Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 09:59

...jak tak šmejdím po těch uživatelích, zvědavá na profily...,

tak mě rozesmálo motto JendaF.!

(= dobré!)

Offline opoponax
Avatar
108 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 10:06
Reakce na Miru:

:-D aké pravdivé! ...no v konečnom dôsledku sa človek ajtak udusí: raz kvôli vákuu a v druhom prípade kvôli...

Každopádne: súhlas, keď už, tak radšej padnúť do zabudnutia medzi hviezdami.

Offline Kajla
Avatar
3 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 10:39

že jsem našla tenhle web ( první příspěvek, tak doufám, že jsem se trefila a zobrazí se jak má )

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 11:19

Potěšil mne dnešní ranní úlovek (ještě než začlo lejt jako z konve).

U nás teď docela rostou, jen les aby byl na to množství houbařů nafukovací.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 11:24
Reakce na fija:

závidím, houby i chození na ně miluji.

Mně potěšilo, že zítra budu mít můj první presovač

Offline jerry
Avatar
8889 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 12:15

Mě potěšilo, že jsem si dneska nechala udělat nový pas (čímž nemyslím liposukci, nýbrž cestovní doklad).

Bylo to rychlé a pohodové.....lehce nespokojená jsem pouze s fotkou - i přes veškerou snahu úřednice na ní vypadám tak, že stačí doplnit akorát výši odměny za dopadení. Co dělat, když fotka v burce u nás není povolená....

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 15:55
Reakce na jerry:

oni sú snáď na to nejako špeciálne školení, aby to bola vždy katasofa...

Offline Mitchell
Avatar
96 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 18:25
Reakce na jerry:

Také bych hlasovala pro burku, s fotoaparátem si můj obličej nerozumí.  Myslím, že burka není povolena na fotografii v cestovních dokladech ani u islámských žen, videla jsem jen foto v šátku / hidžáb/.

 

Offline hafik
Avatar
26 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 18:32
Reakce na jerry:

Přesně tak, já taky na cest.pase a občance vypadám jako nějaká hledaná osoba :-)) Vždy mě ale uklidní, že zatím všichni vypadají hrozně :-)

Offline jerry
Avatar
8889 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 22:09
Reakce na Mitchell:

Hidžáb by mi nepomohl...

Offline Bobo
Avatar
25 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 03:08

Okamžiky kdy vím, že jsem focená nesnáším. Výsledkem je většinou naprosto přiblblý výraz. Zlatý momentky, kde se nepoznávám :-)

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 03:32
Reakce na Bobo:

Tak to máš ještě dobré, já vypadám přiblble i na těch momentkách :) .

Offline moajli
Avatar
68 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 07:19
Reakce na wendulka:

Tak to jsme na tom stejně, jsou záběry, kdy se sama sebe leknu a říkám si, že to snad neee....

 

Ještě OT dotaz: proboha  v kolik chodíš spát? Ten tvůj příspěvek je z hodiny kdy jsem buď pouze v hlubokých mdlobách a nebo na flámu (mno, postupem věku i z toho flámu chodím mnohem dřív domů)

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 07:30

Focení taky nenávidím, na to poslední, na pas, jsem se pečlivě připravovala, vše barevně vyladila, abych nakonec zjistila, že fotka je... černobílá.

Před pár dny jsem otevřela staré album, abych ukázala dceři fotky z Istambulu a zjistila jsem, že se sama sobě líbím i na fotkách, na kterých jsem se sobě nikdy nelíbila. Neklamný příznak stáří.

Ale tady je téma o radosti - že Kabul voní lépe, než jsem si představovala a bude mi tedy krásně vonět manžel .

Offline moajli
Avatar
68 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 07:51
Reakce na Mirka:

-že Kabul voní lépe, než jsem si představovala a bude mi tedy krásně vonět manžel .

....no a při té příležitosti... :)))))))))

Offline andry
Avatar
2695 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 07:59

...mně se u mé letošní občanky povedl s fotkou zázrak. což mi dělá radost dlouhodobě.

dusty
Avatar
12. srpna 2014 08:39

Ja mám na vodičáku fotku, na ktorej vyzerám tak, ako budem vyzerať v 70-ke, ak sa jej náhodou dožijem. Párkrát sa ma dopraváci pýtali, či som to naozaj ja.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 12:28
Reakce na moajli:

Njn, spánku se mi v posledních dnech nějak nedostává, protože jsem furt přilepená tady, což mi dělá ohromnou radost :) . Ale dneska se to snad už srovná i s tím spánkem.

Offline Magda
Avatar
159 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 14:59

Hurá, konečně jsem vás našla! Zdravím všechny staré známé "tváře" a budu tu s vámi moc ráda.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 15:50

Právě se mi dostaly do ruky výsledky kompletního krevního obrazu mojí mámy. A s výjimkou těch bílých krvinek má všechno v pořádku. Ale i ty bílé krvinky už jsou na tom ve srovnání s loňským listopadem, kdy začínala léčbu mnohem mnohem lépe :) .

Bude-li to takhle parádně postupovat dále, mohla by je mít při příštím kontrolním odběru za půl roku mít už úplně a tedy i imunitu v normě