Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 26. února 2022 09:22

continuity v radiu to rozebirali, ty sily armad a odhodlani. Ze v bojich mimo mest, "na plani", je ve vyhode silnejsi, i kdyz min motivovane vojsko, to odhodlani ze muze vyvazit mensi vybavenost spis v tech bojich zblizka, ve mestech.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 26. února 2022 09:30
Reakce na prďola:

continuity Ale já snad nikde nepíšu, že jakýkoliv Rus může za to, co Putin vyvádí. Dokonce si to ani nemyslím

To, co píšu je, že bych zejména od místních Rusů, kteří jsou tady docela v závětří, očekávala výrazně větší projev odporu/nesouhlasu proti tomu, co vyvádí Putin, než jen obavu o vízum.

​Dočítám pozdě, ale naprosto souhlasím!

Zrekvírování majetků mě taky napadlo. Dost pochybuju, že majitelé x českejch bytů a  dalších nemovitostí jsou uprchlíci před Putinem! Naopak, k těm miliónům těžko přišel normální běžnej občan, notabene nějakej snad Putinův odpůrce! Ti si nahrabali majetky právě proto, že byli loajální s tim kriplem, jinak by jim to neumožnil... a ve velký většině tuhle pátou kolonu sám podporuje, protože ty ruský enklávy po celý Evropě se mu velice hoděj do krámu! Až je bude chtít taky osvobodit...

Sebrala bych jim všechno, na prvním místě vízum... a nechala bych tu jen lidi, který tady zažádali o azyl a český občanství. Jinak ať táhnou.

Offline Karja
Avatar
35784 příspěvků moje polička 26. února 2022 09:32

continuity Můžete mi někdo vysvětlit zájem cecencu pomáhat Putinovi? To si nevidi pár let zpátky, to se to tam u nich tak rychle otočili, vždyť chtěli být nezávislí ne? Včera jsem četla v rychlosti na Wiki, že tamější vůdce je teď prokremelsky, ale myslela jsem si, že obecne se vůči moci Ruska chtějí vymanit. 

Offline continuity
Avatar
33561 příspěvků moje polička 26. února 2022 09:33

Karja to podle mě vůbec není racionální.

Offline continuity
Avatar
33561 příspěvků moje polička 26. února 2022 09:34

I domkracie musí mít svoje limity.

Offline Karja
Avatar
35784 příspěvků moje polička 26. února 2022 09:35

continuity Jako jejich jednani nebo ta moje úvaha? 

Online Garfie
Avatar
23882 příspěvků moje polička 26. února 2022 09:40
Reakce na Lamicka:

wendulka omylem jsem nahlasila tohle vlakno, stane se neco? 

​Ty diverzantko!

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 26. února 2022 09:45
Reakce na continuity:

Ale nejdůležitější zpráva dnešního rána je, že Kyjev se v noci ubránil.

(A jako třešničku sestřelili dva Iljušiny )

​Zaplaťpámbu! Takový pěkný město, takoví slušný a milý lidi tam jsou, myslím na ně furt... dost těžkej život mají i bez rusáků, doprdele!

Naopak z těch Čečenců jak jsem to včera zahlídla, se mi udělalo úplně špatně. Ti se těšej jak budou řezat hlavy, hovada... přitom sami mají s rusákama svoje zkušenosti. Nechápu.

A při tomhle jsem si včera regulérně nabrečela do klávesnice, já starej cynik.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 26. února 2022 09:47

Karja myslim, ze zajmem tech cecencu, kteri miri na Ukrajinu, je si proste zastrilet a zazabijet. continuity je nazvala spravnym slovem: hrdlorezove

Offline continuity
Avatar
33561 příspěvků moje polička 26. února 2022 09:48

Karja to jejich jednání. Oni mají úplně jiné motivace, než kterým rozumíme my. 

Offline andulka01
Avatar
10646 příspěvků moje polička 26. února 2022 09:51

razorblade Myslím si totéž, prostě jedou jen zabíjet. Taková adrenalinová dovča myslim, že velmi slušně zaplacena.

A Putinovci moc dobře vědí, že Čečenců se bude bát každej. Tam není to bratrství, to sousedství jako s Rusy. To jsou prostě profi zabijáci, žoldáci nejhoršího druhu.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. února 2022 09:52

Lamicka 

Nic se mi nezobrazilo, takže asi ne.

Offline Karja
Avatar
35784 příspěvků moje polička 26. února 2022 09:56

razorblade Jo no to jsem si taky říkala, že jsou to takoví hrdlořezove za prachy. Ale stejně by si to mohli spíš všechno obrátit ve svůj prospěch. No hrozny. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. února 2022 09:56
Reakce na continuity:

Ale nejdůležitější zpráva dnešního rána je, že Kyjev se v noci ubránil.

(A jako třešničku sestřelili dva Iljušiny )

​Jo!!!

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 26. února 2022 10:00

Tohle vlakno se krasne cte. Kez by to vsechno byla pravda../

Offline Pinot Noir
Avatar
24416 příspěvků moje polička 26. února 2022 10:06

Lamicka "omylem jsem nahlásila" už jsem tu četla mockrát, ale ono je to nahlášení podle mě potřeba ještě potvrdit, to už se omylem nepodaří.

Offline continuity
Avatar
33561 příspěvků moje polička 26. února 2022 10:06

razorblade zrovna tam k těm Čečencům píšou,že se nebudou rozpakovat vraždit civilisty. Jinak, že vycvičená armáda by si s nima měla poradit.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 26. února 2022 10:31
Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 26. února 2022 10:31

Pinot Noir aha, to je možné:)