Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Isca
Avatar
4448 příspěvků moje polička 09. června 2017 13:32
Reakce na Amun:

Penny ušetřená je penny vydělaná

Online Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 09. června 2017 13:35
Reakce na Amun:

to maj rodiče kamaráda, příjmy maj fakt nadprůměrný, ale narvanou plnou megakomoru různejma zlevněnejma věcma, který tak různě procházej, protože se to ani nestačí sníst, ale bylo to v akci. Třicet velkých balení toaletního papíru apod.

Amun
Avatar
09. června 2017 13:35
Reakce na Isca:

Tenhle citat jsem uplne zboznovala u strycka Skrblika  moje oblibena postava

Online Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 09. června 2017 13:36
Reakce na Isca:

no ale někdy za tak strašný oběti, včetně ztráty miliardy času a projetýho benzínu, že se to snad ani nepočítá

leda fakt jako hobby, no

Offline Isca
Avatar
4448 příspěvků moje polička 09. června 2017 13:37
Reakce na Amun:

Jé, děkuju, marně jsem přemýšlela, odkud to znám...ale do paměti se to vrylo.

Amun
Avatar
09. června 2017 13:43
Reakce na Isca:

Je to pravda 

Potrefenáhusa  Asi mame spolecneho kamarada :D kdykoli jsem k nim prijela, meli celou komoru vyskladanou vodama, bramburky xxl+20% zdarma atd, levne dzusy, co nikdy nikdo nepil... :D

Online Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 09. června 2017 13:46
Reakce na Amun:

já mám na tohle nějak blok, čím víc toho v lednici je, tím mám na to menší chuť, takže tohle křečkování nechápu.  kor když to jsou právě jídla, který pak nikdo nejí, padesát balení stejných sušenek a tak.

Offline Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 09. června 2017 13:48
Reakce na Potrefenáhusa:

Á, tak zrovna toaleťák se neztratí 

To jsou prostě takové povahy, s příjmem to asi fakt nesouvisí.

Amun
Avatar
09. června 2017 13:53
Reakce na Potrefenáhusa:

Ja to kvuli tomu prisuzuju te dobe.. prijde mi, ze oni najednou nevedi, co s vsim tim levnym jidlem delat, a tak kreckuji. Neco jako kdyz nekdo pres noc zbohatne a zacne rozhazovat kudy chodi, protoze nevi, co s tim.

Vidim to podobne. Za jidlo utracime neuveritelne sumy, mam rada exoticke potraviny, nechci na jidle setrit. Nerada kupuju do zasoby, s vyjimkou drogerie a la pena do koupele. Stejne tak kdyz varim, tak radsi udelam male mnozstvi vyrazne omacky, nez to naredit litrem vody a pridat kostku. Velke mnozstvi jidla mi vadi. Pritelovi rodice nam chteji pokazde doprat - ja treba dostanu 20 bonbonier Lindt, a pritel 15 stangli ceskeho salamu. Mysli to dobre, ale bonboniery uz jsem tehdy nosila do prace a salamy jsme nakonec vyhodili, protoze to proste neslo dojist a odmitam do sebe neco cpat jen proto, aby se to nevyhodilo.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 09. června 2017 13:55
Reakce na Amun:

teda 20 bonbonier a 15 salámů už zní fakt mírně nemocně

Amun
Avatar
09. června 2017 14:03
Reakce na Potrefenáhusa:

Hlavne my nemeli to srdce jim rict, ze nam nektere ty cokolady prijdou i docela obycejne, takze jsem z nejake specialni lindtky varila cokoladou polevu atd  salam mi vadi vic, ten se kazi, neni to zdrave a hlavne si ho muzu koupit, nezijeme na Sibiri :D

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 09. června 2017 15:02
Reakce na Potrefenáhusa:

Já mám občas křečkovaté záchvaty, když objevím něco dobrého, co by jindy nemuselo být. Ale jako odstrašující příklad mi slouží jeden známý, který je fakt schopen přitáhnout domů z Makra velkoobchodní balení nejostřejšího tabasca, protože bylo za pár korun (datum expirace včera), ačkoli to doma vůbec nejedí. A bojím se, že se s věkem bude zhoršovat.

Offline andulka01
Avatar
10635 příspěvků moje polička 09. června 2017 15:02
Reakce na Amun:

Nakupovat ve velkém ve slevách a pak dojídat jen aby se nezkazilo... uaaa, to fakt nesnáším. Jako uvařit z poloprázdné zbytkové lednice něco nového, to mě baví. Ale třeba dojídat zvadlé saláty od včerejška, nebo okoralé namazané chleby... fuj. Snažím se nakupovat tak, aby nebyly zbytky, ale pokud něco zbyde a není to už dobré, snažím se toho rozumně zbavit (zbytky zeleniny a ovoce poslouží v kompostu, jiné venkovním kočkám, za zbytek vyhozeného se stydím) i nerada zamražuji. Úplně mě dere, když vidím v obchodě třeba krásný čerstvý brambůrky, ale vím, že doma se válí staré a ty se musí spotřebovat. Taky prožereme děsnej majlant, ale to hlavně díky kvalitním surovinám, jsem prostě mlsná no.

Offline 999
Avatar
17540 příspěvků moje polička 09. června 2017 16:33

Radost mi udělala dcera, skvěle zvládla státnice a dokončila vysokou školu s červeným diplomem... A navíc elegantně, s úsměvem na rtech :-). A vlastně jen tak mimochodem, protože při těch jejích koničcích je s podivem, že dokončila v prvním řádném termínu...:-).

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 09. června 2017 16:43
Reakce na Hoolinkah:

Jo, na tu jsem teď taky narazila.

Řekla bych, že Heidi "navrhuje" stejným stylem jako třeba Ralph Lauren, tzn. řekne svým zaměstnancům svoji představu a oni mu to navrhnou (načež jim to Ralph buď schválí, rozseká nebo zamítne...musí to bejt job snů).

Tak jemu ta znacka ale patri, a ma asi svoji predstavu jak by se mela prezentovat (vsak u Chanelu taky uz nenavrhuje Coco ). S tou Heidi (a dalsima VIP "navrharema" - u nas treba Ana Geislerova a Dana Moravkova jen tak namatkou) se to ma tak, ze ty firmy uz nevedi, jakou udelat reklamu, uz nestaci rict "Ana Geislerova nosi Pietro Filipi", to je malo a zakaznika to netahne... tak jako dalsi level vymysleli ty "navrhare". V podstate dostanou zaplaceno za to, ze se o nich smi rikat, ze se podileli na navrhach... proste pujcej jmeno uplne stejne, jako by se reklo ze dotycnej vyrobek nosej/jedi/pijou. Pak se nechaj vyfotit nad ctvrtkou s tuzkou v ruce  

Dyk vis jak to bylo s Angelinou Jolie a novym parfemem, jak se na nem nadrela 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 09. června 2017 17:35
Reakce na 999:

Radost mi udělala dcera, skvěle zvládla státnice a dokončila vysokou školu s červeným diplomem... A navíc elegantně, s úsměvem na rtech :-). A vlastně jen tak mimochodem, protože při těch jejích koničcích je s podivem, že dokončila v prvním řádném termínu...:-).

Gratulujem!!!

Offline moora
Avatar
7506 příspěvků moje polička 09. června 2017 17:40
Reakce na 999:

Sikovna je :-)

Offline 999
Avatar
17540 příspěvků moje polička 09. června 2017 18:25
Reakce na slniecko:

moora Díky, jsem pyšná matka :-).

Offline Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 09. června 2017 18:56
Reakce na 999:

 Gratulace!!

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 09. června 2017 19:23
Reakce na 999:

Gratuluju!