Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline andulka01
Avatar
10538 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 13:42
Reakce na barbucha:

​Tak třeba snad na trhu... co si pamatuju tak určitě takový Kytky od Pepy (mají i kamennou prodejnu), ty tvrděj že část sami pěstujou a část berou od domácích pěstitelů (asi kromě nějaký vyslovený exotiky na objednávku).

​Pozor, Kytky od Pepy bohužel nejsou jejich. Převážná většina je normálně z burzy z Holandska. Osobně nepěstujou skoro nic a z domácí produkce je toho fakt málo.
Pokud na trhu fakt domácí provenienci, tak buď Gardenista (jejich narcisy, tulipány, ach... a tady mám jistotu, jezdím k nim na zahradu) nebo pan zahrádkář co je někdy úplně na začátku u Palackýho (ten má úplně obyčejný narcisky a tulipány, takový babičkovský). Ale samozřejmě v sezóně a za jiný ceny než holandský megabalení, no.

Offline andulka01
Avatar
10538 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 13:53

999 Boží to moc ráda čtu.

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 14:25
Reakce na 999:

slniecko Ona se v tom wellness zrovna nevyžívá, spíš se těšila, že vypadne od "dědka" :-).

Tak bez welnessu, len s tými čašníkmi

Offline MP Marge
Avatar
5642 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 15:32

Ja mam radost z toho, ze mam za sebou tu endoskopii

Nevim, jak v CR, ale tady se dela v narkoze, coz ve me nebudilo zadne nadseni. Nicmene z narkozy jsem se probrala v (pry) rekornim case a byla jsem tak zivotaschopna, ze me z nemocnice propustili o hodinu driv!

Ale vysledky jeste nevim, k doktorovi jedu zase az za tyden.

A v nemocnicni cekarne jsem se dala do hovoru s pani recepcni, protoze me zaujal jeji vzhled. Vypadala tak na petasedesat, kratke bile vlnite vlasy mela vycesane do takoveho trochu (ale ne uplne!) cira a ozdobene fialovymi a ruzovymi prouzky. K tomu "bad-ass makeup". Dohromady to vypadalo fakt chic, i kdyz podle popisu to zni asi desne . Tak ji to chvalim a ona, ze pry uz ji je triasedmdesat a zitra maji s manzelem padesatilete vyroci

Offline whiskas
Avatar
19454 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 15:57

MP MargeTak to je dobrá zpráva a výsledky budou určitě v pořádku. Popis té dámy zní skvěle, takový naturel bych brala.

Offline whiskas
Avatar
19454 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 15:58

999 Tak už víme po kom jsi. Gratuluju mamince .

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 16:28

MP Marge Nie, u nás sa to nerobí v celkovej narkóe a nie, ani bez narkózy by to v tebe nevyvolávalo žiadne nadšenie.

Pani recepčná super.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 16:31

999  skvele

Offline carries
Avatar
1103 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 16:34

MP Marge To je super, mňa to čaká v pondelok, tak mám z toho brucha bolenie už teraz. Držím palce k dobrým výsledkom!

Offline MP Marge
Avatar
5642 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 16:38
Reakce na whiskas:

MP MargeTak to je dobrá zpráva a výsledky budou určitě v pořádku. Popis té dámy zní skvěle, takový naturel bych brala.

​Ja jsem ji hned rekla, ze je pro me zivotnim vzorem

Offline MP Marge
Avatar
5642 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 16:39
Reakce na carries:

MP Marge To je super, mňa to čaká v pondelok, tak mám z toho brucha bolenie už teraz. Držím palce k dobrým výsledkom!

​Ja Tobe taky, a dela se to alespon v nejakem mistnim umrtveni!?

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 16:41
Reakce na 999:

slniecko Ona se v tom wellness zrovna nevyžívá, spíš se těšila, že vypadne od "dědka" :-).

​Tak to ji poslete nekam do Tuniska;-)

Tak super, skvele zpravy!

Offline MP Marge
Avatar
5642 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 16:41
Reakce na slniecko:

MP Marge Nie, u nás sa to nerobí v celkovej narkóe a nie, ani bez narkózy by to v tebe nevyvolávalo žiadne nadšenie.

​To verim

Ale me ta narkoza desi, jakoze co kdybych se neprobudila!? Anebo co kdybych se probudila uprostred zakroku!?

Takove napady jsou typicke pro nas ctenare Stephena Kinga a jemu podobnych

Offline carries
Avatar
1103 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 16:44

MP Marge Bude to v lokálnej. Ja teda idem len na také ľahšie vyšetrenie, takže lokálka by mala stačiť, tak mi to odporučil lekár. Keby som moc tlačila, dajú mi aj celkovú narkózu, ale snáď to zvládnem :) Žijem ale v UK, tu sa to v narkóze bežne robí.

Offline Len
Avatar
2173 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 17:29

Torrah prosím o titul do zprávy.

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 17:58

MP Marge no, ja som ešte nikdy v narkóze nebola a toto desí aj mňa, hoci Stephena Kinga nečítam

V každom prípade držím palce, aby boli výsledky dobré.

Online Janulik03
Avatar
16557 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 18:29

999 tak jasne, je to super ze sa vedela k tomu takto postavit, fakt sa velmi tesim s vami

Online Fakirka
Avatar
2064 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 19:18
Reakce na MP Marge:

​To verim

Ale me ta narkoza desi, jakoze co kdybych se neprobudila!? Anebo co kdybych se probudila uprostred zakroku!?

Takove napady jsou typicke pro nas ctenare Stephena Kinga a jemu podobnych

​Tak já se vždycky před narkozou bojím, že neusnu

Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 21:27

slniecko ja jen jednou a dekuju pekne doufam ze taky naposled. To ses takhle v 7 mesici a buch ho, slepak. 

Offline Kokoska
Avatar
28009 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 21:52

Když jsem před operací slepáku čekala už na tom předsálku na vozíku, pořád se nic nedělo a doktoři za mou hlavou se bavili ve stylu Tak co je? - No čekáme, až přijde dusič!