Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 18. února 2020 13:12

continuity ne na píchlé, ale na utíkající. Prý jí ta ikonka svítila oranžově, jakože má jet do servisu, a ne červeně, jakože musí odstavit auto. Pak tam našli hřebík.

Offline continuity
Avatar
33547 příspěvků moje polička 18. února 2020 13:18

Mohučanka no tak to je ještě dobře. ja to teda taky jednou musela udělat, ale to bylo na dalnici a stejně pneumatika už v cudu ( viděla jsem ve zpetnem zrcátku jak za mnou lítají černé cáry). Sice jsem z toho auta i vystoupila, ale když jsem to viděla, cedule čerpacka 800m vypadala lákavěji.

Offline jerry
Avatar
8974 příspěvků moje polička 18. února 2020 13:56
Reakce na Mohučanka:

, ale problikávat policajty?

​Dáma v nesnázích má právo i policajty problikat

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 20. února 2020 23:14

Tak rozesmálo... Ani do Stěžování to tak úplně nepatří... tak nevim.

Zašla jsem si k holiči a na kosmetiku - moje stabilní ošetřovatelka má něco se zádama, tak jsem se objednala zas do salónu kam nechodím tak často... Stíhala jsem to na poslední chvíli, přiřítila jsem se celá říčná, zpocená a vytřeštěná. Lehnu ke kosmetičce, div jsem se vysílením nedokázala vysápat na lehátko... s úlevou jsem zavřela voči a tu to začalo: No vy máte ale krásnou barvu vlasů (ehm, prostě šedivý). A vůbec vám to moc sluší (ano, po budíčku v šest ráno, nenalíčená a po úprku půl městem), že on si vás manžel hledí? (wtf?) No, ten si vás musí teda hlídat, takovou fešandu! (v tu chvíli jsem získala přesvědčení že jsem ve slepeckým ústavu )

Absolvovala jsem nezbytný úkony a přesunula se do péče kadeřníka: Krásný vlasy! Taková bohatá kštice! (myslím že už mě někdo viděl - tři krátký chlupy a šlus) To už jsem se začala hodně bát No nakonec to dopadlo celkem k mý spokojenosti, ale korunovala to recepční co mi šla podat hadry ze šatny: Máte nádhernej kabát! Ano ten, co jako zcela nemožnej znectila viktorka_od splavu  když si koupila ten samej - a to mě nakonec rozveselilo úplně nejvíc!

Offline Janulik03
Avatar
16654 příspěvků moje polička 21. února 2020 04:02

barbucha  jezisss ty si pripad. Nevies ani lichotky pobrat  mozno si mysleli naozaj. Ale sprijemnila si mi rano, to joo.

Teraz ta potrebujem uz len vidiet nazivo ty tri chlupy aslus

Offline continuity
Avatar
33547 příspěvků moje polička 21. února 2020 08:01

Janulik03 Barbucha musí mít doma křivá zrcadla, kdybych ji neznala osobně, tak podlehnu podle tech komentu tady dojmu, že je stara tlusta carodejnice

Přitom je moc sik, má teda nádherné oči a účes ji vážně sluší. Tlustá není ani omylem, akorát teda nechrasti kostma.

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 21. února 2020 08:47

Janulik03 

Já tu servilitu těžko snášim. Fakt to na mě nemusej sypat po lopatách - zaplaceno dostanou i bez toho!

continuity 

Eště ty začínej. Ale díky... hlavně za to sofistikovaně decentní nechrastění kostma!

Offline Janulik03
Avatar
16654 příspěvků moje polička 21. února 2020 10:08

barbucha tak to som rada ze nekupujes u mna  mna by ste zniesli pod ciernu zem , som marna, marna . Ale vsetko co poviem myslim vazne 

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 21. února 2020 10:12

Mohučanka Hele, mne taky pobavila moje mama, zjistila, ze v nejakym meste pres celou republiku je ulice, co se jmenuje jak my....no tak to obvolala proc se tak jmenuje, na mestskej urad a do knihovny, ale jeste by ji rada chtela videt, tak tak snad tata bude muset zajet! A jeste neco jsem k ni mela, ale zapomnela, ona driv patrila mezi lidi, co je ty napady napadaly, ale jen o nich mluvila, ted uz je realizuje.

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 21. února 2020 10:16

barbucha Tak tam jedu do toho salonu si zlepsit den! Mne jen rekl gynekolog, ze urcite v nemocnici nemeli kdy hezci pacientku nez ja. A pak mi zase nabidl otcovstvi tretiho ditete. Ale kamosce to nabizi taky no, musis to brat tak, ze kazdej ma ten small talk nastavenej jinak!

Online Potrefenáhusa
Avatar
33653 příspěvků moje polička 21. února 2020 10:26

Karja Jezis!!!!

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 21. února 2020 10:31
Online Garfie
Avatar
23881 příspěvků moje polička 21. února 2020 10:42

Karja To je hrozný, mojí kamarádce jednou gynekolog pochválil opálení, ovšem zrovna když ležela na křesle, tak dost nevhodně... A u jedné měl vysloveně nějakou sexuální narážku, ale pak se jí omluvil, prý že se mu hrozně líbí, že se jako matka tří dětí ještě dokáže červenat

S tou ulicí to je dobrý, náhodou dobrej námět na výlet!! A máma je teda akční, úplný opak mojí spolužačky z gymplu, nově tady pojmenovali jednu ulici po jejím dědečkovi a když jsem se jí na to ptala, říkala, že máma cosi zmiňovala, ale že ani neví kde a od kdy to je...

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 21. února 2020 11:03
Reakce na Karja:

 musis to brat tak, ze kazdej ma ten small talk nastavenej jinak!

​Jo, podle profese

Online Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 21. února 2020 13:36

barbucha já se cítila podobně, když mě asi 4x za večer pochválil dceřin přítel. Asi to u mě chce mít dobré. A zůstala jsem koukat nad fakt upřímnou pochvalou mého kabátu na podzim v jedné pražské parfumerii. Mladá pěkná prodavačka to byla. Dát to na CJMDS, tak mě s tím poženou, než dokliknu na "odeslat příspěvek".

Offline jerry
Avatar
8974 příspěvků moje polička 21. února 2020 13:47
Reakce na barbucha:

(myslím že už mě někdo viděl - tři krátký chlupy a šlus)

​Ale jdi, ty kecko, continuity má naprostou pravdu.

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 21. února 2020 13:55

Mirka 

Proti upřímný, jednorázový pochvale taky nic nemam, vono je to holt poznat... No ale to seš typická ty: namlsat a vobrázek nedat!

Online Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 21. února 2020 14:02

barbucha nojo, nedám. Dlouhý světlý těžší trenčkot, klasika Burberry styl. Nosím ho, protože je delší než všechny moje šaty a abych nezmrzla na cestách. Podle mě, neurazí, nenadchne.

Offline MP Marge
Avatar
5706 příspěvků moje polička 22. února 2020 05:00
Reakce na Karja:

barbucha Tak tam jedu do toho salonu si zlepsit den! Mne jen rekl gynekolog, ze urcite v nemocnici nemeli kdy hezci pacientku nez ja. 

​Hm, to mne ten muj rekl, ze mam tam vevnitr nejakou nizkou sliznici, a ze to bude asi vekem

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 22. února 2020 08:37

MP Marge No, ale furt je to jaksi profesni rec:-D