Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Zu
Avatar
2528 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 09:01

Offline Lamicka
Avatar
13333 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 09:04

Zu tak kolikrat budou kankovat kuny? 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33608 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 09:12

Já už to psala vedle, tábor s oddílem jako naprostej top celyho roku, na vodu jsem zacala jezdit až jako velká a chce to partu, kde se moc nechlastá a vybrat řeku, která není moc vytížená a nejet úplně v sezóně (plus spát mimo kemp) Všechny moje vody s temahle zasadama byly úplně skvělý, Kwisa v Polsku, tam teda strašně chcalo a bylo asi 8 stupňů, Orlice, Radbuza 

a jednou jsem byla koncem října na jednodenní Berounce, to bylo taky bozi, mlha nad řekou, nikde nikdo, jen vodní ptáci a par rybářů. 

Offline Zu
Avatar
2528 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 09:13

Lamicka maj to tam jen 1x, pokud jsem se nepřehlédla

Offline Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 10:27
Offline Lilly_Ku
Avatar
4114 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 13:10

Vlastne ani nevim, do kteryho vlakna to napsat, ale spontanne jsme se rozhodli, ze vikend stravime mimo mesto a partner projevil prani po letech kempovat :) tady samozrejme prazdniny a vsechny dobry mista plny uz tydny dopredu, ale par jsem jich obvolala no a nakonec se mi v jednom podarilo dovolat hned po lidech, co na posledni chvili odrekli, takze pujcujeme vybaveni od kamaradu a dnes vecer vyrazime.

Pod stanem jsem nespala asi tak 10 let, tak bud to bude nostalgicka romantika nebo desnej vopruz

Ale je to uplne malej kemping hned u jezera v lese a ma vyborny hodnoceni, tak by to i mohlo klapnout :)

Offline Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 13:14

Dnes je mezinárodní den piva. Snad nebude vadit, když to oslavím něčím jiným.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 13:45

Sweet Potato Vážně? Ó, budu slavit!

Offline eM
Avatar
1375 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 13:51

Sweet Potato No tak to je ovšem důvod zajít na nějaký speciál

Offline continuity
Avatar
33436 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 13:54

Lilly_Ku malej kemp v lese u jezera zní super. 

My už máme zbaleno, musíme akorat na nákup a odtahat to do auta. 

Online Gatita
Avatar
7120 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 14:13

Mam s vodou stejny problem jako s ostatnima outdoorovyma cinnostma - hrozne se mi to libi pres den, ale jakmile dojde na nejake spolecne umyvarny a nepohodlne spani, dost trpim. To by musela byt uz opravdu nadherna priroda, abych to prekousla vic nez dve noci. 

Klasickou vodu s partou jsem jela jen jednou v zivote a rada na to vzpominam. Bylo to hned po maturite se spoluzaky a nasi tridni profesorkou a dodnes si vzpominam na ten pocit svobody a radosti, kdyz mi tam nasi volali, ze me prijali na skolu. Jsem se tam tyden bezstarostne slunila na hacku a nic o vodactvi jsem se nenaucila

Offline Lamicka
Avatar
13333 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 14:17

Gatita ja zacala rada kempovat az po dovolenych pod stanem v zahranici, kde jsou kempy krasne, udrzovane a az na vyjimky s perfektnim zazemim a socialkama. Nejhezci kemp jsem zazila v Andalusii a na Korsice. V CR se do kempu uplne nehrnu.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. srpna 2020 14:20

Lamicka s tím naprosto souhlasím. V zahraničí kempy čisté, udržované, často je poblíž i dobrá restaurace. U nás si člověk často říká, jestli vůbec poteče teplá voda.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 15:40

 No teď už bych asi taky stanování nedala :) ale vzpomínky jsou super. Jako rozhodně to chce partu, která na vodu nejede a priori pít, to je jasný. Jsem si teď vzpomněla na skupinku asi osmi Čechů (Moravanů, Slezanů :) to netuším, prostě mluvili česky), kterou jsme potkali v marině v Šibeniku, když jsme nastupovali na jachtu. Valili na svou loď šílený množství piv a tvrdého alkoholu. Po týdnu jsme se s nimi zas potkali, když jsme loď vraceli - dozvěděli jsme se, že odpluli k prvnímu ostrůvku za Šibenikem, tam zakotvili a týden tam stáli na kotvě a pili a pili a pili. Přiznám se, že jsem nechápala, proč kvůli tomu jeli na loď do Chorvatska. To mohli chlastat doma.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 16:20

Torrah ale byli na jachtě, přece, ne?

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 18:03

Mirka já se vůbec divím, že přežili :) ale jo, mohli doma vykládat, že byli na jachtě, to je fakt. Že viděli prd je věc druhá.

Offline Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 19:42

Na četné žádosti s dostatečným předstihem důrazně upozorňuji na zítřejší mezinárodní den ženského orgasmu. 

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 21:44

Luna Na vodě jsem nebyla a jelikož máme příbuzné v Poříčí nad Sázavou, tak vidím řeku spíš jako dálnici než k užívání klidu. Pod stanem jsem spala jednou, s kamarádama na Mušově v 18. Na tábory jsem nejezdila.

V cizině jsem schopná lecos oželet, přespat v nějakém neluxusním ubytování, protože je to většinou při cestování z města do města a spíš všude na jednu noc. Pokud jedu na delší dobu, tak už chci úplný klid, bez lidí (těch mám v práci až dost) a to kemp určitě není.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 12:02

Sweet Potato Chápu to správně, že jen ženského? To je tedy zároveň návod?

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 12:08

Teda dnes už mám radost podruhé. Poprvé, když se podařilo čistírně V Celnici vyčistit moje totálně zničené šaty a teď se povedla záchranná akce mého mobilu, který jsem zapomněla v taxíku... :-).