u nás omezený provoz na silnicích během karantény způsobil vyšší úmrtnost chodců, cyklistů a motorkářů. Tady fakt pomůže jenom policejní stát nebo už nevím co. 

Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 10. července 2020 12:54

viktorka_od splavu ty jo mit pred sebou joudu ktery by se sinul celou dobu v levym tak ho z toho auta vytahnu za usi:D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 10. července 2020 15:58

rasaNori to je furt! nastesti muz ma nervy ze zeleza asi ale ja z toho silim