Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 02. července 2019 19:00

Ode dneška se dá na poštách platit kartou!! Česká pošta vstoupila do 21. století!!

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 02. července 2019 19:05

bram U nás ve stř.Čechách už dávno!? Kde to bydlíš... Ale zaplať Pánbůh tedy.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 02. července 2019 21:12

Vtipny kompliment na COS saty. Dnes jsem se zadivala na moc hezkou zenu v krasnych cernych satech, rikam si, jak ji to slusi, kdyz ona na me vola, ze mam krasne saty. Tak jsem ji kompliment oplatila, zasmaly jsme se tomu a podekovaly si. Takove mile momenty mam rada.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 02. července 2019 21:22

bram U nás už taky dávno

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. července 2019 21:43

Lamicka Zeptám se možná hloupě, ale já to fakt nevím. Co jsou COS šaty? To je nějaká zkratka, nebo co?

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 02. července 2019 21:54

Dalia COS je obchod, takova "lepsi" znacka, ale furt za bezne prijatelne ceny. 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 02. července 2019 21:56

Radost mi udělala práce dokončená v termínu, a že jsem si ji dokázala rozvrhnout tak, abych nemusela pracovat přes půlnoc, a že jsem ten rozvrh i v tom vedru dodržela. 

Že to v bytě vypadá, jak kdyby vybuchla puma je věc druhá

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. července 2019 22:12

Solathis Děkuji! Tak jsem zase o něco chytřejší.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 02. července 2019 22:16

Dalia Jestli koukas do outfitu, tak se casto nosi, jejich strihy jsou hodne specificke. Sama od nich mam krasnou kalhotovou sukni (akorat je dost spolecenska a zatim vsechny akce, ktere jsem absolvovala po jeji koupi, byly v 30°C+, takze bych se v nich uvarila a sla radsi v rucne sitych viskozovych satech)

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 03. července 2019 06:43

Renusatko Korsičanka no u nas taky platby kartou fungovaly, ale prislo mi to hrozne vtipne, ze je to skoro jako zprava dne v internetovych denicich. Ono se totiz dalo platit doted vetsinou jen kartami financnich ustavu ze skupiny csob nebo kartami embosovanymi. Ostatni banky mely smulu. Nemluve o tom, ze na spouste malych post nebyly terminaly vubec. Ted uz to jde pravdepodobne vsude. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 03. července 2019 09:07
Reakce na Dalia:

Lamicka Zeptám se možná hloupě, ale já to fakt nevím. Co jsou COS šaty? To je nějaká zkratka, nebo co?

​Ani já jsem donedávna o existenci nevěděla. Nejdříve se mi styl nelíbil vůbec, potom jsem postupně některé kousky brala na milost, a před pár dny jsem si dokonce chtěla jedny šaty objednat - bohužel už je nemají.

Podívej se tam.

Měla jsem zálusk na tohle.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. července 2019 09:31

Hanka H Mně by, Hani, neslušely. To jsem si jistá. A mám-li být upřímná, tak co jsem zkoukla některé modely COS šatů, tak za mě ne. Nelíbí se mi ten styl. Ojediněle bych tam však našla i kousky, které bych, jak jsi psala, vzala na milost.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 03. července 2019 10:06

Dalia Aspoň ušetříme!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 03. července 2019 10:10

Hanka H Dalia to máte dobrý, já zrovna několikrát neušetřila

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. července 2019 10:13

Hanka H Potrefenáhusa Co ušetříme v COS, utratíme jinde. Takže ono je to jedno.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 03. července 2019 10:15

Dalia je

(akorát k tomu dodám, že kdyby jenom v cos)

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 06. července 2019 10:59

Vcera jsme tocili na Rock for People, kam na Olympic pozvali mistni seniory. Jedna kolegyne poprosila dva kluky, jestli by babicky nevyzvali k tanci, aby si udelala peknej zaber. Kluci nadseny, jejich pritelkyne hned vyrazily pro dedecky. A hlavne: kdyz to videli okolni mladaci, hned si pro sve tanecniky/tanecnice bezeli taky, takze nakonec se zapojilo asi dvacet mladejch, kteri z toho byli nadseni mozna jeste vic, nez ti duchodci. Bylo moc hezky videt potetovany dvacetilety kluky, jak tanci s babickou, ktery je pres 90 let. Jsme se tam vsichni dojimali uplne.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 06. července 2019 10:59

Vcera jsme tocili na Rock for People, kam na Olympic pozvali mistni seniory. Jedna kolegyne poprosila dva kluky, jestli by babicky nevyzvali k tanci, aby si udelala peknej zaber. Kluci nadseny, jejich pritelkyne hned vyrazily pro dedecky. A hlavne: kdyz to videli okolni mladaci, hned si pro sve tanecniky/tanecnice bezeli taky, takze nakonec se zapojilo asi dvacet mladejch, kteri z toho byli nadseni mozna jeste vic, nez ti duchodci. Bylo moc hezky videt potetovany dvacetilety kluky, jak tanci s babickou, ktery je pres 90 let. Jsme se tam vsichni dojimali uplne.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 06. července 2019 11:02

razorblade Já jsem se nad tvým článkem a videem taky dojímala, až mi slza ukápla. Fakt moc pěkný a milý počin i článek od tebe.

Online Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 06. července 2019 11:03

razorblade razorbladeTo je hezký, připomnělo mi to, když naši vyrazili na Michala Davida a říkali, že že vedle nich stály nějaký starší babči a nějaký mladý kluci si je postupem času adoptovali a tancovali s nima a chodili jim pro pití:-).