Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 23. května 2019 12:58

Dadoo A jaký Fko to bylo? Mám taky Lenovo, co se rozsvítí na začátku a taky to chcu zapnout!

Offline yoyo
Avatar
48 příspěvků moje polička 23. května 2019 22:10

MP Meri 

Mně funguje toto:

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 23. května 2019 22:24
Reakce na yoyo:

MP Meri 

Mně funguje toto:

​Och vážně! Kdepak ztráta času. Parfumánie se mi už tisíckrát vyplatila

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 23. května 2019 23:48

MP Meri Ano, přesně tak.  Takhle to funguje

Offline brrr
Avatar
9996 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:28

Janulik03 Takových těch poděděných známých má/měla babička taky dost; sestru od spolužáka z gymplu, co emigroval, manželku od dědova známého, co byl odsunut (manželka samozřejmě Němka, ale jak píše Potrefenáhusa protektorátní němčina snese všechno),....

@bledule Hele, úplně vidím svojí babičku, ta by to řešila stejně. Prostě se na vesnici doptá, tak jaký problém.

Měla jsem jednou brigádníka, pána přes sedmdesát, který jednou oznámil, že dva dny nepříjde. Zjistil totiž, že jeho spolužák z první třídy, žije někde na jižní Moravě (věděl teda kde přesně), tak že tam na kole zajede (od Opavy). Pán byl úžasný, vypadal jak myslivec (šedé kudrnaté vlasy, brýle a vousy skoro po prsa) a jezdil na staré závodničce. Jo a výlet klapnul.

Online continuity
Avatar
33543 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:35

brrr ty cesty na kole provozoval nas deda jeste pred par lety. 

A kdyz byl mladsi, tak se odvezl letadlem nekam i s kolem (delal u aerolinek - vim o Parizi a Atenach) a vracel se domu tri nedele na kole. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 25. května 2019 17:00

Na tyhle návštěvy a známosti musí být povaha. Tchýně k tomu má taky blízko a pokoušela se nám pár známých naroubovat. Mně se z toho ježí chlupy, tak se to neujalo.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 25. května 2019 17:54

Mirka třeba děláš chybu, babicce ta její kamaradka z práce, po jejímž bratrovi pak zdědila německou vdovu, odkázala družstevní byt v Praze...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 25. května 2019 20:09

Potrefenáhusa Dej pokoj! Za žádné prachy. Navíc nemám to štěstí, já bych určitě obdržela nanejvýš hluchou babču na hlídání.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 25. května 2019 20:48
Reakce na Karja:

Bledule :-D Hele, nemysli si, ze je to u nas lepsi. Neni, ale nebudu to sem radsi psat. Kdyby jsi nahodou z toho mela velkou krizi poslu ti SZ o vylete a budes rada za tchyni:-D

​a to nam to jako nenapises? to muselo byt... Jsem zvedava

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 25. května 2019 20:49

Candance To vis ze jo a babicku nam vodvezou na blazinec a kdo mi bude varit, no?

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 25. května 2019 20:53

Karja cim dal zvedavejsi jsem

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 25. května 2019 20:59

moje babicka pravidelne stopovala. Nekam chtela jet (obvykle okruh od 5 do 25-30 km), sla po ceste a ohledla se a mavnula na auto a to v 90% zastavilo. Ona nastoupila a normalne kecala s ridicem jak se starym znamym. Provozovala to pravidelne i pri ceste do kostela, kam jsem ji doprovazela. A pak se me zeptala, zda znam toho ridice, ze ona ne a je divne, ze nam zastavil. Parkrat jsem je znala - typci, ktere jsem tajne jako pubertacka milovala.

Offline brrr
Avatar
9996 příspěvků moje polička 25. května 2019 21:40

Candance Babička, tehda už hodně blízko k 80, nastoupila do špatného autobusu (jel rovně, místo aby zahnul). Za křižovatkou ho zastavila, vrátila se ten kousek zpátky, stopla si auto a nechala se dovézt až na místo. Ale je bývalá učitelka na malém městě, beztak byl řidič nějaký její žák.

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 25. května 2019 21:41

Candance My jsme meli v obci taky jednu babcu, co zasadne stopovala, ale pry setrila peniz za autobus.

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 25. května 2019 21:53

brrr Sestřenky babička na benzince natankovala plnou a až pak zjistila, že nemá peněženku, doklady, nic. Auto plné vnoučat. Tak šla za obsluhou, že teda nemá peníze, ale že jim je přiveze a Nebojte se, mě tu každý zná, jsem učitelka :-)))

No obsluha vykulila oči, ale asi je přesvědčila, protože ji nechali odjet. A babička ne že by jela pro peníze, ale pěkně odvezla vnoučata na chalupu, celé odpoledne tam pobyla a do města se vrátila až večer :-)

Pravda, pak jela zaplatit ten benzín, ale věřím, že obsluha musela do té doby zešedivět :-)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. května 2019 00:14

12.000 ks bordelu, který bude nonstop blikat na nebi. je ho tam málo, tak přitvrdíme. 

tyhle vláčky teď uvidíte často.

jen by mě zajímalo, jestli má vizionář i vymyšleno, jak se pak těch 12.000 ks, až doslouží, bude zbavovat, protože to je fakt neskutečné číslo. stačí, až nebude funkčních třeba 300. z celku malá část, nicméně velký problém. doufám, že na to nemá nějaký plán a la jeho plán na osídlení marsu.

začínám se bát, že fakt projde to, že si bude na orbitu kdejaký pracháč posílat obří reklamy.

Offline Kokoska
Avatar
28221 příspěvků moje polička 26. května 2019 01:05

holka hnědooká ja jsem jednou na benzince nechala v zastave dceru. Vratila jsem se hned, bylo to celkem asi 15 minut a pry si tam z ni delali psinu, ze to tam za maminku odpracuje, kdyz neprijede. 

Offline rasaNori
Avatar
7699 příspěvků moje polička 27. května 2019 14:45

Kokoska me jednou chybela koruna na doplaceni, tak jsem tam poslala muze kdyz jel odpoledne tankovat:D ale to by benzinku asi nezruinovalo. I kdyz kdyby to udelal kazdy:D

A fakt me dneska nasrala zenska z dpd, presouvala jsem si doruceni maleho mekkeho balicku z minuleho pondeli na tohle, nebyli jsme az do vcera doma. A jeji prvni slova byla pani xyz, vy dostanete za usi, jsem vam to mohla hodit do schranky. Jako tyvole kde jsme? Co je tohle za chovani? Tak mam asi duvod k predelavce dodani a ji po tom muze byt absolutne kulove. Navic kdyby byla zasilka poskozena tak co? To neni poprve kdy se takhle nevhodne ozyva, uz jsem s ni resila jednou nejaky hemzy u dorucovani za predelavku terminu... 

Offline stes
Avatar
7326 příspěvků moje polička 27. května 2019 15:29

rasaNori mě takhle kdysi zjebal řidič ppl, když mi dovezl balik domu lehce po sedmé... Ze to je teda kseft, proc nejsem foma pres den nebo proč si to nemuzu nechat poslat prace... Vyspal to jednim dechem, takže jsem se zmohla jen na...co si to dovolujete... A okamzite jsem doma napsala na frajera stiznost. Asi nebyla jediná, jak jsrm pochopila z jejich odpovedi