Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 21. června 2020 07:12

MP Marge je to marne:) proste je to u vas a asi i jinde vsechno v poradku, jen jsou nekteri insideri trochu precitliveli... 

Offline MP Marge
Avatar
5706 příspěvků moje polička 21. června 2020 08:17

nolita Jo, to bude tim

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 21. června 2020 08:20
Reakce na barbucha:

​To není argument, resp. nemůžeš srovnávat zneužívání nadřízenou osobou, navíc vo těch intimnostech se obětem obecně blbě mluví. 

Zažalovat (nebo si stěžovat aspoň) školu, která tě nepřijala, je kapku schůdnější, aspoň v tom smyslu, že nic horšího než to, že tě (už stejně) nepřijali, ti udělat nemůžou... A jak jinak se o tom má společnost dozvědět, ne-li z jednotlivýho případu, kdy se dotyčnej ozve? Šmahem označit veškerý školství za rasistický je stejnej nesmysl, jako tvrdit, že vůbec žádnej rasismus neexistuje, bych řekla.

​ale muzu, protoze v principu a v samotne podstate se to navzajem velmi podoba. Ale necekam, ze by to tvuj naivni a neinformovany pohled na vec nejak zmenilo :)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 21. června 2020 08:22
Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 21. června 2020 09:15

MP Marge

skvělej příspevek, a dobře že zmiňuješ tu analogii prosazení se žen v mužským světě, je to úplně to samý

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 21. června 2020 09:30

MP Marge Mam na vas asi nesouvisejici dotaz, opakovane jsem se v knihach od vychodnich autoru (Indie napr.) setkala s tim, ze jejich postavy se s nejvetsim nepochopenim a rasismem na svoji adresu v USA dockaly prave od afroamericanu. Je to i realita? A z jineho soudku, o uprchlicich...nejvetsi jejich odpurce je kolega muslimsky palestinec, ktery tu vystudoval. Oni se  tedy muslimove tady i podle nej deli na ruzne skupiny a vzajemne se kulantne receno ,,nemusi".  

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 21. června 2020 09:50

barbucha vysvětlení už proběhlo od ostatních, já bych jen ráda dodala, aby to nevypadalo, že já jsem řekla, že si M. Obama stěžovala, že ona si v té knížce nestěžuje, ona jenom popsala situaci s jakou se setkala.

Offline Isca
Avatar
4448 příspěvků moje polička 21. června 2020 11:24

barbucha Myslím, že bábovičku bořit nemusíš, jen si k ní přistav druhou, třetí, hrad, věž, vodní příkop, zapíchej větvičky jakože stromy, naplň vodní příkop..

Vzpomínáš, jak někteří západní levicoví intelektuálové adorovali život v zemích východního bloku, a jak to lidi u nás rozčilovalo, že nechápou, o čem tu je realita? 

Offline MP Marge
Avatar
5706 příspěvků moje polička 21. června 2020 16:03
Reakce na Jos:

MP Marge Mam na vas asi nesouvisejici dotaz, opakovane jsem se v knihach od vychodnich autoru (Indie napr.) setkala s tim, ze jejich postavy se s nejvetsim nepochopenim a rasismem na svoji adresu v USA dockaly prave od afroamericanu. Je to i realita? A z jineho soudku, o uprchlicich...nejvetsi jejich odpurce je kolega muslimsky palestinec, ktery tu vystudoval. Oni se  tedy muslimove tady i podle nej deli na ruzne skupiny a vzajemne se kulantne receno ,,nemusi".  

​Ano, to je i moje zkusenost, jak s Muslimy, tak Afro-Americany. Nenavist (bohuzel) plodi zase jen nenavist. 

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 21. června 2020 17:00
Reakce na Jos:

MP Marge Mam na vas asi nesouvisejici dotaz, opakovane jsem se v knihach od vychodnich autoru (Indie napr.) setkala s tim, ze jejich postavy se s nejvetsim nepochopenim a rasismem na svoji adresu v USA dockaly prave od afroamericanu. Je to i realita? A z jineho soudku, o uprchlicich...nejvetsi jejich odpurce je kolega muslimsky palestinec, ktery tu vystudoval. Oni se  tedy muslimove tady i podle nej deli na ruzne skupiny a vzajemne se kulantne receno ,,nemusi".  

​Tohle tu nějak zapadlo a je to škoda, taky by mě zajímaly postřehy MP Marge 

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 21. června 2020 17:04

MP Marge Kam bys v tom všem zařadila takové ty superkorektní akce, vzpomínám na tvou story se spolužačkou, co se nesměla přezdívat "Choco Chips" nebo tak nějak? Z pohledu zvenčí dělají jen medvědí službu. 

Offline MP Marge
Avatar
5706 příspěvků moje polička 21. června 2020 17:35

Sweet Potato Z meho pohledu taky. Prehnana politicka korektnost problemy neresi, jen pridelava. To je proste ten americkej extremismus - ode zdi ke zdi. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 21. června 2020 19:27
Reakce na Isca:

barbucha Myslím, že bábovičku bořit nemusíš, jen si k ní přistav druhou, třetí, hrad, věž, vodní příkop, zapíchej větvičky jakože stromy, naplň vodní příkop..

Vzpomínáš, jak někteří západní levicoví intelektuálové adorovali život v zemích východního bloku, a jak to lidi u nás rozčilovalo, že nechápou, o čem tu je realita? 

​Dej pokoj s vodním příkopem, to je moc práce

Ale ten příklad salonních levičáků je asi dobrej! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 23. června 2020 22:29

Dobrej hnus!

Chudáci úředníci, dělají jen svoji práci.

Offline jitřenka
Avatar
671 příspěvků moje polička 26. června 2020 10:40

MP Marge - mohu se tě na něco zeptat ? Dostala jsem video, kde běloši líbají černochům nohy- resp. boty, černoši mají před sebou transparenty christianity 666. Víš o tom něco ?  Není to o satanismu, ale černoši versus běloši. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 28. června 2020 18:40

Prymulovi urazit palici lopatou! A naplocho!

Vakcína proti chřipce bude jen pro 9 procent Čechů

Tak nejdřív vyděsej nebohej národ k smrti koronáčem (a druhou vlnou), a ještě to není dost - po všech těch srovnáních kterak je chřipka daleko horší (což nerozporuju), což většina obyvatelstva nemohla nezaznamenat, z něj vypadne tohle.

Neni snad soudruh vládní zmocněnec z tý party, která za ochranu zdraví lidu zodpovídá?! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 16. srpna 2020 16:29

Chudáci Bělorusové, ti dopadnou

Můžeme děkovat šťastný hvězdě, že v ´89 nebyl Putin ještě u moci.

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 16. srpna 2020 17:47

barbucha To teda. 

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 19. srpna 2020 22:50

barbucha Taky to sleduji (ehm v ramci svych moznostu, takze na seznam zpravach a ct24) a fakt me to sere. 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 19. srpna 2020 23:40