Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 27. května 2019 17:41

Naštval mě eshop, kde kupuju čočky. Když jsem se přihlásila, eshop mi nabídl cenu skoro o 100 Kč vyšší než mají normálně pro neregistrované zákazníky. Byla to má čtvrtá a poslední objednávka. Fakt mě nasrali. Pardon. 

Offline Garfie
Avatar
23614 příspěvků moje polička 27. května 2019 17:42

bram Nene? Tak to je hustý, ještě než se na ně vykašleš, napiš jim rozlezený e-mail, prosím!!

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 27. května 2019 17:43

Garfie napíšu mail i blbé hodnocení! 

Offline Garfie
Avatar
23614 příspěvků moje polička 27. května 2019 17:49
Offline Karja
Avatar
35503 příspěvků moje polička 27. května 2019 20:13

Ja teda mam tak mileho ridice z PPL, automaticky zvoni I kdyz mu neberu telefon a nese mi to pres zahradu az ke dverim domu. I jsem se s nim domluvila, ze kdyz nejsem doma, tak mi to proste necha prede dverma. Fakt milej typ, asi mu budu muset neco upect. Jo a jezdi v leginach, coz je fakt vtipny!

Offline Pavlena
Avatar
6539 příspěvků moje polička 29. května 2019 11:33

bram tak to je drsny, to je fakt drzost!

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 04. června 2019 11:50

Mutziputzi 

vypadá to tak.

Erik tvrdí, že to je důležité téma, což samozřejmě je, ale to, jak je uchopeno, mě teda dost nemile překvapuje. 

Každopádně mladého muže a jeho blízkých a přátel je mi líto. Je to strašné.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. června 2019 11:55

domenica No samozřejmě ta sebevražda je tragédie, ale článek je na úrovni bulváru a lidovýho soudu, na facku.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 04. června 2019 12:01

Mutziputzi 

Přesně. Fakt od časopisu typu Respekt tyhle bulvární výkřiky (s uvedením jména profesora!) nečekám. :-( 

Online viktorka_od splavu
Avatar
45853 příspěvků moje polička 04. června 2019 12:22

Mutziputzi tak a je to tady... na univerzitach v USA ted udajne docela bezny postup, za neuspech studenta obvinen vyucujici, znemoznen a vyhozen

Offline Anwen
Avatar
34 příspěvků moje polička 04. června 2019 12:27

Mutziputzi Míru bulvárnosti nejsem schopna posoudit, zrovna jedu ze stárnic a za poslední týden jsem naspala tak 20 hodin. Ale - moje kamarádka se mi svěřila, že po tom, co ji podobně férově vyhodili, taky přemýšlela, že to skončí. Pokud ten článek pomůže lidem svým milým připomínat, že je to jen škola, že život je moc krásný, že je milují a na známkách či diplomu nezáleží...Tak bude mnohem vůce užktečný, než nekonečné karikatury Babiše na obálce.

A třeba se rím konečné pohnou ledy k větší férovosti státnic. Protože co slýchávám od svých kamarádů-vrstevníků jsou často velmi smutné příběhy.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. června 2019 12:30

Anwen Jde o tu jednostrannost a zveřejnění jména profesora...

Offline Karja
Avatar
35503 příspěvků moje polička 04. června 2019 12:55

Anwen Stane se v zivote spousta nefer veci, ktere lidi nezvladnou (s tim, ze tady tu ferovost neferovost nelze ani lehce posoudit). Nemyslim si, ze nekomu tenhle clanek tak jak je uchopen pomuze.

Offline Anwen
Avatar
34 příspěvků moje polička 04. června 2019 14:02

Jasně, jenže tahle neférovost by se jednoduše dala vyřešit písemnými státnicemi. A k tomu zveřejnění jména - pokud vím, tak státnice jsou zkouška veřejná, složení komise je veřejné, hodnocení snad taky (u obhajob určitě, proč by to mělo být u státnic jinak).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 04. června 2019 14:06

Anwen tak přijde mi to takový nevyrovnaný, zveřejnit jméno jen jednoho konkrétního účastníka, navrch nikdo neví, co se u těch státnic dělo a ten člověk už je velmi adresně vláčenej tiskem a  odvolanej od dalšího zkoušení

zas ta komise má ty členy tři, ne? Mě taky jeden zkoušející solil u státnic, fakt se trefil trochu do slepýho místa (podle mě samozřejmě ne až tak úplně zásadního) a točil se na tom pořád dokola, tak ho ty zbylí utli, že jako dobrý, je jasný, že tohle nevim a pokračovalo se dál

(fuj, ble, já už fakt nechci nikdy nic studovat)

Offline MP Marge
Avatar
5642 příspěvků moje polička 04. června 2019 14:49

Mutziputzi tak a je to tady... na univerzitach v USA ted udajne docela bezny postup, za neuspech studenta obvinen vyucujici, znemoznen a vyhozen

​Ano, bohuzel

Offline Candance
Avatar
5325 příspěvků moje polička 04. června 2019 16:01

Anwen ale o te neferovosti neni jasno. Pokud za zkousejiciho neprosel, tak neprosel. Navic oni tvrdi, ze za nim sel a rekl mu, kde ma pridat. Spousta lidi vyleti kvuli neferovosti (mozna z jejich pohledu)od zkousky..

Jsem asi mela zalovat profesora z fyzikalni chemie, vsechno jsem umela a pak mi dal jen tak spocitat neco s logaritmy a ja se nejak sekla (pritom jsem logaritmovat umela) a vyrazil me... Dnes, kdyz na VS zkousim studenty, plne ho chapu. Taky jsou sikovni a snazivy ale trojclenku pouzit neumi, zatimco poucky a definice hazi z fleku.

edit: brutalni hrubky

Offline Candance
Avatar
5325 příspěvků moje polička 04. června 2019 16:02

jsem se rozepsala, ale chtela jsem napsat, ze to je jednostranne a chudak profesor 

Offline Garfie
Avatar
23614 příspěvků moje polička 04. června 2019 16:27

Candance Souhlasim s tebou uplne! A ten clanek samotny je na palici.