Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 18. zaří 2021 14:32

barbucha no tvl, to mu nese flasku? Urcite to bude posilujici proteinovy napoj

Mmch, z ceho je pan prezident vycerpanej? Jak koulal v Lanech z okna, kdo mu to v obore loupe pernicek? Nebo z toho letu do Brna? Nic jinyho nevim, ze by delal.

Offline continuity
Avatar
33430 příspěvků moje polička 18. zaří 2021 14:41

Kokoska Tak v tomto stavu tě vyčerpá i život sám. Když si vzpomenu, jak se hejtil Schwarzenberg, že to už ve svém věku nedá...

Tak ten seděl minulý týden u nás celé odpoledne v hospodě a povídal si s lidma. Zemana by to zcela jistě zabilo. 

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 18. zaří 2021 14:44

continuity no prave je otazka, jestli uz je Zeman v takovem stavu, ze ho vycerpava samotna existence. To uz pak podle me nema na svou funkci narok, ale on nikdy neskonci, dokud nebude muset, nikdy!

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 18. zaří 2021 14:55
Reakce na Kokoska:

ale on nikdy neskonci, dokud nebude muset, nikdy!

​Protože mu to Mynář s Nejedlým nedovolí.

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 18. zaří 2021 15:01

jerry disgusting

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 18. zaří 2021 17:01

Jestli tohle není fake, tak nutně potrebuju toho blicího smajlíka...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 18. zaří 2021 17:08

999 kdyz vidim tu inflaci, tak myslim ze to bude vic

Offline Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 18. zaří 2021 18:39

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. zaří 2021 19:51

999 prý to má ano v programu. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 18. zaří 2021 20:54

999 

To je tak blbý, že to fake nebude.

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 08:32

Evaeva Může to mít kde chce, ale ta manipulace s důchodci prostřednictvím shody čísla strany s částkou, kterou jim slibuje, je k zblitití...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. zaří 2021 08:35

999 souhlasím! Já reagovala na ten fake, bohužel je to pravda.

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 08:50

Evaeva Je to fakt dno...

Offline RoSa
Avatar
8149 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 10:36
Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 11:03

RoSa 

Co čekat od Babišových voličů... ani estébák nepřekvapil. Zjevně se k twitteru dostal sám osobně.

Offline Lamicka
Avatar
13332 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 10:15

Tak jsem se podivala na tu onko brozuru VZP a je strasna strasna skoda, ze si ji uzmul Babis pro svoji kampan. Protoze  jsou tam docela zajimava cisla a informace. Ten chlap je fakt parazit. Letos umrela kamaradka na melanom, ja treba do doby nez onemocnela vubec netusila jak moc je to nebezpecne onemocneni. 

https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/brozura-na-podporu-onkologicke-prevence-kdyby-znamena-pozde-190681/

Offline Liesel
Avatar
1434 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 10:42

Dovolím si citovat dnešní Němcovou:

Ministryně Maláčová s M. Stropnickým chtějí ve volbách protlačit ČSSD do sněmovny. Toto spojenectví drzosti, spratkovství a pavlačové kultury staví kampaň na třech pilířích:1) Nenávist k podnikatelům, živnostníkům, lidem nezávislým na státu. Maláčová je ministryní práce, ale těm, kteří pracovní místa vytvářejí, hází klacky pod nohy. Na dodržování zákoníku práce nedbala po celé čtyři roky, teď se probrala a dělá si z toho kampaň. Porušuje zákony a v tažení proti zaměstnavatelům se neštítí ničeho. Lže a pomlouvá ty, kteří nekritizují samotné kontroly, ale svévoli a zpupnost paní ministryně. Na to, aby zkontrolovala státní firmy nebo Agrofertní impérium však kuráž nemá. Platy chce plošně zvyšovat státním zaměstnancům, ale k podpoře podnikání se staví jako komunisté v roce 1948. Rozhazuje už i peníze dnešních dětí, roztáčí inflační spirálu, která zlikviduje úspory a v důsledku ožebračí všechny. 2) Obdiv k vývoji ve Venezuele.Ministryně říká, že přezdívka “Venezuela” jí nevadí, je prý láskyplná. Tak pro připomenutí:- Venezuela je v hospodářském kolapsu- nezaměstnanost v roce 2019 činila 44%- od roku 2016 prochází obdobím hyperinflace- úspory jsou zcela zdecimovány - centrální banka škrtla z venezuelského bolívaru 6 nul- byly vytištěny bankovky v hodnotě 1 milión bolívarů, v přepočtu necelých sedm korun- potraviny na příděl, tragický nedostatek léků- milióny lidí ze zbídačelé země emigrovaly- enormní nárůst kriminality, loupeží a vražd (3. nejnásilnější země na světě)- prezident Maduro odebral parlamentu všechny pravomoci- představitelé opozice jsou unášeni, mučeni, vražděni- za rok 2017 potvrdila OSN 5 287 zavražděných odpůrců režimuTo je vzor paní Maláčové, tam nás chce dovést. 3) Sympatie k ANO, SPD a KSČM, nenávist k ODS.Ta, která sedí na ministerské židli díky spolupráci s ANO a mlčky toleruje podnikání Andreje Babiše na úkor státu, nevystupuje proti nezákonným vládním nařízením, nedělá nic pro proti oligarchizaci země, varuje před ODS. Nevaruje před SPD ani před komunisty. Jak by mohla, vždyť jsou to dvě pevné opory vlády, v níž sedí. O první lze číst ve zprávě BIS o extrémismu, druhou připomíná zákon o zločinnosti a protiprávnosti komunistického režimu. To paní Maláčové nevadí. Prostě svůj k svému. Měla by vysvětlovat proč vedení ČSSD (jehož je členkou) zlikvidovalo demokraticky sestavené kandidátky třeba v Jihomoravském kraji a dosadilo na ně své kamarády. V důsledku toho řada členů ČSSD ze strany odešla. V Praze to bylo také podivné. Vedení ČSSD s p. Maláčovou neplatí dluhy za Lidový dům, likviduje demokratické principy uvnitř strany, vždy srazí paty před A. Babišem. Aby se o tom nemluvilo, fabuluje o budoucím vládnutí ODS a ANO. Vedení ODS to jednoznačně odmítlo, p. ministryně výmysly opakuje. Svou politikou přivedla ČSSD na práh nevolitelnosti, teď je bezradná, panikaří a dle vzoru předsedy vlády ukazuje na všechny jenom ne na sebe. Kdyby si se Stropnickým říkali hnusná dvojka, sedělo by to lépe.

Offline Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 11:50

https://twitter.com/jietienming/status/1439680606540009480?s=21
Tři lidoví soudci: Jurečka, Pekarová, Adamová.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 12:33