Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Sweet Potato
Avatar
34784 příspěvků moje polička 01. října 2020 13:05

barbucha Není to tak dávno, co se producírovala s tím obrovským růžencem na krku.

Offline continuity
Avatar
33532 příspěvků moje polička 01. října 2020 13:52

Alenku mi ani nezminujte, celý covid bude asi tak desetinová katastrofa oproti tomu jak zamýšlí rozvrátit veřejné finance. Pokud ten rozpočet projde s tímto schodkem, tak je to opravdu na emigraci.

Offline barbucha blogger
Avatar
30537 příspěvků moje polička 01. října 2020 22:55

continuity 

Budeme ještě závidět Řecku.

Offline Liesel
Avatar
1435 příspěvků moje polička 02. října 2020 08:18

O sebrance, co se motá okolo hradu, jsem si nikdy nemyslela nic dobrýho, tohle to jen potvrzuje Vinohradská 12 - Mynář a jeho obchody

Offline barbucha blogger
Avatar
30537 příspěvků moje polička 02. října 2020 10:30

Liesel 

Dříve vymahač, nyní vlekař. Asi věděl dobře, proč tu prověrku vzdal... Nejedlý je aspoň zalezlej a moc se neprojevuje, ale tenhle dobytek už mlaská tak nahlas, že přehluší i zvony svatýho Víta.

Offline Liesel
Avatar
1435 příspěvků moje polička 02. října 2020 11:31

barbucha tak třeba taky na něj dojde..., Rath byl taky nenažraný

Offline barbucha blogger
Avatar
30537 příspěvků moje polička 02. října 2020 12:59

Liesel 

Jenže neměl kámoše na Hradě!

Offline Liesel
Avatar
1435 příspěvků moje polička 02. října 2020 13:10

barbucha no prave

Offline barbucha blogger
Avatar
30537 příspěvků moje polička 03. října 2020 20:00

Cha. Jermanová balí a dle Burešova skučení to nevypadá vůbec zle

Offline continuity
Avatar
33532 příspěvků moje polička 03. října 2020 20:55

barbucha já jsem to proběhla v hospodě a povídám nevypadá to dobře.

Když se teď do těch výsledků víc zahloubala: nevypadá to vůbec špatně.

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 03. října 2020 21:09

barbucha já to jeho blekotání nikdy dlouho nevydržim, ale pobavila mě stížnost má zlou ČT, která odvysílala neobjektivní debatu si tu debatu budu muset dohledat

Offline barbucha blogger
Avatar
30537 příspěvků moje polička 03. října 2020 21:10

continuity 

Celkem cajk! Teď je teda nejlepší příležitost, aby tzv. opozice předvedla, o co jí jde: jestli o nějakej pokrok, tak se spojej bez ohledu na osobní ambice... čímž by byli anonisti ve většině krajů v prdeli, pánbůh zaplať!

Jestli to nedokážou, tak nám zbejvá už jen čekat na Mikuláše (Minářů )...

Dále mě potěšilo, že to Ludvík projel v Praze na celý čáře. Jo jo, když ho doporučoval Zeman... nedobře dělal, takhle se sloník v Praze neprodá!

Offline Sweet Potato
Avatar
34784 příspěvků moje polička 03. října 2020 21:11

barbucha Zemanovi to druhé kolo fakt přeju! Lásku nebo Žantovského, to si radši zlomí i druhou ruku!

Offline barbucha blogger
Avatar
30537 příspěvků moje polička 03. října 2020 21:14

OliveOyl 

Já musela jít vedle, poslouchat ho a eště ho i vidět bylo nad mý síly. Zlý, zlý novináři, kňů kňů!

Poměrně mě dost překvapil jeho otrok Komárek, kterej ten průběh komentoval... a velmi kriticky zmínil i anonistický neúspěchy aka rozbujelost úředníků, neschopnost postavit víc než metr dálnic atd. No, reakce na sebe nenechala dlouho čekat: "Bývalý poslanec, prosím vás já ani nevím jak se jmenuje, nás bude kritizovat..." Vypadá to, že Komárek, dříve Burešova hlásná trouba, to už nechce dělat!

Offline razorblade
Avatar
8155 příspěvků moje polička 03. října 2020 23:08

Moje oblibena strana sice nevyhrala a k nasi regionalni odsce mam spoustu vyhrad, ale ja jsem tak hrda, ze muj kraj byl jednim ze tri, kde nevyhrali anonisti! Ted jen aby se vyjednala slusna koalice a pirati se nenechali zviklat nejakou nabidkou od ano a budu spokojena a Sweet Potato duel na Praze 5 v souvislosti s Milosem u nas dnes v praci velice rezonoval. Na tom, jak to Zeman vyresi, jsme se ale neshodli.

Offline razorblade
Avatar
8155 příspěvků moje polička 03. října 2020 23:09
Reakce na OliveOyl:

barbucha já to jeho blekotání nikdy dlouho nevydržim, ale pobavila mě stížnost má zlou ČT, která odvysílala neobjektivní debatu si tu debatu budu muset dohledat

​Nedelej to. Pro zachovani sveho dusevniho zdravi to nedelej!

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 04. října 2020 09:14

razorblade Tvé varování neberu na lehkou váhu! 
U nás vyhrálo ANO se slušnou převahou, ale my jsme kraj bez jodidovaný soli, my máme hejtmana komunistu.

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 04. října 2020 09:16

barbucha To už krysy opouštěj loď?

Offline jerry
Avatar
8963 příspěvků moje polička 04. října 2020 12:07
Reakce na Sweet Potato:

Zemanovi to druhé kolo fakt přeju! Lásku nebo Žantovského, to si radši zlomí i druhou ruku!

razorblade 

To nevymyslíš - chechtali jsme se doma  celý večer....to mu totiž ta pražská kavárna snad udělala schválně

Jsem zvědavá, jestli se mu těsně před druhým kolem neudělá nějak nevolno a nebude mít třeba  nařízen domácí klid.

EDIT: Žantovský je podle něj přijatelnější než Václav Láska, ale ne o tolik, aby ho šel osobně podpořit.

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 04. října 2020 12:38

- Prezident nevyužije své volební právo a v druhém kole nepůjde volit do senátu. Řekl to v Partii televize Prima.