Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. února 2019 20:05

Torrah Jak se ale bránit, když s takovým člověkem musíš být v kontaktu třeba v práci?

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 04. února 2019 21:08

Dalia Omezit kontakt na nezbytné minimum. Nevybavovat se. Ano-ne a jít pryč.  Pouštět jedním uchem tam a druhým hned ven. Kývat hlavou a co nejrychleji odejít, nebo se zeptat na něco úplně mimo - když zjistí, že ho neposloucháš, přestaneš pro něj být zajímá. Já vím, že je to strašně těžké, ale fakt nempomůže nic jiného, než se od něj separovat, co to jen půjde. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. února 2019 21:18

Dadoo Budu se snažit. Děkuji! 

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 05. února 2019 10:24

Dalia mám 20 let takové zákaznice dvě. Ale posledních 5 let jsem se je naučila usměrňovat , případně mlčím a vypouštím to ušima ven. Ono poslouchat to dvě hodiny je kumšt. 

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 05. února 2019 10:30

Ale přesnému protipólu jsem se včera smály s jinou zakaznicí, kamarádkou, protože jsem ji vykládala, jak to bylo fajn,  že se ta moje nemoc sešla dohromady s naraženyma žebrama a já vlastně mohla odpočívat a uzdravovat se kompletně. A ona se řezala smíchy, protože jiní by prý nadávali, jakože žebra a ještě nemoc, zatímco já optimista...

Offline stes
Avatar
7299 příspěvků moje polička 05. února 2019 13:00

Mutziputzi tos mohla,tykalo se to chrtů, ne chrochtů

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 05. února 2019 15:25

Dalia ano, omezit kontakt a hlavně se nepouštět do debat a nenechat se zatáhnout do jejich "bojů" proti ostatním, pokud mají k tomu sklon. Odvádět řeč a nic neslibovat... 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. února 2019 17:21

Catherinne Torrah Děkuji, že jste se podělily o názor. 

Offline tv
Avatar
3527 příspěvků moje polička 05. února 2019 21:13

Vlastnim pozemek-zahradu. Majitele sousedniho pozemku si uz podruhe!!! postavili nacerno stavbu. Poprve si misto zahradni chatky, na kterou meli povoleni, postavili rovnou barak. Ted zase zahradni domek. Mne by nejaky zahradni domek nevadil. Ale neskutecne me s*re, ze kdyz uz teda maji tu drzost postavit neco bez stavebnoho povoleni, nejsou schopni dodrzet vzdalenost 2metry od sousednich pozemku. Jeste jsem to nevidela, ale dle moji mati je to tak pul metru od plotu. Pochopila bych, kdyby meli nejakou uzkou nudli, ale pozemek je velky jak krava-2400m. Dostala jsem pozvanku k ustnimu jednani a fakt jsem rozhodnuta, ze tam pojedu udelat dusno. Takze v patek! Doufam, ze tam budou i ostatni dotceni, z dalsi strany plotu jsou ctyri majitele.

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 05. února 2019 22:16

tv strašný, arogance jako prase...ten plot je třeba například udržovat, že jo...

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 07. února 2019 15:27

tv ty jo, my i zídku plotu  a opěrnou zídku (sbažitý pozemek) museli postavit půl metru od plotu, protože soused na tom trval... No tak jsme se museli přizpůsobit. Tohle je teda síla

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 11. února 2019 19:21

Ve stredu sem mela mit volno....a nemam volno.....do toho mam prac.vikend takze minimalne sedm dni vkuse.....

Online viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 11. února 2019 19:53

Zarinya soucítím s tebou... jak jste tu teď psaly na to pracovní téma a jak nejsou někteří ostýchaví zaměstnavateli odmítnout.. já jsem zrovna taky hodně naštvaná, hodně pracovně vyšťavená a dostala jsem naloženo na celý týden práci navíc, aniž by se mě nadřízený zeptal, přičemž mi před nedávnem bylo slíbeno že se to nestane. bohužel je nás ne jeho vinou míň než by být mělo plus teď dost nemocných.. tak nevím jak se k tomu postavit, jen jsem naštvaná a vyčerpaná a bojím se že vybouchnu a budu toho nakonec litovat:-/ jo a nepotkali jsme se, měla jsem dovolenou já a teď zas má dovolenou on, což vylučuje možnost si to vyříkat hned

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 11. února 2019 20:07

Ja se nebojim rict ne, ale ne vzdy to jde. A minuly tyden se neco resilo a sefka aniz by u toho byla se postavila bez vahani na 100%za me, tak se citim trochu zavazana .No, ovsem nic to memeni na tom, ze sem unavena. ....nesnasim unor, veskera energie v tahu. 

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 15. února 2019 23:58

Stvou, ba primo serou, me Spojene Staty, ktere jsou porad na seznamu zemi, ktere popravuji i provinile, kterym v dobe provedeni trestneho cinu jeste nebylo 18 let  Ba obcas se vyskytnou i pripady, kdy poslou na kreslo sedmnactileteho...

Pokud by to nekoho zajimalo, tak zbyvajici zeme jsou Iran, Cina, Nigerie, Kongo, Yemen, Pakistan, a Saudska Arabie 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. února 2019 08:05

Nenamíchlo, jenom mi vysvětlete, jak je možný, že blbeček dělá koncipienta?

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/skola-proveri-haskuv-titul-judr.A190215_163813_domaci_lva

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 16. února 2019 08:18

Mutziputzi  jánabráchismus jak vyšitej. Chlapci drží pospolu. Nic překvapující. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. února 2019 08:22

Dadoo copak to, ale komora uznává tuhle obskurní školičku?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. února 2019 08:23
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 16. února 2019 08:50

Mutziputzi  tady se já už dlouho bojím soudit.. Případů ukradený h děti je víc, některé opravdu docela absurdní.

Nedovedu si představit, že by mi dítě vzali a v podstatě neexistoval způsob, jak to napravit. S rodinou se mělo pracovat, hlídat je, ale měla být šance děti vrátit. Chybu může udělat každý. Samozřejmě, chápu, jak je to složitý případ.  Kdyby děti neroztrhli i od sebe, protože to jim uskodilo minimálně stejně, jako nedobre rodinné vztahy. 

Pokud matka o děti tak stojí, měla dostat šanci vše  napravit. Pomalou cestou, pod dohledem úřadu, . Ev. Je měla dostat rodina.

Těch podobných případů je příliš mnoho na to, abych bezvýhradně věřila Barnevernetu. Nevratné řešení je jen trest smrti, tady  se mělo pracovat na nápravě. 

A ty fotky.. Komu z nás nevlezlo dítě na WC.  A když dětem  xkrat za den utiras zadeček, úplně normálně se stane že dítě vřeští  že to chce udělat taky. A tak Jako (a to bych aspoň 5x podtrhlá a zdůraznila, že opravdu JAKO) mu to dovolíš. Pošmrdla tě papírem na stehně a je klid. Ty fotky mi jako jasný důkaz neprijdou.

Sichtarova mi jako kráva nepřijde, jen nepřipouští  že to prostě jednoznačně tak úplně není. 

Děti neměly být odebrány nenávratně a bez možnosti nepravy.