Pošta, poštové služby, kuriéri...

31. května 2015 15:38
Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 31. května 2015 15:38

Tak tentokrát Deutsche Post...zásielka podaná v Nemecku 22.5., krajinu opustila včera......už som sa bála, že to stratili...

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 31. května 2015 18:13

no já včera objednala v té Anglii, tak jen doufám, že toto je můj první a poslední příspěvek v tomto vlákně.

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 31. května 2015 18:34
Reakce na náťa66:

Tam objednávam pravidelne už dlho, sú pomalí, ale spoľahliví.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 31. května 2015 18:37
Reakce na slniecko:

Jsou pomalí jak avizují nebo jsou o něco rychlejší ?

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 31. května 2015 20:25
Reakce na náťa66:

O trochu.

Offline alalu
Avatar
56 příspěvků moje polička 26. června 2015 19:58

Deutsche Post bohuzial strajkuju !

Vzdy to bolo spolahlive ,a netrvalo to viac ako 3-5 dni .(maximum)

Teraz sa nedockate objednavky ani za dva tyzdne :( 

Tak ak nemusite neobjednavajte minimalne mesiac este.....cez nich.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. června 2015 11:58
Reakce na alalu:

Jj, sleduju to a kvůli tomu s objednávkou zatím otálím. Víc jak dva týdny už ale bohužel čekat nemůžu, tak se radši už teď psychicky připravuju předem, že tentokrát to bude hodně dlouhé.

Offline alalu
Avatar
56 příspěvků moje polička 27. června 2015 17:27
Reakce na wendulka:

Jj, sleduju to a kvůli tomu s objednávkou zatím otálím. Víc jak dva týdny už ale bohužel čekat nemůžu, tak se radši už teď psychicky připravuju předem, že tentokrát to bude hodně dlouhé.

...tak ja som uz druhy mesiac taka nahnevana....but to trva cez 3 tyzdne alebo to nepride pre istotu vobecTak 3 mesiace dozadu to boli i DHLka myslim ale ako to je s DPD neviem....Uz som premyslala ze si zriadim tu prenosnu adresu v Nemecku.A preckam tento cas.....len ci by to pomohlo ,to nemam sajn.

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 28. června 2015 11:02

Včera mi kurýr PPL doručoval balíček. Ráno SMS - Váš balíček bude doručován mezi 11- 14 hodin. Pro případné změnu času pište SMS.  

Tak píšu pro jistotu, že doma budeme až mezi 12.30 - 14 h. Za chvíli volá: "No to já nemůůůžu, já u Vás budu končit. Co když přijedu trochu dřív?" (Tak proč mi posílá sms s info o 11 - 14 h?!)    

Říkám: "Zkusit to můžete, třeba stihneme dojet dřív. Já jen říkám, že jistota je až po půl jedný a to je pořád v rámci Vašeho nabízeného času."

A on zase: "No to já nemááám čas něco zkoušet."  

Hnul mi žlučí. Začínají klesat na úroveň pošty. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. června 2015 19:58
Reakce na evik77:

PPL doručuje i v sobotu, že volal, že bude končit už v poledne? Myslela jsem, že to platí jen přes Vánoce.

Každopádně je to od toho řidiče dost podivnej přístup.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. prosince 2016 12:22

Obnovuju vlákno a jdu s hejtem na balíkovou poštu. Od minulého pátku čekám doporučený balíček ze Švédska. Do ČR dorazil už v pondělí, ale od úterý mi visí na ústeckém přepravním uzlu a nehne se. Grr. A to máme teprve začátek prosince.

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 02. prosince 2016 13:12

Poštovní a doručovaví téma bude teď před Vánoci obzvlášť třaskavé. Ale já včera byla na poště ve Stodůlkách a moc se mi tam líbilo, teplo, dost místa k sezení...a hlavně velice milá a ochotná paní v Post shopu. Tak jsem jí to říkala, že bych se k nim hned "přestěhovala." Byla z toho celá vedle, jinak prý je zvyklá slyšet, jak jsou ta nejhorší pobočka v Praze. 

Jinak z toho, co mi říkala naše doručovatelka, soudím, že Česká pošta se snaží o pomalou sebevraždu - pošťákům zvětšují rajóny, vydávají různá nesmyslná interní nařízení.

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 02. prosince 2016 14:52
Reakce na Sweet Potato:

Poštu ve Stodůlkách jsem párkrát navštívila, příjemní byli u přepážky i v post shopu. Ovšem byla tam úplně brutální fronta a prý tam bývá vždycky. Možná proto lidi nadávají.

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 02. prosince 2016 14:58
Reakce na coralline:

Já tam byla odpoledne kolem čtvrté a překvapilo mne, že žádná extra fronta nebyla, rychle to odsýpalo, asi jelo dost okýnek.

Teď čekám na PPL, ještě mají dvě minuty, aby to stihli v limitu. Tak schválně.

Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 02. prosince 2016 17:30

Včera na naší (jinak příšerný) poště nefungoval ten lístečkovej systém. Zřejmě to zákazníky dost rozhodilo, protože tam - odpoledne! - nebyla ani noha a já šla rovnou na řadu!! 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 02. prosince 2016 17:40
Reakce na Sweet Potato:

Jak to dopadlo? 

Offline continuity
Avatar
33394 příspěvků moje polička 02. prosince 2016 17:45

eshop posilal zasilku 26.11. mely tam byt dva kusy stejneho zbozi. jelikoz nemam s nima zkusenost nechala jsem to poslat na dobirku do zasilkovny. vyzvedl muz a vubec mu neprislo divne, ze je to male. takze mam sice za super cenu, ale jenom jeden kus. 

pan na telefonu mi oznamil, ze to proveri, maji pry brigadniky a pripadne jeste dnes poslou ten druhy. nevim jake pripadne, neposlali nic, ach jo. alespon, ze to nechteli nafotit, ze to chybi, jako naposled na mallu. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 02. prosince 2016 18:03
Reakce na Ellen:

Ve čtvrt na pět tu byl jak na koni.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 02. prosince 2016 18:06
Reakce na Sweet Potato:

To mu ten nebožák cestou ochroml, ne? 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. prosince 2016 23:57

Ten zatracenej balík ze Švédska se mi od toho 29. listopadu z SPU České pošty v Ústí nad Labem pořád nehnul, takže už jsem to psychicky nevydržela a napsala švédskému e-shopu, který odesílal, že se obávám, že to tam nejspíš někde ztratili a že já bohužel nemám nárok to u pošty reklamovat, jelikož nejsem odesílatel, jak mi bylo řečeno. Slíbili, že pošlou v pondělí znovu, ale obávám se, abych nakonec nedopadla stejně zvlášť teď, když se Vánoce blíží ještě víc.