Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 26. února 2020 14:22
Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 26. února 2020 14:30
Reakce na Garfie:

My tady vtipkujeme, ale já chtěla koupit dvě balení špaget na Rohlíku a hele

Omlouváme se, že některé položky jsou kvůli vyššímu než obvyklému zájmu nedostupné. Tvrdě na tom pracujeme a nové zásoby budou k dispozici již zítra. Do pátku pak budeme mít zásobu na mnoho týdnů. V rámci doporučovaných bezpečnostních opatření je lepší zůstat doma, tak prosíme, mějte strpení, můžete se na nás spolehnout.

Ještě že u nás nikdo takovéhle poplašné informace nevydává, Sasko je snad pořád ještě mimo paniku.

Nejhorší na tom je, že mi přijde, že agrofertí media tu panika šíří hlavně proto, aby mohl babiš zase ukázat, jak všechno zařídí a zvládne. Ale možná už jsem jenom paranoidní

BTW my máme doma docela slušnou zásobu těstovin, protože nakupujeme vždycky do zásoby tak na půl roku, když je u nás zrovna na návštěvě rodina s autem..... Jediný problém je, že já už kalsické nemůžu a špaldových mám jen dva balíčky, asi budu muset začít dělat zásoby

Offline Magráta
Avatar
7752 příspěvků moje polička 26. února 2020 14:31

stesehm, já se tedy přiznám, že pokud jde o zvěř, tak jsem taky zpanikařila a objednala dva balíky žrádla (mělo by jim to vydržet cca na 40 dní :-))

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 26. února 2020 14:32

Garfie v ramci doporucovanych bezpecnostnich opatreni zustante doma = ne ze pujdete pro neco do Billy marketing je tu fakt doma

Offline Garfie
Avatar
23623 příspěvků moje polička 26. února 2020 14:46

A666 My právě taky, těstoviny jsou u nás vždy v zásobě, protože to je pro děti takové nejrychlejší jídlo, když se mi nechce vařit-a na víkend přijede kamarádka se smečkou, takže sázka na jistotu-a zjistila jsem, že mám poslední balení! 

ice

Offline Ounz
Avatar
19778 příspěvků moje polička 26. února 2020 14:53
Reakce na ice:

Garfie v ramci doporucovanych bezpecnostnich opatreni zustante doma = ne ze pujdete pro neco do Billy marketing je tu fakt doma

​Haha, napadlo me to samy

Offline andulka01
Avatar
10538 příspěvků moje polička 26. února 2020 16:49

Sakra, mám jenom jednu kočku a k tomu hubenou! 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 26. února 2020 16:54

andulka01 Ja minipsa. Vychrtlinu. A potrebuje specialni dietu

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 26. února 2020 17:45

Dneska v Lidlu (Želivského) jsem viděla dost naplněných košíků masovýma konzervama, těstovinama, olejem atd. Jsem si tam s tou krabičkou jahod připadala skoro nepatřičně. Jo a tři starší lidi měli roušku (tu obyč) - to jsem viděla poprvé. Zejtra si budu muset koupit kafe, bez toho fakt nemůžu být. Jinak ve sklepě máme asi 40kg vlašských ořechů, asi 50 sklenic okurek, dřemy, kompoty, víno, tak hlady určitě nějaký čas nechcípnem.

Offline dynda
Avatar
7247 příspěvků moje polička 26. února 2020 18:18

crazydaisy 

Nojo, já letos taky nadělala dost džemů

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 26. února 2020 18:36

Garfie 

Oni perou v JP ve studené vodě nebo to špatně chápu?

Offline Myrtila
Avatar
2809 příspěvků moje polička 26. února 2020 18:59

crazydaisy Tyjo, tak to se moc tesim na patecni nakup. Nase domacnost uz nejakou dobu jede ze setrvacnosti, nestihame nakupovat, tak jsme doma vyjedli uplne vsechno, vcetne ryze, mouky, lustenin... Tak doufam, ze v tech kramech jeste neco zbylo :-D Jediny, ceho mame porad dost, je kafe, kdyz bude nejhur, tak ho muzu zkusit smenit se sousedama za pytlik spaget :-D

Offline tv
Avatar
3509 příspěvků moje polička 26. února 2020 19:08

crazydaisy Ja nedavno koupila v akci docela dost fazoli v omacce, takze hlady neumrem. Zitra musim nakoupit nejake to vino! A kockam asi nadelam zasoby, Ludan mi v noci chodi okusovat nos, i kdyz nema hlad..

Offline Garfie
Avatar
23623 příspěvků moje polička 26. února 2020 19:11

Ginevra Ano, ve studené. Je to spíš taková "máchačka". :-) Jinak pochopitelně ve veřejných prádelnách jsou ty klasické velkokapacitní pračky na teplou vodu. 

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 26. února 2020 19:58

Garfie 

Aha, to je zajímavý. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 27. února 2020 12:36

Kokoska pokud Tě to uklidní, z Vietnamu se vrátila kolegyně dcera (včera, myslím) a všude klid, i na letištích, nic se prý nedělo. Přestupovali v Istanbulu.

Online Kokoska
Avatar
28006 příspěvků moje polička 27. února 2020 13:35

Mirka mame to stejne, prestup Istanbul.

Od uterka je mi zle od zaludku, nastesti vcera mi to ockovani sami

 odlozili, doktorka je nemocna

Manzel prinesl z Lidlu 4 rohliky, 6 rajcat a 1 balicek italskych testovin

Offline Sweet Potato
Avatar
34714 příspěvků moje polička 27. února 2020 14:23

Kokoska V Istambulu na letišti při transferu ještě před pár dny neřešil nikdo nic, sice tam stála nějaká termokamera (teploměr), ale hleděla do zdi.

Online Kokoska
Avatar
28006 příspěvků moje polička 27. února 2020 14:43

Sweet Potato nojo, Turci... ale co, nejak to dopadne.