Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline LorelaiH.
118 příspěvků moje polička 07. června 2017 11:37
Reakce na Berta:

Díky za reakci. Nahoře v rohu té tabulky je bílý křížek nebo slovo "close".

Já vím, že je to otravné, ale bohužel "provider" tohoto vyskakovacího okna to jinak neumožňuje :(

Nicméně kdybyste se k odběru přihlásila, měla bych velkou radost ;)

Offline Kokoska
9364 příspěvků moje polička 07. června 2017 11:49
Reakce na Berta:

LorelaiH. 

Mně to jde v pohodě, nic na mě nevyskakuje.

Offline viktorka_od splavu
27010 příspěvků moje polička 07. června 2017 12:31
Reakce na LorelaiH.:

mne se blog libi a na telefonu mi nastesti nevyskakuje nic. ono to zavreni byva nekdy nemozne na malym displeji. obecne tyto "vyskakovaci" veci ale lidi hodne stvou, na svou stranku bych si to nedavala...

Offline LorelaiH.
118 příspěvků moje polička 07. června 2017 12:40

Díky za pochvalu  Nejsem žádný IT odborník, ale ono to okno přestane vyskakovat, pokud na blogu nejste poprvé. Počítač nebo mobil si tu adresu uloží do "cache" (neptejte se mě, co to je :)) a pak už si ji pamatuje.

Já vím, že to štve, mě to u jiných blogů štve taky, ale je to jediný způsob, jak si "zaháčkovat" potenciální čtenáře a odběratele příspěvků (pro velké bloggery to znamená, jak si zaháčkovat potenciální klienty).

Na druhou stranu já se na blogy, které mě baví sledovat, ráda zaregistruju. Aspoň tak nemusím myslet na to, že bych se na danou stránku měla podívat, jestli tam náhodou není nový článek. Takto dostanu avízo do mailu a nemusím se starat

Amun
07. června 2017 17:07

Nemam moc dobry tyden, ale prave mi udelalo hroznou radost, kdy mi pani, co prodavala kafe, nekolikrat rekla, ze jsem krasna a mam hezke saty, jen tak. Z nic moc dne mi to uplne neuveritelne zvedlo naladu 

Offline Mutziputzi
20312 příspěvků moje polička 07. června 2017 22:21

Heidi Klum navrhne kolekci obleceni pro Lidl! Ja Lidl rada, nerada tam chodit, ale kvalita nabidky v segmentu je superior, trust me

Offline Setare
914 příspěvků moje polička 07. června 2017 22:43
Reakce na Mutziputzi:

To je jasny, Lidl expanduje do US, potrebujou nejakou pecku a Heidi je Nemka a je tady znama.  Jsem na to zvedava  

Offline paktofonika
13839 příspěvků moje polička 08. června 2017 07:43
Reakce na Mutziputzi:

Na mna vyskocila reklama na Insta :D #lidlfashionweek 

Offline Berta
3487 příspěvků moje polička 09. června 2017 00:06
Reakce na LorelaiH.:

Díky za reakci. Nahoře v rohu té tabulky je bílý křížek nebo slovo "close".

Já vím, že je to otravné, ale bohužel "provider" tohoto vyskakovacího okna to jinak neumožňuje :(

Nicméně kdybyste se k odběru přihlásila, měla bych velkou radost ;)

Já jsem samozřejmě  křížek nebo close hledala...a asi  už  se musím objednat na oční, protože jsem to neviděla je to světlým písmem mimo tabulku- nad ní a fakt jsem to přehlídla. Tak teď už prostuduji. S tím odběrem  uvidím :-)

Offline barbucha blogger
16575 příspěvků moje polička 09. června 2017 09:47
Reakce na Mutziputzi:

Setare 

Fakt verite tem promo kecum o vlastnorucnich navrhach a umeleckem prinosu te ktere hvezdy? 

Amun
09. června 2017 12:34
Reakce na barbucha:

Me spis fascinuji reklamy, ze Selena nosi boty z Deichmanna a Jennifer Aniston si barvi vlasy doma barvou z drogerie :D a ze Britney doma zpiva na karaoke z hrackarstvi

Offline Potrefenáhusa
21824 příspěvků moje polička 09. června 2017 12:43
Reakce na Amun:

tý britney bych to teda i věřila...:-D

Offline Potrefenáhusa
21824 příspěvků moje polička 09. června 2017 12:44
Reakce na barbucha:

jinak mám poslední dobou pocit, že ten lidl nějak trochu vyčerpává tim jiným sortimentem sám sebe. Znám teda lidi (jednoho) i s nadprůměrným příjmem, co se tam chodí prát v 7 ráno s důchodcema o zlevněný crocsy

Offline Mutziputzi
20312 příspěvků moje polička 09. června 2017 12:48
Reakce na Potrefenáhusa:

Historce nevěřím, důchodci Crocsky nekupujou, doporučuji upravit na maminky na mateřské, ale určitě ne dovolené

Offline Potrefenáhusa
21824 příspěvků moje polička 09. června 2017 12:54
Reakce na Mutziputzi:

fakt nevim, já jsem v 7 ráno asi v životě nakupovat nebyla :-D

Offline slniecko spravce
12330 příspěvků moje polička 09. června 2017 13:13
Reakce na Berta:

"asi  už  se musím objednat na oční"

Offline Hoolinkah admin
1640 příspěvků moje polička 09. června 2017 13:22
Reakce na barbucha:

Setare 

Fakt verite tem promo kecum o vlastnorucnich navrhach a umeleckem prinosu te ktere hvezdy? 

Já mám dojem, že Heidi skutečně navrhuje (nebo "navrhuje"). Omezuje se tuším na pytlovitej vytahanej úplet, ve kterým může lítat s dětma na hřišti (protože v týhle části sortimentu je přirozeně taková díra na trhu, že se do toho musela Heidi vložit a zachránit to...). Takže pro Lidl ideální.

Offline Mutziputzi
20312 příspěvků moje polička 09. června 2017 13:23
Reakce na Hoolinkah:

Heidi ma hlavne svoji znacku pradla, jestli svoji nebo "svoji" tezko rici

Amun
09. června 2017 13:28
Reakce na Potrefenáhusa:

Tohle je strasne zvlastni fenomen. Rodice meho byvaleho pritele byli milionari, v pravem slova smyslu. Mezi jejich opravdu oblibene cinnosti patrilo cteni slevovych letaku po vecerech, pricemz kde byla nejlepsi akce treba na mineralku a dalsi veci, tak tam se jelo. Jinak zcela normalni lide. Podobne vystrelky mela moje mama a jeji kamaradky. Penize nam ani jim nechybely, ale jak neco bylo drazdi o deset korun nez jina znacka, tak nikdy. Napul to prisuzuju dobe, ve ktere vyrostli. Ale teda jet do Lidlu pro crocsy v sedm rano, to uz je jinaci kategorie 

Offline Hoolinkah admin
1640 příspěvků moje polička 09. června 2017 13:30
Reakce na Mutziputzi:

Jo, na tu jsem teď taky narazila.

Řekla bych, že Heidi "navrhuje" stejným stylem jako třeba Ralph Lauren, tzn. řekne svým zaměstnancům svoji představu a oni mu to navrhnou (načež jim to Ralph buď schválí, rozseká nebo zamítne...musí to bejt job snů).