Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 24. května 2020 22:11

slniecko 

No potěš. Mílovými kroky do středověku... fakt jak to Polsko. Ale to je potíž těch religióznějších států (resp. jejich obyvatel). U nás, neznabohů, to probíhá jinak - leč otázka je, jestli líp Fakt nechápu, co ty lidi pudí vracet se do stejný mizérie, který jsme se sotva zbavili... zase do područí nějakejch totalit...

Vy máte aspoň slušnou prezidentku... to my abysme chodili kanálama. 

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 25. května 2020 01:34
Reakce na slniecko:

Ale zas to netreba preháňať, keby si videla, čo sa deje teraz tu.......sa začínam hanbiť, že som veriaca...

To je pocit, ktery mam casto. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 25. května 2020 07:24

Toto video posílá moje matka do rodinné skupiny. To znamená, že ji to přišlo mailem, jako nějaký řetězový mail, který koluje mezi důchodci. 

Vůbec netuším, kdo je ta šílená žena, ale dávám to sem jako ukázku toho, čím jsou krmení důchodci,  cvoci, konspiratori a lidé mdleho ducha. 

Jediné, co mi tam trochu hapruje, je to, že ta pomatena paní mluví o zločinne vládě, kterou ovšem moje matka obdivuje.. Ale to bude určitě nějaké spiknuti

Dokoukala jsem to celejjen pro silné povahy.

Ovšem představte si ten dosah mezi cílovou skupinou.. 

https://youtu.be/DXJtVRRqPzc

Offline razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 25. května 2020 07:54

Dadoo Ta zenstina je ted docela popularni ma to bejt bejvala moderatorka novy, ktera si pred lety nabrnkla nejakyho mafiana, coz ji stalo karieru a nejspis i dusevni zdravi

Offline Kan
Avatar
6895 příspěvků moje polička 25. května 2020 08:23

Dadoo Paní osobně neznám, ale přispívá na F ve skupině Jste s námi a my jsme s Vámi. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 25. května 2020 09:00

razorblade Kan hele ale to je strašnýSemele tam dohromady všechno možný, ale je u toho fakt přesvědčivá.

Už to vidím, jak všichni ti mdlého rozumu jásají, jakou mají zastánkyni, co s nasazením vlastního života za ně bojuje. kdo by jí nevěřil, že

Offline Liesel
Avatar
1434 příspěvků moje polička 25. května 2020 09:15

Dadoo potěš koště

Offline notna
Avatar
6503 příspěvků moje polička 25. května 2020 09:30

Dadoo O co jde? Nechce se mi zvyšovat sledovanost .

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 25. května 2020 09:52

notna paní je v ohrožení života, protože po ní jdou, jelikož říká lidem pravdu. Korona je  umělá, určená k ovládnutí světa, Bill Gates a mikrocipy ve vakcinace. Kdo v poslední době zemřel, byl zVrazden tajným službám, např Čestmír řanda ml.

Ale ona se nedá a nikdo ji nezastaví. Všechno pro lidi. 

Offline razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 25. května 2020 10:04

Dadoo Ja teda nedokoukala dal nez za prvnich 30 vterin, pro me presvedciva neni ani za mak jsem si ji vyguglovala a ten mafian, kvuli kterymu si znicila karieru, byl pitr to na jednom asi zanecha nasledky

Offline notna
Avatar
6503 příspěvků moje polička 25. května 2020 10:11

Dadoo No nazdar!

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 25. května 2020 10:19

Dadoo To jsem tedy nedala. Mně nedělá dobře ten silně emocionální projev, nejsem schopná kvůli tomu sledovat obsah. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 25. května 2020 10:32

Psala jsem tu jednou o kamarádce, se kterou jsem se rozešla pro podobný fanatismus. Tak včera jsem si na ní vzpomněla, přece jen to byla jinak milá holka, říkala jsem si, že třeba už je v pohodě, bylo to jen takový období možná. Koukla jsem jí na FB a

Tam to jede, světové spiknutí, transformace vědomí, konec světa, teď nově čipování novorozenců, od září povinné, vládou už schválené. 
Ale nejvíc mne dostává to množství příspěvků a sdílení. Třeba 50 článků, citátů, odkazů, ezoobrázků denně. Každodenně. Sdíleno s dalšími podobnými jedinci a skupinami. 

Existujeme tu v různých paralelních vesmírech....

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 25. května 2020 11:58
Reakce na barbucha:

Fakt nechápu, co ty lidi pudí vracet se do stejný mizérie, který jsme se sotva zbavili... zase do područí nějakejch totalit...

​Toto!!! Nepochopím to....

Hej, prezidentka je fajn, ale má veľmi oklieštené právomoci. Ale veľmi dúfam, že sa jej to podarí udržať aspoň nejaký čas, kým sa veci vrátia do normálu a normálne funkční politici budú môcť začať riešiť iné veci ako covid a pošlú ich ... no kade ľahšie sa nedá, ale aspoň do patričných medzí.

Ale aj ten hyenizmus, zneužiť pandémiu na toto je neuveriteľný.

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 25. května 2020 12:18

Dadoo 

Ta je dobrá! Žaluje Billa Gatese

Jako v něčem by se dalo i souhlasit - pandemie jako nafouknutá bublina, a svezou se po ní nejrůznější vykukové (viz taky slniecko ), to jo. Že naše opozice zalezla a mlčí, taky. Ale jak to zavání celosvětovým spiknutím, to už je moc i na mě

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 25. května 2020 12:28

barbucha jo a ta o Mrazkovi, jak se chtel jít přiznat na policii a proto ho museli odstranit, ta je taky dobrá

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 25. května 2020 12:31

barbucha jo a ta o Mrazkovi, jak se chtel jít přiznat na policii, ta je taky dobrá

Jennyfor já taky musela jednu známou úplně vymazat. Stal se z ní fanatik úplný. Taky zjistila, že Bill Gates decimuje populaci chudých zemi pomocí očkování a pro nás připravuje mikrocipy do mozku a rozhodla se šířit varování mezi lidi.

Offline Beranka
Avatar
379 příspěvků moje polička 25. května 2020 16:35

Dadoo Kde se to v těch lidech bere?

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 25. května 2020 17:58
Reakce na Dadoo:

notna paní je v ohrožení života, protože po ní jdou, jelikož říká lidem pravdu. Korona je  umělá, určená k ovládnutí světa, Bill Gates a mikrocipy ve vakcinace. Kdo v poslední době zemřel, byl zVrazden tajným službám, např Čestmír řanda ml.

Ale ona se nedá a nikdo ji nezastaví. Všechno pro lidi. 

​Jestli nema to, co muj sambo!?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 25. května 2020 20:03

MP Marge to je možný, ale co všichni ti nadšení následovníci a přitakávači?