Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30487 příspěvků moje polička 21. října 2021 20:11

Tak jestli tím videíčkem chtěli dokázat, že je dědek v posledním tažení, tak blahopřeju, klaplo to.

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 21. října 2021 20:44

Sweet Potato Do toho jsem se nějak nezačetla:)

Offline Sweet Potato
Avatar
34764 příspěvků moje polička 21. října 2021 21:13

Vondráček jede bomby!
K respirátoru - pan prezident mi v respirátoru špatně rozuměl, když jsem na něj mluvil. Hůř slyší. Tak jsem si respirátor po dohodě odložil. Jinak jsem se po celou dobu po nemocnici pohyboval s respirátorem.

Offline razorblade
Avatar
8138 příspěvků moje polička 21. října 2021 21:34
Reakce na andulka01:

Tak zrovna citace v němčině mě fakt nepřesvědčí o kompetenci pro výkon prezidentských povinností.

​Mi to pripomnelo, jak jsme se nedavno s kolegy nadrali jak carsky dustojnici a pokrikovali jsme tam na sebe finsky. Myslim, ze v tu chvili by nam nedali ridit ani trikolku.

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 21. října 2021 21:42

Hmm...ještě před pár dny tady byly konspirační teorie, jak ten dokument podepsala Zemanová...najednou to utichlo díky videu...a jede se jen, proč neměli přítomní roušku (respirátor)?! Případně ze zdejších příspěvků vyplývá, že video bylo předtočené o několik dnú (týdnů, měsíců?) podle toho, kdo měl jak uvázanou kravatu? Nejsem příznivcem Zemana, ale sorry jako, to už je diskuze jak na Novinkách

Offline razorblade
Avatar
8138 příspěvků moje polička 21. října 2021 21:53

Mermaid nevim, kolikrat jsi byla na jipce jako navsteva, ale tam se bezne nosi ustenka a jednorazovej empir korona nekorona. Nekde navstevnikum davaj i navleky na boty nebo sitku na vlasy.

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 21. října 2021 22:09

razorblade to já vím, ale taky předpokládám, že prezident při vědomí, za účasti nemocničního personálu, si může diktovat, jaká ochranná opatření od návštěv očekává a všichni se mu podrobí. Že by zrovna v uvn nevěděli, co se má a nemá? Taky jsem byla v pondělí na jedné klinice, kde mě ošetřující lékař vyzval, ať si sundám roušku, byť to pro ten úkon nebylo třeba a sám si ji taky sundal. Měla jsem ho snad oznámit pro spáchání přestupku?

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 21. října 2021 22:15

Mermaid já nevím, ale kdo a co podepsal, to vlastně není až tak důležité, protože ten dokument je jen cár papíru, který fakticky nic neovlivní. O podpisu, to byla imho jen taková diskuse, aby řeč nestála. Ten hlavní point ale je, a na tom se tu shodneme myslím všichni, že je kolem Zemana banda loupežníků, kteří si dělají co chtějí, nerespektujou pravidla a zneužívají postavení, situace a všeho, co se zneužít dá. A to, že jsou na jipce zcela proti pravidlům jipky, to je taky jedna z dalších věcí, který situaci dokreslujou. 

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 21. října 2021 22:36

bram s bandou šmejdů zcela souhlasím, ale právě, že hlavní point několika posledních dnů byly samozvané písmoznalkyně, které zcela jistě poznávaly písmo jeho manželky. To, že došlo k pochybením u návštěv na jipce, o tom asi žádná, ale sakra jako, proč to neřešil ošetřujíci lékař, primář, ředitel nemocnice... 

Offline andulka01
Avatar
10593 příspěvků moje polička 21. října 2021 22:39

Sweet Potato Ale ten taky vůbec nedopadl dobře... 

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 21. října 2021 22:46

Mermaid Sakra jako, protože o tom ošetřujíci lékař, primář, ředitel nemocnice v danou chvíli nevěděli...? A když se o tom procesí dozvěděli, tak je od prezidenta vykázali?

Offline razorblade
Avatar
8138 příspěvků moje polička 21. října 2021 23:02

Mermaid tak to je nazor jak noha az priste pujdu za nekym navstevu na jip (teda doufam, ze nebudu muset), tak mu reknu, jaka ochranna opatreni u navstev si ma nadiktovat...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. října 2021 23:24
Reakce na razorblade:

Mermaid tak to je nazor jak noha az priste pujdu za nekym navstevu na jip (teda doufam, ze nebudu muset), tak mu reknu, jaka ochranna opatreni u navstev si ma nadiktovat...

Jj, já už těch JIP navštívila poměrně dost v několika různých nemocnicích po republice, takže můžu potvrdit, že tam se narozdíl od běžného oddělení kliniky na VIP fakt nehraje. Už několik let před covidem prostě neexistovalo, že bych na JIP k lůžku mohla vstoupit bez ochranného oděvu. 

Takže i kdybych nakrásně uvěřila pohádce o tom, kterak si respirátor sundali jen na chvíli, aby je Zeman lépe slyšel, těžko si kvůli tomu sundali i pláště. 

Proto se vůbec nedivím, že jakmile se o tom personál úvn dozvěděl, hned je odtamtud vyrazili.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 21. října 2021 23:27

wendulka 

Víš jak, nemohli dostat plášť, když se tam proplížili nepozorovaně

Offline continuity
Avatar
33364 příspěvků moje polička 21. října 2021 23:29

wendulka pláště sundali, aby je pan prezident lépe viděl - teda alespon poznal a nespletl si je s personálem. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. října 2021 23:33

continuity 

Jistě, respirátor si sundali, aby je prezident lépe slyšel, plášť, aby je lépe viděl/poznal, protože je přece plně schopen vykonávat svoji funkci. A všechno se souhlasem ošetřujícího lékaře a personálu JIP. Tvl, určitě.

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 21. října 2021 23:46

continuity Tohle všechno je slabota! Mám hned několik konspiraček a samozřejmě přeji panu prezidentovi, ať se co nejrychleji uzdraví!

1) Prezident se bílých plášťů bojí (jak potvrdilo několik zdrojů z jeho okolí), tak proto šli v civilu

2) Bylo nutné mít zdokumentované oblečení účastníků z nedatovaného videa, aby bylo možné mít stejné v inkriminovanou dobu a čase

3) Bylo to potřeba, aby někteří účastníci chápali, že není čas servírování pudingu, ale je čas na podepisování dokumentů

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. října 2021 23:56
Offline continuity
Avatar
33364 příspěvků moje polička 22. října 2021 00:11

wendulka mě je ho fakt líto. Toto je šílená situace, starý nemohoucí člověk a nenechají ho být.

Offline continuity
Avatar
33364 příspěvků moje polička 22. října 2021 00:16

Zvykli: Lid píše Ovčáčkovi: