Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline dost_bot
Avatar
271 příspěvků moje polička 01. června 2017 20:02
Reakce na Mutziputzi:

Budete to potřebovat nebo čistě pro potěšení ducha?

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 01. června 2017 21:14
Reakce na dost_bot:

My jsme si ve Skotsku museli kupovat opalovací krém. Měla jsem spálenou pěšinku ve vlasech. Ale je jasný, že kdybysme ho měli náhodou už s sebou, tak by bylo samozřejmě hnusně

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 01. června 2017 21:18
Reakce na zelene.oko:

Dnes mi udělalo radost, že jsem objevila Hollandia zmrzlinu. Je perfektní

V Albertu nemaj Oběhla jsem všechny bedýnky se zmrzlinou. Tak jsem si koupila Míšu a samozřejmě jsem si při konzumaci opatlala sukni.
(A koukám, že jsem v tomhle vlákně OT )

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. června 2017 22:30
Reakce na dost_bot:

Budete to potřebovat nebo čistě pro potěšení ducha?

Zrejme budu v srpnu 2 tydny v Tel Avivu, ale jako absolvent zacatecnickeho kurzu asi neohromim, tak ten duch spis, ovladate ivrit?

Offline dost_bot
Avatar
271 příspěvků moje polička 01. června 2017 23:06
Reakce na Mutziputzi:

Neovládám. Do začátku srpna....poměrně ambiciózní plán. :-) Ale pěkné, zajímavé.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33662 příspěvků moje polička 01. června 2017 23:33
Reakce na coralline:

taky jsem ji dneska v albertu (hypermarket) sháněla a nic :-(

Offline luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 02. června 2017 00:06
Reakce na coralline:

Ani v Albertu, ani v Bille, ani v Tescu neměli...   Tak jsem si taky v Albertu koupila Míšu a opatlala pro změnu vlasy...

Ale abych nebyla OT - v Tescu měli v akci Häagen-Dazs.

Offline zelene.oko
Avatar
556 příspěvků moje polička 02. června 2017 07:22
Reakce na coralline:

Potrefenáhusa luciole Na FB píšou,že zmrzku mají v Globusu, Bille a na rohlik.cz. Ale teď koukám, že ty diskuze jsou ze srpna 2016! Tak snad se dostupnost zlepší.

edit. Tak ostrý start prodeje zmrzliny je letos a dostupnost v ostatních obchodech se snad bude postupně zlepšovat. Doufám v to, chtěla bych strávit letošní léto s Hollandia zmrzkou

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 02. června 2017 18:19

Zásielka od cinkja . Nielenže mi len tak poslala katalóg do zbierky mojej švagrinej, ale ešte aj na obálku nalepila také krásne známky, že ich idem rovno vystrihnúť a poslať kamoške, ktorej deti známky zbierajú. Budú nadšené!!!

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 02. června 2017 18:27
Reakce na zelene.oko:

Díky za info. Budu teda holt pravidelně kontrolovat. Doufám, že ji budou mít normálně všude, kde prodávají jogurty

Offline LorelaiH.
Avatar
118 příspěvků moje polička 03. června 2017 05:46

Ne dnes (na to je ještě brzo ráno :)), ale včera (nicméně se z toho nemůžu pořád vzpamatovat). Jak jste viděly z fotky v outfitovém vlákně, byli jsme na české ambasádě. Tam se konalo vítání českých občánků narozených ve Švýcarsku. A hned na úvod mi paní konzulka vyrazila dech, když mě přivítala slovy:"Jé, vy jste ta, co píše ten úžasný blog!" Fakt jsem nemohla uvěřit vlastním uším. A pak se se mnou loučila slovy:"Určitě pište dál"!

PS: Myslím, že mě znáte (z MP nebo třeba i z IG) a víte, že píšu blog o našich zážitcích se Švýcarska, takže si tímto postem nechci dělat nějakou reklamu, jen mi to udělalo strašnou radost! 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 03. června 2017 09:37
Reakce na LorelaiH.:

Ahoj, můžeš mi poslat do SZ odkaz na tvůj blog, prosím? Hodily by se mi tvé postřehy do hodin Nj třeba:) Díky!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 03. června 2017 10:56
Reakce na LorelaiH.:

Raději ho sem dej rovnou veřejně   kdysi jsem ho četla ale už zapomněla.  Ráda si připomenu. 

Offline LorelaiH.
Avatar
118 příspěvků moje polička 03. června 2017 11:22
Reakce na Dadoo:

Tak pro všechny na vlastní nebezpečí :D

Naše švýcarské zážitky

PS: jakoukoliv zpětnou vazbu uvítám ;)

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 03. června 2017 12:29
Reakce na LorelaiH.:

Super, gratulujem!!!

Offline žluťásek
Avatar
7599 příspěvků moje polička 06. června 2017 15:51

Cvičím se synem vojtovku a za dva týdny udělal veliký pokrok. Mám obrovskou radost, že je to šikovnej kluk a brzy snad doženeme, co se mu zatím nedaří.

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 07. června 2017 10:32
Reakce na žluťásek:

 Je to těžké, "mučit" děťátko, já vím. Ale výsledky bývají ohromné, když se to cvičí poctivě.

Offline žluťásek
Avatar
7599 příspěvků moje polička 07. června 2017 10:38
Reakce na Sweet Potato:

On je právě úplně v pohodě, většinou se na mě u toho ještě směje. Rozplakal se mi jen párkrát, až jsem měla obavy, že to cvičím úplně blbě, když neřve :)

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 07. června 2017 11:29
Reakce na LorelaiH.:

Tak pro všechny na vlastní nebezpečí :D

Naše švýcarské zážitky

PS: jakoukoliv zpětnou vazbu uvítám ;)

Tak já ti dám zpětnou vazbu..

Když jsem si chtěla nějaký odkaz rozkliknout, stále na mě vyskakovala tabulka, že mám zadat email a přihlásit se k odběru příspěvků. O to ale nemám zájem a tabulka nejde nijak odstranit a na odkazy se nedostanu.  Nebo jsem možná nenašla správný způsob.  Celkem mě to otrávilo a odradilo od dalšího čtení .