Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline rasaNori
Avatar
7684 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 10:12

Sweet Potato jako jo, mohla jsem se do skoly vratit osobne, ale ja v tu chvili byla tak vytocena ze by to bylo spis ke skode, bych je tam hromadne poslala tam kde slunce nesviti a sbohem, obhajobo...

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 10:13

rasaNori lituju tě a krutě nezávidim. Úplně se mi vybavuje jak stresující to ve škole bylo.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 12:33

rasaNori 

ak ťa poteší, môj vedúci diplomky odchádza na konci tohoto semestra, ja mám prerušené, a budúci rok bude na danej katedre len taký.....ehm....vyučujúci, že pokiaľ mi neude môcť/chcieť ten pôvodný viesť diplomku aj keď bude na inej fakulte, tak fakt mením tému.

Najhoršie je, že tým dám najvo tomu druhému, čo presne si o ňom myslím (čo vie aj tak, ale takto to bude pomerne verejne na tak malej škole) a je to s veľkou pravdepodobnosťou jediný človek, ktorý mi môže robiť oponenta.

Čo ma privádza k tomu, že by som si mala pozrieť zoznam ostatných tém ...

Offline rasaNori
Avatar
7684 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 13:31

slniecko haha uz jsem taky prochazela seznam novych temat:D no jak budou oba posudky na houby tak rovnou pujdu hledat noveho vedouciho. Jako je mi to strasne lito a jsem neskutecne vytocema...

Offline brrr
Avatar
9967 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 18:58

rasaNori Když to tak čtu, říkám si, že můj vedoucí diplomky, profesor Ká, byl zlatý a svatý (telefonát na chalupu s tím, že nestíhám termín, atd.)

Držím palce, ať to dopadne!

Online Myrtila
Avatar
2924 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 19:08
Reakce na slniecko:

rasaNori 

ak ťa poteší, môj vedúci diplomky odchádza na konci tohoto semestra, ja mám prerušené, a budúci rok bude na danej katedre len taký.....ehm....vyučujúci, že pokiaľ mi neude môcť/chcieť ten pôvodný viesť diplomku aj keď bude na inej fakulte, tak fakt mením tému.

Najhoršie je, že tým dám najvo tomu druhému, čo presne si o ňom myslím (čo vie aj tak, ale takto to bude pomerne verejne na tak malej škole) a je to s veľkou pravdepodobnosťou jediný človek, ktorý mi môže robiť oponenta.

Čo ma privádza k tomu, že by som si mala pozrieť zoznam ostatných tém ...

​Tak úplně ze stejného důvodu jsem taky musela měnit vedoucího a téma. Měla jsem na rok přerušeno, během toho roku byl můj vedoucí odejit a nikdo jiný se mě nechtěl ujmout jinak, než že by mi to vedl jen formálně - jenomže já se zasekla a potřebovala jsem opravdu poradit.

Tak jsem to zabalila, vymyslela nové téma, našla vedoucí, napsala novou práci a obhájila ji o rok později.

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 22:17

rasaNori Já měla několik konzultací, prováděla jsem průběžně drobné úpravy dle jeho návrhů. Nakonec si přečetl závěr a řekl mi, ať to odevzdám, že takto je to obhajitelné (podle něho). Tak přemýšlím, jestli je to dobré, nebo v tom byla skrytá skepse. A co asi napíše oponent... Ale prostě už jsem naprosto vyčerpaná. Co se má stát.... 

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 01:00
Reakce na Myrtila:

​Tak úplně ze stejného důvodu jsem taky musela měnit vedoucího a téma. Měla jsem na rok přerušeno, během toho roku byl můj vedoucí odejit a nikdo jiný se mě nechtěl ujmout jinak, než že by mi to vedl jen formálně - jenomže já se zasekla a potřebovala jsem opravdu poradit.

Tak jsem to zabalila, vymyslela nové téma, našla vedoucí, napsala novou práci a obhájila ji o rok později.

​ja už tému vymyslenú mám, mala som ju ako "záložnú", keby mi neprešla táto, tak snáď niekoho nájdem.

Ale ešte si asi nájdem čas a vyberiem sa do školy opýtať sa, či by to nelo aj od "inakiaľ"....ako niežeby som už niečo aj reálne napísala ....ale jednak škoda témy, na ktorú som sa tešila, jednak by som to skúsila obhájiť, že nechcem meniť školiteľa a tým sa hádam aj vyhla konfliktu.

rasaNori ako tesne pred odovzdaním, po spísaní celej práce, to by som vraždila...

Offline rasaNori
Avatar
7684 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 06:48

brrr na bakalari jsem mela super vedouciho, s tim byla spoluprace zlata. Za to tenhle... neco mu posles, mesic ho nahanis, pak to zkusis pres dekanku jako jestli vubec jeste zije, a on ti napise ze prace cte podle toho jak mu dosly??? Po 40 dnech? To uz jsem tusila pruser no ale predcilo to ocekavani. Posudky v systemu budou az 11.5. Ale nejaka motivace k uceni na statnice se celkem rozplynula...

evik77 asi tak. 

Online Lama_z_Lana
Avatar
6123 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 14:42

rasaNori Jeej, potlapkávám! Tohle je vzdycky tak hnusnej az bezmocnej pocit. Ale brzo obhajis, odstatnicujes a hodis to za hlavu 

Mne ted desi jak pristoupi muj skolitel k disertace - ale u nej je to zpusobene opravdu brutalnim nedostatkem casu. Snad to nebude trvat mesice, jak v pripade nekterych clanku, to bych si to mohla jit hodit leda  

Offline Mohučanka
Avatar
6385 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 21:48

rasaNori Držím palce, neztrácej naději. Se mnou před magisterkou můj vedoucí práce vůbec nechtěl konzultovat, napsala jsem to úpně sama (taky to dost podle toho vypadalo), a PO odevzdání DEN před obhajobou, která je u nás současně se státnicí, čili v nejhorším stresu "nic neumím" mi přišel od něj nesouvislý mail, proč jsem to s ním vůbec nekonzultovala, no, ale, možná, že to projde...A oponenti to nakonec neshledali tak špatným. Jo a pokud někomu přijde divný, že jsem den před obhajobou neměla posudky tak...no prostě to tak u nás tehdy bylo. 

Offline rasaNori
Avatar
7684 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 11:14

Mohučanka u mne je problem ze se to dostalo do ruky vedoucimu katedry, kterej je desny dement a tehotny a matky podle nej nemaj na skole co delat. A kdyz me bude chtit potopit tak to taky udela...uvidim. dneska prislo plagiatorstvi tak aspon podle toho je to original:D

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 13:23

evropská komise navrhla začít s albánií přístupové pohovory  (mezitím albánští občané žádají o azyl v eu...)

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 20:31

Já fakt nevím, co máme za jaro. Napřed já zánět šlach a 6 týdnů doma. Minulý týden starší kluk při fotbale vyvrtnutý kotník a návštěva dětské nemocnice a dnes jsem tam byla znovu. Mladší spadl v družině z prolízačky. Otřes mozku a zlomená klíční kost, tak doufám, že máme vybráno hodně dopředu. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 20:36

Renusatko  no to je peklo! drž se

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 20:38

Renusatko potľapkávam...

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 20:49

viktorka_od splavu Jako starali se o něj, ruku měl v šátku, na rameni led, ale z toho hřiště šel kus pěšky do školy. spolužáci kolem něj běhali a nosili mu co potřeboval. No i tak jsem z prvního telefonu měla dojem, že o nic nejde. Dotaz totiž zněl, jestli by jsme si pro něj raději nepřijeli. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 21:27

umřel avicii 

nebyl to sice světový velikán míru nebo medicíny, ale jeho taneční hudbu miluju. bylo mu 28...

Offline olilla
Avatar
81 příspěvků moje polička 21. dubna 2018 07:33

Jiná Realita Před chvíli jsem to četla. Hodně mladý a talent určitě měl.