Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline andulka01
Avatar
10603 příspěvků moje polička 10. června 2019 17:47

mitford sister Sir Nicholas zemřel v roce 2015, ne?

Offline Garfie
Avatar
23826 příspěvků moje polička 10. června 2019 17:58

andulka01 Dokonce to myslím bylo až na začátku prázdnin....napřed jsem myslela, že výročí.

Offline mitford sister
Avatar
1378 příspěvků moje polička 10. června 2019 18:17

andulka01 asi me zmatl fb videla jsem jen neco periferne; omlouvam se

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 10. června 2019 22:02
Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 10. června 2019 22:05

Sweet Potato o jednoho takovýho mimo přechod jsem jednou málem zastavila. Stál na chodníku a když už jsem byla docela blízko, tak tam hupnul. Ubrzdila jsem to a ten dědek na mě ještě hrozil a něco pokřikoval. Možná jsem ho naštvala, že jsem mu překazila sebevraždu?

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 11. června 2019 09:58

Kokoska Nebo z tebe chtěl vysoudit tučný odškodný a zůstal chudej

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 11. června 2019 10:45

coralline v každým případě měl smůlu :)

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 12. června 2019 19:33
Reakce na Potrefenáhusa:

Ounz já jsem rada, ze od dob myho mladí se vnímání ekologů změnilo od ekoteroristů, co se chodí privazovat k Temelínu, do mainstreamu. Ale brcka a neplastuj stylem, jaks popsala, mě taky dere, stejně jako akce letime sbírat bordel na pláž na bali...nemůže kazdej dělat vsechno, zamyšlení nad zbytečným igelitem je určitě dobry, ale omezit ty cestování přes půl světa by lidi určitě hodne bolelo 

​Minulej tejden proběhla internetama historka, kterak se princ Harry, velký to ekolog, pochlubil, že v nějakým hotelu vyčinil zaměstnanci, kterej mu předal vyčištěný tričko v igelitovým obalu.

Když pominu jak je sprostý že se vysoce postavenej host vytahuje na nebohýho zaměstnance kterej se nemůže bránit... tak mu vděční čtenáři celkem jednohlasně připomněli že za a) pokud letí na dva dny, nemá si co nechávat čistit tričko... a b) aby se laskavě zahleděl do zrcadla a připomněl si uhlíkovou stopu, kterou zanechává on potažmo jeho manželka na svejch soukromejch vejletech. 

Ale hlavně že brčka a pytlíky jsou zlo...

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 13. června 2019 17:39

Garfie Lilly_Ku Plha se hlasiii! Pinot Noir o tobe jsem zapomela, ze jsi Olomoucak! Docitam desne pozde, zrovna ten kousek jak se bavite o olomouckych barech

Lilly_Ku do te hospody na Komenskeho se slo na rohu po schodech trochu dolu ne? Tu si pamatuju, byla na ceste mezi katedrama 

Hele a chodil nekdo na Krizkarnu? Jak hrali venku v patek nebo v sobotu, to mi bylo snad 15 ci co. Kamaradka tam poustela, To bylo super. S klub pak, jeste kdyz byl rockovej. To jsem mela pulku hlavy rmave modrou a nosila jsem Marteny i ve 35 stupnich, aj aj. 

Garfie Depo pak mivalo Veprovej Dzus a Sojovej Pes, meli to mylim KOsatici? Mela jsem tam jednou vystavu. Ponorka klasika, tam v pondeli rano vzdycky z profesorem malby, hehe. 

Jazz Tibet byl taky dobrej, prijel Rudy Linka s muzikantama a zatahla jsem je domu mamince vsechny na veceri. Jeste pak bylo neco na tabulaku, ale nepamatuju si jmeno. A Garch u Litovelske, tam to bylo dobry taky. Dasenka. Vejsku jsem v podstate stravila v Irske vedle MOgrana. 

Offline Garfie
Avatar
23826 příspěvků moje polička 13. června 2019 17:54

0zero7 Ty jo, to jsme řešily snad loni, ne?  Depo měli Kosatíci, pak se odstěhovali do Prahy a kamarádka od nich koupila dům (teda, to je přehnaný výraz, takovou Ruiničku). Na Křižkárně jsme měli dokonce maturitní večírek, teda část, dovezli jsme tam předsedu třídy na ukradené popelnici...Všechno znám, všude jsem chodila, jen ta Dášenka mě trochu minula. 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 13. června 2019 18:47

Garfie no ja jsem skleroza ze.... Dasenka nebyla moc frekventovana, pro me to byla na druhym konci, vyrostla jsem mezi parkama u hygieny. HA HA, prej dovezli jsme predsedu na popelnici. Ja si nemuzu vzpomenou, kde jsme meli maturitni vecirek, ale urcite probehl Drapal a mozna Varna, asi lepsi ze si nepamatuju Krizkarna byvala super, pamatujes si Bona? Ten borec co byl trochu starsi a desne se stylizoval? Patrik myslim se jmenoval.... hehe jsme si z nej pak delali srandu, chodil tam sebou mavat na parket

Offline Pinot Noir
Avatar
24392 příspěvků moje polička 13. června 2019 19:01

0zero7 Garfie My měli maturitní večírek Pod Limpou. Ale nějak si to vůbec nepamatuju

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 13. června 2019 20:00

Pinot Noir Pod Limpou je taky dobrej voddil!

Offline Garfie
Avatar
23826 příspěvků moje polička 13. června 2019 20:37

Pinot Noir 0zero7 My u Džbánku v Hejčíně, kousek od Anči, taková putyka!! A pak jsme táhli do centra a vymetli kde co... Bona pamatuju, vůbec pár takový postaviček...jo a ještě jsme chodili do LTC u kurtů, měli tam Modrou lagunu (takovou tu příšernou míchačku z blue curacaa) za dvacku!!

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 13. června 2019 21:08

Garfie JJ to tehdy mel tatinek od kamosky Soni! Modra (morda) laguna byla legendarni pac curacao. ty jo to je davno! haha. Bono by me zajimalo kde skoncil, ja jsem znala jeho mladsiho brachu. 

Jo a Metro pak jeste, to meli kluci co si pak otevreli Belmondo. S tema se kamaradim do dneska. 

Offline Garfie
Avatar
23826 příspěvků moje polička 14. června 2019 07:10

0zero7 Ještě jsem si vzpomněla na Byblos někde v Ostružnické, to už možná ani nepamatuješ, takový "vekslácký bar", ještě na začátku devadesátek, byl tam vstup až od osmnácti a jednou nás tam vzali nějací kluci, bylo nám tak 16, a zrovna tam policajti dělali šťáru, pamatuju si, že nás majitel pouštěl po nějakém žebříku a vylézaly jsme sklepním okýnkem  ježišmarjá, dceru asi nepustím na krok!!

Metro mě taky minulo, tam jsem byla snad jednou, ale do Belmonda jsme chodili. 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 14. června 2019 18:19

Garfie Byblos netusim, to jsem byla decko, tak nejaky vecirky nehrozily. HA HA dobra historka! Do Metra jsme chodili obcas, v Belmondu jsem pak hravala po te rekonstrukci, kdyz prestali hrat house o vikendech. JO a jeste Cin Cin, tam byvaly suprovy vecirky, chodili jste? 

Offline Garfie
Avatar
23826 příspěvků moje polička 14. června 2019 18:31

0zero7 Cin cin  tak jsem prakticky vyrostla, dokonce jsem tam dostala nečekaně dort k 25. narozkám! A do Divy ještě když začínala....

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 14. června 2019 18:47

Garfie JJ Diva, to byly taky kvalitni vecirky. Cin Cin mela Alena a Lenka myslim, jsem je miunle v Olo potkala. Dort jo? Pecka. Ja flasku jenom hehe. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. června 2019 16:46

Prostě blbka ...