Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 16:09

Garfie Ja bych jen nerada byla za osobu, co by to ditko nechala radsi umrit s mamou, to teda fakt ne. Myslim si totiz, ze i ta mama, kdyby si mohla vybrat, by chtela, aby zilo.

Offline Zuzuli
Avatar
2064 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 18:51

K tematu... Trump se jako prvni prezident USA zucastnil pochodu pro zivot....

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/donald-trump-potraty-odpurci-setkani-pochod.A200125_114833_zahranicni_aug

Z diskuze je mi teda dost zle, asi  je naivni doufat,ze to je recese, ze?

Online Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 18:58

Zuzuli Tak Trump honi hlasy, tomu se zmenil nazor, az kdyz se uchazel o misto na republikansky kandidatce. 

Diskuze jako tradicne stoji za to, nejvic o tom samozrejme vi muzi, presne vi, co by zensky mely nebo nemely delat. Klasika. Koukala jsem, ze nejakej jouda tam chce uzakonit trest smrti pro zenu, co podstoupi potrat. Life4life, prej

Offline Zuzuli
Avatar
2064 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 19:11

Setare Tak Trumpova motivace mi je jasna, spis me mrzi, ze zrovna tohle je neco, co diky sve podpore prilaka volice, a tak se na to upozornuje a dava se tomu takova podpora. 

Jo, toho typka s lefe4life radeji ani nekomentuju.

Btw... k tomu, ze nejvic o tom vi muzi mi pripomina, jak me fascinuje, ze vsechny nevyzadane rady o porodu, porodnich kurzech a toho, jak bych vlastne mela ja osobne chtit porodit, dostavam zasadne od muzu v okoli. Jakmile ma kazdy aspon jedno dite, tak je naprostym odbornikem. Teda uz jsem od kolegy dostala i instrukce jak kojit

Offline Kokoska
Avatar
27998 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 20:08

Zuzuli zacni rozdavat rady, jak dosahnout kvalitni a dlouhotrvajici erekce - jak tak na ne koukas,  ze by se jim to mohlo urcite hodit.

Online Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 20:12

Zuzuli Doufam, ze i nazorny, kdyz ma ty zkusenosti! To je teda neco, ja jsem ochotna tyhle temata zaprist tak s dobrou kamaradkou, s kolegou o to fakt nestojim. 

Online Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 21:37

Kokoska Jen aby si to spatne nevylozili a s radosti se toho nechytli, mozna by se jim to zamlouvalo

Offline Anwen
Avatar
34 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 00:00

Setare Tak Trampův poradce už dokonce řekl, že ženy by měly být handmaids, sumbisivní a tak https://www.vice.com/en_us/article/vb5axm/new-trump-advisory-board-member-thinks-women-should-be-handmaidens

Takže mě tohle vůbec nepřekvapuje. Nezákonost potratů už v Biblickém pásu uzákonili, teď přišli dokonce se skvělým nápadem, že ukončení mimoděložního těhotenství je přece taky vražda, když by se ten plod dal v pohodě implantovat tam kam patří.

Online Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 10:23

Anwen No vsichni tihle jeho "poradci" s kvalifikaci nula nula nic, to je povetsinou rada demagogu, ti, co se snazili o neco normalniho vetsinou frustrovane po chvili vycouvaji, pripadne jsou vyhozeni.

A jak Trumpa nesnasim, tak z predstavy, ze impeachment bude uspesnej a prezidentem se stane Mike Pence mi vstavaji vlasy hruzou! 

Nastesti zatim porad plati federalni zakon, ktery je statnim nadrazeny (jako ze v praxi je to obtizny, to vim), ale snazi se hodne, aby to ustavni soud zmenil. A vzhledem ke slozeni ustavniho soudu uz je k tomu jenom kousek.

Offline Ignis
Avatar
1327 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 14:36

Zuzuli Já neměla nějak odvahu se na diskuzi podívat, jen bych strašně naštvala. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30395 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 16:35
Reakce na Setare:

Koukala jsem, ze nejakej jouda tam chce uzakonit trest smrti pro zenu, co podstoupi potrat. Life4life, prej

​To mě teda značně rozveselilo, miluju logiku fanatiků

Jinak já si velmi ráda nechám (resp. byla bych si nechala) poradit ohledně těhotenství a potratu i od chlapa/laika. Mám jen jednu podmínku - musí mít aspoň jedno z toho za sebou.

Tak nějak si myslím, že až bude konečně dokonalá rovnoprávnost a rodit budou i pánové, tak potratová pilulka bude k dostání v každý trafice.

Offline 711990
Avatar
17031 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 16:50

Od potratu k rodicovskemu prispevku....

Minuly tyden jsem se vydala na urad prace. Vsimla jsem si, ze mam hned za barakem "kontaktni pracoviste pro socialni davky" nebo tak neco. Nabehnu tam a bohuzel zjistim, ze tohle pracoviste je pro uplne jinou cast Prahy, ja mam jet do Vysocan ( a ty nebozaci z ty jiny casti zas musej k nam:)). Ok, neni problem, vydam se dneska do Vysocan...predem overuju na strankach mestske casti ze se bohuzel neda objednat online. Dorazim na misto, kde mi mily pan ukaze PAPIROVY NOTYSEK, kam se mam zapsat a tim se objednam na konkretni den. Vitejte v roce 2020 Takze pokracovani pristi tejden...jeste pan rikal, jaka je to parada tenhle objednavaci system. Uplne bez cekani

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 16:54

711990 to nejde elektronicky??

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 16:55

711990 Ha!!! To musí být nějaká specialita naší městské části! U nás je to taky, ještě k tomu ve 3. patře bez výtahu...

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 16:56

Mutziputzi myslím, že to jde poštou. 

Online Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 16:59

711990To je pro tvoje dobro,  chteji, abys mela nejakou aktivitu! Ted musis doufat, ze se notysek neztrati

Offline DruI
Avatar
3173 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 17:00

Mohučanka Tak formuláře jdou poslat poštou, ale když člověk potřebuje s něčím poradit, tak je asi lepší se tam zastavit. A skoro lepší jet dvakrát, než na místě čekat tři hodiny.

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 17:02

DruI jo, jasně, já jsem tu poštu taky nevyužila, protože jsem se chtěla poradit. S formuláři to obecně moc neumím. Ale když jsem tam šla poprvé s kočárkem, byla jsem hodně překvapená. Nechápu, proč se člověk nemůže objednat elektronicky, když třeba na pas nebo OP to jde...

Offline Lamicka
Avatar
13300 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 17:07

711990 hele a overila jsi si, ze to je vazne tam? Protoze ja kvuli potvrzeni k zadosti o rodicak od socialky nakonec putovala z Vysocan na Zizkov . Ale treba uz je to jinak. 

Offline 711990
Avatar
17031 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 17:10

Mutziputzi jde, kdyz mas datovku...to nechci!

Mohučanka jo, vytah tam sice je, ale notes je po schodech v pulpatrenastesti sem vyrazila se satkem...

Lamicka no to doufam ze je tedaale jako nekolikrat jsem opakovala co chci, tak snad v pondeli nezjistim ze mam jet na Zizkov