Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline Garfie
Avatar
23787 příspěvků moje polička 17. dubna 2019 11:25

Mutziputzi Tak me ten Kominek vzdycky pobavi, kdyz mi pristane jednou za dva mesice v mejlu, nebo vubec ta specialni rec policajtu a tiskovych mluvcich...,:-) ale asi by me nenapadlo ho sem dat, kdyby na to nejak tehdy v jinem tematu neprisla rec.

Offline slniecko admin
Avatar
17556 příspěvků moje polička 17. dubna 2019 11:55
Online continuity
Avatar
33360 příspěvků moje polička 17. dubna 2019 12:36

Garfie specialni slovnik je jeden z duvodu proc ctu rada Dominika Dana.

Offline Sweet Potato
Avatar
34762 příspěvků moje polička 17. dubna 2019 12:49

continuity A propos Dán, mám za sebou třetí knihu, zatim dobrý, ale občas má dost sklon k nechuťárnám (brutální mučení a tak)

Online continuity
Avatar
33360 příspěvků moje polička 17. dubna 2019 12:57

Sweet Potato hele ani mi to neprijde, kdyz tak spis ty pozdejsi. Co si poslouchala? 

Offline Sweet Potato
Avatar
34762 příspěvků moje polička 17. dubna 2019 13:02

continuity Moucha, Mucholapka, Jednou nohou v hrobě

Online continuity
Avatar
33360 příspěvků moje polička 17. dubna 2019 13:32

Sweet Potato aha, mne tolik nevadi az na vyjimky takove to ex-post muceni, kdyz je to uz mrtvola. A to tam opravdu miva.  A urcite necti cerveneho kapitana. 

Offline Garfie
Avatar
23787 příspěvků moje polička 17. dubna 2019 14:07

continuity Sakra, toho si zrovna stahuju!  Tak jdu hledat něco jiného....

Offline Sweet Potato
Avatar
34762 příspěvků moje polička 17. dubna 2019 14:09

continuity Na toho se nechystám. A z těch obyč.detektivek se snažím vyzobat ty, kde je nejmíň politiky.

Online continuity
Avatar
33360 příspěvků moje polička 17. dubna 2019 17:45

Garfie nene, ono je to dobre, i kdyz nasili tam je celkem dost +  k tomu jeste tajne sluzby, co Bramburka taky nechtela

Offline Garfie
Avatar
23787 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 08:14

A další Komínek:

Operátor tísňové linky přijal oznámení silně rozrušeného muže, který uvedl, že právě viděl statného potkana, který pobíhá jeho kavárnou. Hlídka po příjezdu na místo zjistila majitele kavárny, který afektovaně strážníkům popisoval velikost hlodavce i to, že narušitel již spokojeně opustil podnik a vyrazil za dalšími rejdy. Oznamovatel se dožadoval řešení situace, protože dle něj přišel potkan do kavárny z ulice a tudíž městského pozemku. Strážníci muže vyslechli a doporučili mu obrátit se na odbornou deratizační firmu, která bude mít adekvátní řešení. Inkriminovaného hlodavce, ani žádného z jeho příbuzných strážníci nikde v okolí nenalezli.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 08:24

Garfie Inkriminovaného hlodavce, ani žádného z jeho příbuzných

Offline jerry
Avatar
8953 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 13:46
Reakce na Garfie:

narušitel již spokojeně opustil podnik a vyrazil za dalšími rejdy.

​Kam ten Komínek na to chodí

Offline slniecko admin
Avatar
17556 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 16:39

Garfie 

Offline Garfie
Avatar
23787 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 10:26

Málem bych takhle ve svátečním dni zapomněla na Komínka! 

Sobotního mejdanu se nedočkal třiačtyřicetiletý muž, kterého na základě oznámení nalezli strážníci před osmou hodinou večerní odpočívat mezi popelnicemi. Nijak mu nevadilo, že má holou zadnici a spokojeně spal. Strážníci muže probudili a doporučili mu, aby ukryl půlky a přestal budit veřejné pohoršení. Muž strážníkům přislíbil, že se ihned odebere domů a zůstane oblečený. Poměrně jistým krokem pak vyrazil. Jeho předsevzetí však vzalo za své, jelikož o dvacet minut a pár hltů alkoholu později vyjížděli strážníci k muži opět. Tentokrát ho nalezli ležet o několik ulic dál s rozbitou hlavou. Opilec, u kterého bylo naměřeno 2,6 promile alkoholu v dechu, byl předán k ošetření záchranné službě a jeho sobotní pouť tak skončila v nemocnici.

Offline slniecko admin
Avatar
17556 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 12:13

Garfie inak, to si asi človek normálne neuvedomí, ako veľkú časť práce policajtov zahŕňa zbieranie ožralov.

Offline Garfie
Avatar
23787 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 07:28

A po krátké pauze je tu přerovská kauza "písek". :-)

Ve tři hodiny ráno přijal dispečink oznámení o podivném individuu, které ve ztemnělém sídlištním traktu provádí nekalou činnost a přesypává písek z pískoviště do připraveného pytle. Na místo byla vyslána hlídka a strážníci si po příjezdu potvrdili, že se nejedná o noční službu pracovníka technických služeb, ale o vykuka, který chtěl ušetřit pár stokorun za písek ze stavebnin. Sedmatřicetiletý muž se strážníkům doznal, že chtěl založit vlastní pískoviště a chtěl k tomu použít písek z veřejného. Za dohledu hlídky vysypal všechny pytle zpět odkud písek „vytěžil“ a místo ušetřených korun si odnesl vysokou pokutu.

Offline Janulik03
Avatar
16618 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 07:45
Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 09:32

Garfie Teď dočítám několik posledních Komínkových příspěvků, to je zase něco

slniecko Taky mám ten dojem, spousta času věnovaná opilcům a vybíračům kontejnerů

Offline Garfie
Avatar
23787 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 09:47

daniela Možná je to takové přerovské specifikum  ale tak on je mluvčí měststké policie, jsou to takoví ti běžní pochůzkáři, myslím, že to je opravdu velká část jejich práce. ( slniecko)