Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. února 2020 07:42

stes komentovala jsi mojí reakci, tak mohu rovněž ne?

Offline stes
Avatar
7305 příspěvků moje polička 26. února 2020 07:47

Mutziputzi Pokud se da názor ze ja tam jedu a budou prazdny silnice (v nadsazce, nepochopeno?) srovnavat co do otrlosti s nazory dobre jim tak a to jim teda preju, tak tedy nevim... 

Offline stes
Avatar
7305 příspěvků moje polička 26. února 2020 07:48

OliveOyl mas pocit ze jsem tam nekohi poslala? Jako nucene? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. února 2020 07:50

stes se nám tady ten nešvar kultivovat vlastní komentáře ex post po reakci, která se mi nelíbí, pěkně rozmáhá

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. února 2020 07:50
Reakce na stes:

OliveOyl mas pocit ze jsem tam nekohi poslala? Jako nucene? 

​netrojči

Offline stes
Avatar
7305 příspěvků moje polička 26. února 2020 07:51

Mutziputzi to s tebou souhlasim, lec nevim, co máš na mysli... U mě, teda

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. února 2020 07:52

stes nic, necháme toho ne?

Offline stes
Avatar
7305 příspěvků moje polička 26. února 2020 07:54

Mutziputzi obavam se ze kostky jsou vrzeny a flame zalozen

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. února 2020 07:55

stes nemyslím, že je to nosné téma, pro mě tedy nikoli

Offline stes
Avatar
7305 příspěvků moje polička 26. února 2020 08:00

Mutziputzi no ale vypadalo to, ze jo. Tak pojd, jdeme na do zjevu

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 26. února 2020 08:14

stes já prostě myslela, že Mutzi reaguje na něco jinýho, tak mi to nedávalo smysl. V tom vašem láskyplnym hašteření snadno jeden ztratí nit

Offline stes
Avatar
7305 příspěvků moje polička 26. února 2020 08:53

OliveOyl Tak už jsme pryč

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 26. února 2020 08:55

Meri má vlastní rozum a v tuhle chvíli už seriózní pochybnosti, jestli se ta dovolená nakonec zrealizuje Ještě jsme to definitivně neodpískali, čekáme do poslední chvíle na aktuální vývoj, ale je to fakt na hovno. Každopádně mám tam tátu a podle jeho informací je tam klid a mír, ale podle českých zpráv to vypadá minimálně jak kdybychom se měli vydat na cestu do válečné zóny. Nespíš se rozhodneme fakt na poslední chvíli, ale jestli nepojedem, tak to fakt zabolí, bylo to pro mě světýlko na konci tunelu

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 26. února 2020 09:02
Reakce na stes:

Ja jsem v soku, ikdyz ne prvne, z reakci lidi, diskutujicich... Vse se line v tonu : dobre jim tak, cestovatele jsou sobci, doufam ze si nakazí vlastni rodinu, kdyby sedeli doma... Blablabla. Je mi z téhle sorty lidi na bliti. A neni to jen ted, treba kdyz je nejaka prirodni katastrofa, nehoda, nestesti,... Reakce dobre jim tak je priserna. 

​Tak závist orteláků a podobnejch pitomiů se line celýma internetama.

Offline Garfie
Avatar
23826 příspěvků moje polička 26. února 2020 09:06

MP Meri A kamže to? Ono je to s tím děckem vždycky takové....člověk prostě víc zvažuje možná rizika. Ale mě čekají v nejbližších dvou až třech měsících dvě daleké cesty, tak jsem taky ve střehu :-)

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 26. února 2020 09:18

Garfie Trento, takže aktuálně mimo zasazene regiony, ale tak to je spis otazka casu ... Podle vseho nakaza zrovna pro deti uplne nebezpecna neni, ackoli jeden nikdy nevi samozrejme. Spis se bojim scenare ze se v prubehu pobytu tam objevi nove pripady a po navratu nas bude cekat nucena dvoutydenni dovolena na Bulovce. To by mi asi mrsklo. 

Offline Garfie
Avatar
23826 příspěvků moje polička 26. února 2020 09:30

MP Meri Nebezpečná pro děti není, ale pokud odvaří vás, tak co s dítětem, že jo? :-) Hm, to je naprd, jak říkáš, bezpečná zóna, ale objeví se případ a vás čeká karanténa....

Můj muž je teď v Japonsku, přiletěl do Tokya a odjel do nějaké díry na severu-a tam ho poprosili, jestli by mohl nosit roušku, když přijel z Tokya! Na Hokkaidu už zavírají školy, tak doufám, že si ho taky nenechají v nějaké karanténě, má se vracet v neděli. 

Jinak teda v Japonských novinách vycházejí lepší návody než u nás, jak se bránit viru, třeba nepoužívat myčku na nádobí, prát na 80 stupňů, často větrat a chytat splachování na wc a kliky přes jednorázové kapesníčky. Přijde mi to víc k věci, než se zásobit pitnou vodou uchovávanou v temné místnosti, nebo jak to psala MF :-)

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 26. února 2020 09:46

Garfie Proč nepoužívat myčku? Jako že ručně se to nádobí umyje líp?

Já jsem teď narazila na článek na idnes v duchu "zachovejme paniku" a už mi přijde docela přes čáru. U nás se ještě nic neděje, ale tam to valí "nepůjde elektřina, nepoteče voda, nepůjdou platební karty,..."

Začínám se docela bát davový hysterie.

Offline Garfie
Avatar
23826 příspěvků moje polička 26. února 2020 09:54

coralline  Na ten článek jsem právě narážela. Už jsme se tady o tom i někde bavily...S tou myčkou jsem to taky úplně nepochopila, možná, že v ní rotuje ta špinavá voda? A možná mají v JP myčky na trochu jiném principu, i pračky tam v domácnostech používají většinou jen ty na studenou vodu. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 26. února 2020 09:58

coralline Garfie ten článek je naprostý děs, to by snad mělo být zakázané, protože je naprosto jasné, že spousta lidí se na to chytí ...