Ničení asyrských památek

05. března 2015 23:12
Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 06. března 2015 09:16
Reakce na Hoolinkah:

To je zhovadilost nejvyššího stupně. Hned je vidět, co je to za pakáž... a v jaký zastydli době! Kácení soch a ničení památek na předchůdce - to se dělalo za starověku! Myslím v takovým měřítku... těch pár excesů v nějakým tom porevolučním kvasu nepočítám.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. března 2015 15:59

No já nepůjdu tak daleko do minulosti. Mně stačí, že mi to neblaze připomíná jednoho pána s knírkem, co v minulém století taky rozhodl určovat, které umění se ponechá a které se zlikviduje coby nepohodlné.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 07. března 2015 16:56

Zmetci zasr., primitivové té nejnižší úrovně,  prý falešné idoly, doufám, že si je Aláh jednou pořádně podá.

takové nenávratné škody, přežilo to tisíciletí a pak přijde pár omezených rádo by spasitelů, kterým se dostaly do rukou zbraně, a je všemu konec.

nemám slov, jen sprostých

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 07. března 2015 17:31
Reakce na Hoolinkah:

ja normálne nemôžem pozerať tie fotky...

dusty
Avatar
07. března 2015 17:53

Mne to pripomína moju kratučkú "kariéru" v štátnej správe. Mala som na starosti okremi ného upgrade webstránky a po voľbách nastúpila do úradu smradľavá úderka z Kresťansko-demokratického hnutia, to je strana, ktorú a všetky jej odnože, neznášam zo slovenskej politickej scény najviac a keby to záviselo odo mňa, vysťahovala by som ich všetkých do Vatikánu a Čarnogurského do Moskvy.

Webstránka mala galériu, kde sme sústreďovali tematické súbory fotografií z rôznych udalostí s popismi, tak ako je to v súlade s výnosom o eGovernmente. Keď prišli KDH, istá východňárska madam, ktorá teraz líže zadok predsedovi istej smiešnej strany, mi prišla prikázať, aby som všetky fotogalérie vymazala a že tam budú fotky jej pána. Čo som odmietla so zdôvodnením, že úrad tu bol aj pred nimi a bude aj po nich. Výsledok - po dvoch týždňoch som bola kvalifikovaná ako  nadbytočná a  musela odísť.  Fotky kázali odstrániť správcovi siete, ktorý to tiež odmietol a dal výpoveď. Dnes robí pre Eset.  

Samozrejme, nedá sa to porovnať s tým, čo robia islamistické monštrá, ale stojí to na rovnakom postoji chorého náboženstvom postihnutého mozgu. Inak, tá teta bola smradľavá doslovne - mala ten najväčší flakón Be Delicious a striekala to na svoj večne spotený organizmus.