Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Lola
Avatar
97 příspěvků moje polička 09. října 2016 15:46

něco pro @Lola:-)

Offline Lola
Avatar
97 příspěvků moje polička 09. října 2016 16:03
Reakce na Dadoo:

Já se někdy maličko nedivím lidem, kteří volí Babiše.

Jejich IQ úroveň asi nebude nejvyšší, protože nejsou schopni rozklíčovat celý jeho shit. No a když pak vidí, jaká je tady squadra politiků, čte o jejich zlodějnách a korupci, prostě volí toho, kdo, si asi myslí, prý krást nepotřebuje - bohužel, nechápou, že to jen zloděj křičí, ať chytí zloděje. 

Takže mě to ani příliš nepřekvapuje. Nakonec víme, jak to bylo s volbou Velkého Burana.

A že čím starší lidé, tím víc voní nalevo - jistě, protože oni se "tenkrát" měli přece dobře. A ted je to samá zlodějna, samý podvod.

A to je vina zejména pravicových stran, které vládly od revoluce a které neměly dostatek sebereflexe se od podobných individuí zcela odstřihnout. viz ODS. Roky jsem říkala, ře největším spojencem komunistů je ODS, protože chováním svých politiků doslova nahání lidi do  sociokomunistické náruče.

Je mi z toho  blivno. Nechápu, jak se lidi můžou nechávat až takhle oblbnout od toho kobliháře :-(

Ale jestli se nevzpamatuje pravice, bude ještě hůř :-(

Dovolím si odpovědět na otázku, proč někteří lidi volí Babiše. Znám hodně lidí vysloveně pravicově naladěných: hlavně podnikatelé a vyšší management, kteří na něj nedají dopustit, že jako poctivě pracující podnikatel, který nemá zapotřebí krást. No krást jistě ne, on to totiž dělá legálně. Dejte mi miliardu ročně ze státních dotací a budu tak úspěšně podnikat, až se budou hory zelenat. Jenže jak by to asi dopadlo, kdyby takto "podnikal" každej, že? O tom kolosálním konfliktu zájmů v jeho funkci ani nemluvím: ten sahá od obzoru k obzoru, takže ho spousta lidí už ani nevnímá. 

Můj muž je nevyléčitelný volič ODS, a když se ho někdo ptá, proč je volí, co pro něj udělali, tak odpovídá v nadsázce: neudělali pro mě vůbec nic a já jsem jim za to strašně vděčnej. Není nic horšího, než když erár ví líp než vy sám, co ve skutečnosti potřebujete. Jsem upřímně přesvědčená, že za zrušení těch 30,- poplatku u doktora se bude Milhaus jednou smažit v pekle. 

Ovšem přiznám se, že já už taková ta lokální ušmudlaná témata skoro přestávám vnímat. Podle mě jde do tuhého a začínají mě zajímat základní principy, jako že kam vůbec budeme směřovat (jestli do užší spolupráce s NATO a se Západem, nebo se budeme sápat do řiti Rusku a Číně). A u Babiše se obávám, že pokud by mu vyšel čistě hokynářský propočet do plusu, klidně nás Číňanům prodá všechny a bude to vydávat za megaúspěšné vedení státu jako firmy. 

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 09. října 2016 16:05
Reakce na Lola:

Přesne! 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 09. října 2016 16:05
Reakce na Lola:

Přesně tak. však tomu nasvědčuje velmi výmluvně to jeho postupně stále vřelejší sbližování se zemanem

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 09. října 2016 16:17
Online Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 09. října 2016 16:20
Reakce na cinkja:

Kalousek ji dostal dvakrát.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 09. října 2016 16:23
Reakce na cinkja:

Děs běs :-( Ještě chybí cena pro nejlepšího podnikatele ve státním :-(

To si Mirek nezaslouží.. 

Offline Guinea Pig
Avatar
519 příspěvků moje polička 09. října 2016 21:16

Já se taky potřebuju vybrečet ohledně voleb. Nechápu, nechápu. Jak to, že lidem nevadí estébák? jako kde to jsme? já to nedokážu překousnout. Opravdu stačí rozdat koblihy a prodávat kuřata za 37 kč kilo? Jaký podnikatel? vždyť prostě jen tahá dotace, skutečné (malé a střední) podnikatele se snaží systematicky zničit. Proč si vubec někdo myslí, že "je tak bohatý, že nepotřebuje krást" jako wtf? vždyt on tam šel pro informace a ty pohodlně využívá pro svůj prospěch. Já při aféře s stb myslela, že je to jeho konec. Nic. Pak při Čapím hnízdě. Nic. Vůbec nevím, kde má ten člověk dno a kde mají dno jeho voliči. Je mi z toho zle. Začínám si myslet, že Zeman má fakt šanci na znovuzvolení a že stejně většině lidí není proti mysli Rusko a Čína.

Jinak teda u nás v rodném kraji nevyhrál, takže aspoň něco.

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 10. října 2016 08:55
Reakce na Lola:

Souhlasim, zejmena s tema obavama. 

Jen nerozumim tem podnikatelum - to nevidej, ze ty moznosti k "poctivemu podnikatelstvi" nikdo jinej nez Babis nema? Ze si ty podminky nastavil ucelove pro Agrofert a ze je muze vyuzivat jen on jedinej? (nehlede na jeho zacatky, samozrejme - tam ta startovni cara byla taky pekne kriva)

Jo, kdyby meli vsichni (podnikatele) stejny moznosti a dopadlo by to takhle, tak bych mu oceneni neupirala...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 10. října 2016 08:57
Reakce na barbucha:

lidi sou proste blbci. 

Offline VandaRybna
Avatar
160 příspěvků moje polička 10. října 2016 13:45
Reakce na Dadoo:

Děs běs :-( Ještě chybí cena pro nejlepšího podnikatele ve státním :-(

To si Mirek nezaslouží.. 

Mirek si zaslouží s rozběhem víte kam.... ale to už je jedno.

Offline dzizisketa
Avatar
7425 příspěvků moje polička 10. října 2016 16:16

Náměstek můj, náměstek ekonomický a celý právní odbor si mezi sebou vyřizují nějaké osobní spory a nevyužívají k tomu nic lepšího, než mne, resp. mou pracovní smlouvu. Připadám si jako Českosklovensko v '38, protože jsem vždycky poslední, která se všechno dozví.

Offline Candance
Avatar
5335 příspěvků moje polička 10. října 2016 16:20

Nevim, jestli se nepletu, ale myslite tu, co vam neukoncili po dobe urcite a ona se automaticky prodlouzila

Offline dzizisketa
Avatar
7425 příspěvků moje polička 10. října 2016 17:50

Jj, presne tu. Hlavne nakonec nejde o me, ale o to, kdo si co jak protlaci.

Offline Garfie
Avatar
23825 příspěvků moje polička 10. října 2016 18:39
Reakce na Lola:

Taky jsem to četla, děsný :-/ Vůbec mi to mozek nebere. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 10. října 2016 20:08
Reakce na Lola:

Já bych ty parchanty to těch ok normálně navlíkla a nechala je tam plácat až do vítězného konce! A to jsem normálně dost mírumilovná.

Offline Lola
Avatar
97 příspěvků moje polička 19. října 2016 07:12

Potřebuji si ulevit. 

Je mi silně na zvracení z devótního distancu čtyř nejvyšších kašparů ehm... vlastně "ústavních činitelů" od setkání ministra kultury s dalajlámou.

Dále pevně doufám, že po tom odborném rozboru "chyb" řízení letového provozu skončí ten pablb Ovčáček konečně v blázinci. 

Konec úlevy, pokračujte prosím v běžném provozu. 

Offline Tezulie
Avatar
232 příspěvků moje polička 19. října 2016 07:33
Reakce na Lola:

Potřebuji si ulevit. 

Je mi silně na zvracení z devótního distancu čtyř nejvyšších kašparů ehm... vlastně "ústavních činitelů" od setkání ministra kultury s dalajlámou.

Dále pevně doufám, že po tom odborném rozboru "chyb" řízení letového provozu skončí ten pablb Ovčáček konečně v blázinci. 

Konec úlevy, pokračujte prosím v běžném provozu. 

Podepisuji do poslední tečky (jak to říkáte? 10 zelených?). Z naší politické kultury je člověku vážně na blití...

Jen pro arciblba Ovčáčka bych volila spíš detenci, jednak je fakt nebezpečný (minimálně mentálnímu zdraví nuceného publika) a jednak i ti blázni v blázinci mají svá práva a zaslouží si humánní zacházení a ne nelidské mučení...

Offline Lilly_Ku
Avatar
4112 příspěvků moje polička 19. října 2016 10:23
Reakce na Tezulie:

ja si tu s dovolenim jen ublinknu na spriznene tema: vyjadreni haska a chovance k neuspechu cssd u komunalnich voleb je tak proste i te uplne zakladni sebereflexe, ze mi to uplne vyrazilo dech. 

ale smula, pokud ta strana nema samocistici mechanismy a nedokaze se takovych lidi zbavit, tak je odsouzena nastoupit cestu naznacenou ods. skoda, protoze tim prispivaji k rustu popularity ruznych nesystemovych subjektu. no nic, nebudu se rozcilovat.