Hájek, Aeronet, "pražská kavárna" a "lumpenproletariát"

24. listopadu 2014 21:50
Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 24. listopadu 2014 21:50

Tak...názory sem. Jak vnímáte tyhle současný nálady a tendence ve společnosti vy? Nechtěla jsem tím plevelit "Zemana", protože tohle je krapet širší téma.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 25. listopadu 2014 08:13

já se k tomuto tématu už vyjadřovat nikdy nechtěla, protože jsem měla už málem infarkt,ale minulý týden jsem trávila mimo Prahu, přesněji na Karlovarsku a Mostecku, kde znám spustu lidí a mám rodinu a musím konstatovat, že většina má stejný názor jako Zeman. Bohužel. A nejsou to žádní dělnící a pologramotní nezaměstnaní.

Prostě Praha ( nadneseně řečeno), je stále terčem kritiky,  pragocentrismus se stále skloňuje, Pražáci nic nedělají.

Názory na konflikt Ukrajina x Rusko vůbec neprezentuji, protože to co jsem slyšela, z toho mi zrak přecházel.

Ale třeba je moje pravda špatná a jejich správná.

A abych byla upřímná, vlastně mě to přestalo zajímat.

 

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 25. listopadu 2014 09:59

Taky jsem si myslela, že u nás na vesnici na Olomoucku všichni Zemanovi tleskají, ale když jsem vezla v neděli 85-letou sousedku do kostela, zjistila jsem, že to vůbec není pravda a nemůže mu přijít na jméno. Je fakt, že sousedka má možná lepší přehled o politice než já, čte noviny, sleduje televizi (ČT24) a veřejnoprávní rozhlas.

A když jsem ji vezla zpět, přijela jsem ke kostelu o chvíli později, tak s "holkama" venku probírali právě Zemana a ty babky jsou naštvané, že je hulvát, dělá nám ostudu doma i ve světě a cpe se Rusku do...  a taky jim vadí, jakými lidmi se obklopuje. 

Takže to s místními seniory (prý voliči Zemana), není tak špatné. Příjemné zjištění.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 25. listopadu 2014 11:38

Ja uz na ty pindy zakomplexovanejch deprivantu a loseru nemam kyslik.

Stokrat radsi jsem za prazskou kavarnu, nez za frekventanta diskuse na Novinkach. Ale nakonec me to, co si mysli nejaka hnida, podobne jako Natu prestalo zajimat.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 25. listopadu 2014 12:38

Už jsem také téma politika na veřejnosti přestala vytahovat, po tom, co jsme si s mužem vyslechli, když jsme kritizovali Zemana, jak je nejlepší a všechno nám to tady dá do pořádku, a pak následně já, při jiném rozhovoru,že Ukrajina může olíznout všech deset, páč tam konečně někdo udělá pořádek a bude blahobyt...co já se budu pořád rozčilovat!!

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 25. listopadu 2014 14:10
Reakce na barbucha:

V souladu s podnadpisem téhle sekce prosím bez hnid a loserů.

......................

Pokud jde o ty deprivanty aka sebestředný mistry manipulace, tak to je "hřebíček na hlavičku". Kdo jiný než deprivanti umí lidi opakovaně přesvědčovat o svý bezmezný dokonalosti a křišťálový čistotě navzdory do očí bijícím protiargumentům (...jako je třeba Kupónová privatizace nebo Opoziční smlouva, žeano).

...když potom člověk slyší u úst jejich příznivců, že za to všechno vlastně můžou takzvaní "havlisti", mám chuť mlátit hlavou do stolu.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 26. listopadu 2014 22:37

Já vůbec nevím o co jde. 

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 27. listopadu 2014 10:15
Reakce na Ronna:

Pokud máš jiný názor než Ovar a jeho přisluhovači, tak jsi členka pražské kavárny, lumpenkavárny,  fašistický židozednář placený americkou ambasádou/FBI, zmanipulovaná, duševně chorá, lhářka atd. 

Offline Magda
Avatar
159 příspěvků moje polička 27. listopadu 2014 13:32
Reakce na unseen:

...se s radostí hlásím do klubu

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 27. listopadu 2014 22:13
Reakce na Magda:

....už je v něm pěkně narváno

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 28. listopadu 2014 08:42
Reakce na unseen:

Zajímalo by mě, podle čeho si US Embassy ty lidi vybírá. Jsem na FB v nějaký větší "protizemanovský" skupině, ale pořád mě nikdo nekontaktoval. A zrovna teď před vánocema by se pár babek celkem hodilo.

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 28. listopadu 2014 08:53
Reakce na Hoolinkah:

Mě taky, na FB sice nejsem, ale jinak ho pomlouvám často, i veřejně, tak by si mě mohli všimnout... taky bych nějakou tu korunu navíc uvítala.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 02. února 2016 13:57

Jmenuji se Victoria a za 500 euro vám řeknu, co chcete slyšet.

http://www.lidovky.cz/bajky-ruske-propagandy-reportaz-o-zlych-uprchlicich-vyjde-na-500-eur

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 03. února 2016 09:00
Reakce na domenica:

To je nějaká další?

Já občas přemýšlím nad některými diskutéry na FB. Ať se totiž hnu kam chci, některá jména se točí skoro na všech diskuzích pořád dokola. Jednoho už vídám i na FB stránce lokálních "Trutnovinek", i když je samozřejmě úplně odjinud. Nikdo přece nemůže mít tolik volnýho času, aby prolejzal všechny plátky v republice....

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 03. února 2016 11:53
Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 03. února 2016 14:19
Reakce na domenica:

No to mám právě na mysli.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 03. února 2016 15:35
Reakce na Hoolinkah:

Tady jsou docela zajímavě popsané metody proruských trollů:

http://maca.blog.idnes.cz/c/472409/vybrane-metody-proruske-propagandy-v-cr.html

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 03. února 2016 21:05

Nedávno jsem objevila italskou FB stránku: 

https://www.facebook.com/VladimirPutinItalianFanClub/?fref=ts

Přímo semeniště prokremelských trollů, falešné účty, adorace Putina nápadně připomínající tehdejší adoraci Stalina atd... Myslím, že stačí nahlédnout a je jasné, o co tady jde. 

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 15. dubna 2016 14:49

http://echo24.cz/a/wfNGe/aeronet-oznacil-protiruska-hnizda-cesky-rozhlas-i-univerzitu-karlovu

Po přečtení jsem s chutí vytáhla tubus s diplomem z jednoho z těch hnízd a slavnostně ho oprášila.  Ve skutečnosti však UK můj vztah k putinovskému Rusku opravdu, ale opravdu nezhoršila. Nemohla.