Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 12:49

Jiná Realita chápem. A beriem. Včítane homeopatie. Ale čo neberiem, sú tie drísty jednak o tom, že tá západná medicína nepomáha, alebo nechce pomáhať, alebo dokonca že naschvál škodí a do úplnej vývrtky ma dostávajú presne tie reči, ako si to tí ľudia vlastne privolali sami.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 12:49

viktorka_od splavu jenom řikam, že to, že jezdíš do rachoty autem a zapadlejma ulicema nijak neurčuje tu "bublinu"

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 12:56

Jiná Realita 

"možná vy byste nebo jste neskončili, protože by se vám nestalo, že by vám medicína přinesla nový typ nádoru"

A tady je hezky vidět jádro problému a jasné nosné téma tvé filipiky  Jedna skupina (zastoupená tebou/a Duškem) je přesvědčená, že medicína škodí... a druhá (zastoupená třeba mnou) věří, že naopak pomáhá.

Osobně se domnívám, že překonání mnoha (i epidemických) chorob, zbytečných úmrtí a v důsledku razantní prodloužení lidského života není zásluhou ani chození po žhavých uhlících, ani živení se pránou... ale kdo jsem já, abych se s takovým veleduchem (JD) hádala. Ať si žije po svém, ať v tomto duchu vychovává i svoje děti, klidně ať o ně takhle i pečuje, budou-li nemocné.

Ale ať to nevnucuje jiným. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 12:59

barbucha ale léčba rakoviny nezpochybnitelně působí rakovinu, je to napsáno i na těch lécích, co na to bereš, jako jeden z nežádoucích účinků. akorát dostaneš jiný typ nádoru.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 13:00

Mutziputzi jo, to chapu. ale ze v te praci travim den s lidma, kteri batohy nenosi a po praci dtto, to uz vyznam ma. ja bych byvala na nejaky “bubliny” taky neverila, neprijit prave do blizsiho styku s rodici na schuzkach na zakladce apod.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 13:03

Jiná Realita ne nezpochybnitelně, vedlejší účinek se s nějakou pravděpodobností dostaví nebo nedostaví, píšeš to jako kdyby to bylo tak, že tě jedný rakoviny zbaví tak, že umřeš na jinou, to ne žejo

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 13:05

Jiná Realita 

Docela by mě zajímalo, kterej schválenej lék má v příbalovým letáku napsáno, že nezpochybnitelně způsobuje rakovinu.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 13:06

Mutziputzi nezpochybnitelně proto, že naopak barbucha to píše tak, jako by medicína vždycky léčila. což taky není pravda. ale tváří se tak. dokud si nepřečteš dlouhý seznam těch nežádoucích účinků, které jsou zrovna u léčby rakoviny dost hrozné.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 13:09

Jiná Realita medicína vždycky léčí, ne vždy samozřejmě úspěšně, nikdy ovšem s úmyslem pacientovi přitížit...píšu to i přesto, že matka celej život dělala ve pharmabyznysu

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 13:09

barbucha ten, který matce tu druhou rakovinu dohodil, jak se jmenoval, to nevím, ale v nežádoucích účincích stálo, že může působit nádorové bujení. což znamená, že ho v tom daném procentu případů působí, ne že může. těm daným lidem ho přivodil, na formulaci nezáleží. protože ho přivodil, tak to v nežádoucích účincích je. ne že by snad teoreticky někomu mohl přivodit.

"může" v tom letáku nezmanená něco na styl "může pršet", ale "takové procento lidí mělo tu smůlu a naléčili jsme jim jiný nádor".

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 13:10

Mutziputzi no já taky neříkám, že to ta medicína dělá naschvál, marjá.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 13:13

Jiná Realita tak ona to hlavně nedělá...prostě lék na rakovinu, kterej ti nepochybně způsobí další rakovinu je pí*ovina na n-tou, pardon

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 13:15

Jiná Realita  prosimte uz do toho vic nezabrusuj

Mutziputzi 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 13:20

Mutziputzi asi se prostě nechápeme a já jsem se špatně vyjádřila. nějakému procentu ten lék rakovinu nepochybně přinese. ne každému, ne každému stému nebo tisícému, ale někomu ano. jinak by to ani nemohlo být v nežádoucích účincích.

je prokázáno a sám ten lék to na sobě nese, že působí vznik bujení.

a jak řekli matce, je to celkem běžný jev. edit: a to zdůrazňuju, takhle jí to řekl její lékař.

zatímco barbucha to podává tak, jako by medicína 100% jen léčila, jen někdy ne úspěšně. ale nový nádor není jen nežádoucí účinek, že tě bolí hlava nebo máš sucho v puse, ale je to smrtelná diagnóza.

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 13:25

Ještě jsem nepotkala lékaře, který by mi zakazoval používat současně i nějakou alternativu. Naopak ano.

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 13:25

Jiná Realita 

Lék, kterej by ti "přinesl rakovinu" (ani nějakýmu procentu, ani nějakýmu promile!), prostě nemůže být schválenej, t.j. používanej.  

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 13:27

Jiná Realita ježiš, co jsou vedlejší účinky a jak se statisticky projevují a proč se musí uvést si snad vysvětlovat nepotřebujeme, lék může podněcovat nové bujení, ale účinná látka brání tomu původnímu v progresu, jak už jsem psala, asi nebude principem léčby úmrtí na jinou rakovinu

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 13:28

Sweet Potato matčin "docent na rakovinu" si její alternativní zkušenosti a jejich výsledky dokonce zaujatě zapisuje. a podle mě to myslí upřímně. je tomu otevřený.

o to víc mě fascinují lidi, kteří ani nemají lékařské vzdělání a přesto se cítí povoláni se tomu vysmívat.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 13:29

Jiná Realita kdo se tady vysmíval alternativní medicíně prosím tě?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 13:31

Mutziputzi co na to říct, potrefená husa se ozvala?

vidíš tam někde, že to vztahuju na tuto diskuzi? nebo na někoho konkrétního