Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline andulka01
Avatar
10636 příspěvků moje polička 26. února 2021 07:08

žluťásek Kup plech, taky mám jednotlivy silikony a taky mi z nich nechutná. Plech kupuju už tři roky, dycky jdu, kouknu, hmhm, teď hned ho nepotřebuju, koupím až to bude aktuální. A pak stojím v kuchyni jako tydyt.

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 26. února 2021 07:26

žluťásek Já mám plech, ten doporučuji jedině s košíčky špatně se to myje.

Jennyfor Co tě nemá, tohle dělám jen s jednou:-D. Se dvěma jsem ráda, že si dojdu na WC:-D

Online continuity
Avatar
33546 příspěvků moje polička 26. února 2021 07:34

žluťásek silikonové košíčky jsem koupila kdysi v IKEA, protože se strasne líbily dětem. Ty je mají ve vaně na hraní. 

Offline 711990
Avatar
17102 příspěvků moje polička 26. února 2021 07:59

žluťásek mam plech na klasicky i na mini. Mam mozna vic rada ty mini, muzes jich snist vic:D oboji je Tescoma

Offline dzizisketa
Avatar
7436 příspěvků moje polička 26. února 2021 08:38

Já zase preferuji silikonové formy, mám i na bábovičky, ale myju je teda jen horkou vodou hned začerstva. Ale musím teda ještě rychle koupit velikonoční vykrajovátka, než od pondělí zase zavřou. 

Offline žluťásek
Avatar
7599 příspěvků moje polička 26. února 2021 09:29

letfenixa mám jen ošklivou fotku s upatlanym ubrouskem, pardon. Podávala jsem už na čistém prostírání a s utřeným talířem

Syn byl spokojený, ale dostal ještě misku lentilek a dozdobil si ho sám po celém povrchu. Takže úspěch na všech frontách :) 

Offline Tabea
Avatar
4661 příspěvků moje polička 26. února 2021 09:33

žluťásek ten číhající vlk

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 26. února 2021 09:35

žluťásek to je parádna torta a miska lentiliek na dozdobenie je úplne super nápad, to by napríklad tú moju potešilo úplne najviac

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 26. února 2021 09:37

žluťásek tak to je úžasný dort, a ty figurky mi připomínají - ještě jednou dík za tip, dcera s nimi spí blíží se narozeniny, ta Tři prasátka jsou na podobném principu?

Offline žluťásek
Avatar
7599 příspěvků moje polička 26. února 2021 09:45

Mohučanka jo a ne :) prasátka mají členitou podložku a různě tvarované dílky s domečky. Buď hraješ bez vlka a prasátka necháváš na louce, nebo s vlkem a prasátka schováváš do domečku. Na insta mám někde fotky. 

Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 26. února 2021 10:07

žluťásek plech má muffiny mám a je to super. Navíc do něj dávám papírový košíčky, takže se ani neškodí. 

Silikonovou formu mám na takový hřbet a teda nesmrdí. Myju  hned, než to zaschne. 

Offline Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 26. února 2021 10:15

žluťásek Rozhodně si kup plech, taky silikon moc nemusím. Hlavně jestli máš barevný, někde jsem četla, že se můžou při vysokých teplotách uvolňovat nějaká barviva, myslím že i Grossularia blahé paměti to tady kdysi říkala. Že nebarvený silikon je ok, ale jinak spíš ne. Můžeš v něm pak dělat i jiné věci, třeba na jednu párty jsem v něm dělala paštiku, vypadalo to moc hezky. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24414 příspěvků moje polička 26. února 2021 10:18

žluťásek mně vadí na ten silikon sahat, nějakou formu na muffiny jsem dostala, ale po čase jsem to vyhodila, když jsem se přehrabovala ve formách a nechtěně na to sáhla, zježily se mi vlasy

Offline žluťásek
Avatar
7599 příspěvků moje polička 26. února 2021 10:33

Díky, koupíme plech. Pečeme často, využijeme ho myslím dobře. 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 26. února 2021 11:07
Reakce na moora:

Garfie lol vzpomněl jsem si na ice josefa a mycku :)))

​Josef rozebral myčku, pračku (tam to provedl tak dokonale, že opravář k nám chodil asi 14 dní a furt nemohl přijít na to, co se stalo a byla to pro něj fakt výzva), v mrazáku i ve skříních měl sámošku.

A jeho majstrštyk byl, když otevřel tašku, vydoloval z ní trafo k ntb, shodil ho do dřezu, dřez zašpuntoval a pustil vodu

Takže se trochu divím, že vlk kameru nakonec úplně neodělal a neodnesl..asi bych od ochránců potřebovala tipy a triky jak něco někam připoutat

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. února 2021 11:08

ice na tohle si vzpomenu, az Bu neco provede. Josef jede

Offline moora
Avatar
7506 příspěvků moje polička 26. února 2021 11:25

ice ja vedela, ze tech akci bylo vic! Jako dekuju, ze ses podelila, je to nadhernej pes, ale jen pro silny kusy!

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 26. února 2021 11:31

moora shodou okolností, ten den co jsem tu byla naposledy a probíraly se tu ty štěňátka, tak jsem před barákem při večerním venčení potkala 10 týdenní čévo a říkám jim - no zrovna dneska jsem o tom psala na net, jak už bych to nechtěla a přála jim hodně štěstí :D

Těch jeho akcí bylo tolik, že je radši postupně zapomínám, v lednu jsme nechali opravit totál rozdrbaný dveře z masivu, to byla taky fajn vzpomínka na jeden návrat domů, uff. Rozkousaný nový marteny, imrvére rozhrabaný odpadky, barf zahrabanej v gauči, ryba pod polštářem...

Offline moora
Avatar
7506 příspěvků moje polička 26. února 2021 11:32

ice nanosy civilizace jsou tenke :)

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 26. února 2021 13:09

Já dnes jen takový blbosti, ale i tak to zlepší den.

jsem naprosto příšerný pěstitel, mi zdechne všechno, přežívá jedině zamioculcas a scindapsus (potos). Tak ale to už taky není pravda, jeden chudák nedal napřed sucho, pak moc vody a uhnil. Květináč jsem si tu i substrátem nechala, že třeba na něco použiju.

a dneska z něj na mne mrkaly dvě voči, dokud jsem si nevzala brejle a nezjistila, že to jsou houby. Tak třeba jako mykolog bych byla úspěšnější