Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline brrr
Avatar
9967 příspěvků moje polička 23. května 2020 12:02

Nějaká děkovná zdravice zaměstnanců Penamu do Billy je prd.

U nás hlásil obecní rozhlas 8. května, že se obec přihlásila do vzpomínkového aktu po rozhlase. Pak hrál Suchý a Šlitr a pak nějaká žena přečetla něco ve smyslu, že nesmíme zapomínat na aktuálního nepřítele, kterým je koronavirus, bla, bla A vzpomeňme nejen na ty padlé z 2 světové války, kteří za nás nasazovali životy, ale také na naši vládu, senát a starosty, díky nimž jsme přežili pandemii. Jako slova nejsou úplně přesná, ale tenhle smysl to mělo. Čuměli jsme s mužem jak puci.

Offline razorblade
Avatar
8144 příspěvků moje polička 23. května 2020 12:09

barbucha kdyz si vzpomenu ze mladou frontu jsem kdysi rada cetla

​A ja v ni kdysi rada pracovala.  Dodnes nezapomenu, jaky se v redakci rozhostilo ticho, kdyz nam prisel mail od vedeni s informaci, kdo nas koupil. Tehdy totiz byli vsichni presvedceni, ze koupi Blesk.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 23. května 2020 12:15
Reakce na barbucha:

Je to spasitel.

https://www.forum24.cz/mesias-z-capaku-pronesl-a-tedka-chci-zachranit-tisice-zivotu-v-ramci-rakovin/

Když jsem z toho včera četla ty Babišovy citace manželovi, tak se mě ptal, jestli to náhodou není nějaká recesistická kreace (on totiž miluje německý der Postillon, který je recesistický). No, bohužel není

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 23. května 2020 12:25

A666 

Jo, někdy člověk neví, jestli to neni satira.

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 23. května 2020 12:44

brrr ja jsem cumela jednou v kostele, kam jsem neprozretelne vlezla s nasima. Vezla jsem je tam, kdyz se tatovi nejak blbe chodilo, a abych nemusela zpatky domu a zase pak pro ne, tak jsem se rozhodla, ze to preckam vevnitr. Pan farar se modlil za ruzny zemrely a pak pridal poslance, senatory a vladu, malem se mi votocil zaludek.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 23. května 2020 16:01
Reakce na Kokoska:

 Pan farar se modlil za ruzny zemrely a pak pridal poslance, senatory a vladu, malem se mi votocil zaludek.

​No, tiež to nemám moc rada, ale ono je za tým myšlienka modliť sa za tých, čo "nad nami majú moc", aby mali rozum. Ako netvrdím, že nejaký konkrétny farár to trebárs nemyslí fakt politicky (nemal by), ale tá pôvodná myšlienka je táto.

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 23. května 2020 16:43

slniecko tohle nebylo za rozum mocipánů, aspon to tak nevyznelo. Bylo to neco "Vzpominejme a modleme se za XY, Buh ochranuj i dalsi nase drahe zesnule a zvlastni modlitbu venujme i ... " Jednou mu pry dokonce pri kazani nekdo rekl, at netaha do kostela politiku. Ten dotycny je opravdu verici a tenkrat pry odesel z kostela.

Ale on ma tenhle farar dost podivne projevy, slysela jsem ho pak jeste pri rozsveceni vanocniho stromu a bylo to jako "Rozmyslete si byt svobodna matka, Marie mela stesti, ze Josef byl takovy frajer a vzal si ji i s ditetem".  No spis bych cekala neco o zazraku v case Vanocnim nez mravoucne pojednani.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 23. května 2020 18:09
Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 23. května 2020 18:30
Reakce na slniecko:

​No, tiež to nemám moc rada, ale ono je za tým myšlienka modliť sa za tých, čo "nad nami majú moc", aby mali rozum. 

​Hm, z toho mi vychazi, ze jak v Ceske republice, tak v USA se modli malo!

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 23. května 2020 20:30
Reakce na MP Marge:

​Hm, z toho mi vychazi, ze jak v Ceske republice, tak v USA se modli malo!

Ono na Slovensku bola aj modlitebná FB skupina kedysi, kde sa modlilo zásadne za tých najväčších idiotov .

Ale zas to netreba preháňať, keby si videla, čo sa deje teraz tu.......sa začínam hanbiť, že som veriaca...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45990 příspěvků moje polička 23. května 2020 20:35
Reakce na MP Marge:

​Hm, z toho mi vychazi, ze jak v Ceske republice, tak v USA se modli malo!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 23. května 2020 20:49

viktorka_od splavu Možná trest za to, ze se nemodlime? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45990 příspěvků moje polička 23. května 2020 21:02

Potrefenáhusa uz to tak bude

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:34

continuity 

Nejlepší je, že se tím "naši" zaklínají imrvére a co nejhlasitěji lidi, který myslej jen na to svoje.

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:37

Kokoska slniecko 

Tahleta servilita duchovních je čirej hnus. Aspoň u nás... Podívejte se na Duku s jeho věčnejma modlitbama za pana prezidenta. To se vobracím naruby!

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 24. května 2020 12:11

barbucha to je čirý hnus vždy. Zas máte na druhej strane Halíka.

Ale to, čo sa deje u nás, že ultráci sa vyškriabali po chrbte víťaznej strany a teraz zneužívajú koronu na pokusy o presadzovanie šialeností, normálne sa desím. Ak im čo najskôr niekto nedá po prstoch, bude tu z toho druhé Poľsko.

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 24. května 2020 19:37

slniecko 

Zaplaťpámbu za Halíka, a to jsem pohan! 

Jen mě v tý souvislosti vždycky vytočej ty reakce na něho. Strašný, jak ho ty křupani nenáviděj... 

U vás se už nějak neorientuju, co se děje? Kdo? Co?

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 24. května 2020 22:01

barbucha no práveže veľa. Ako píšem, víťazná volebná strana si pod svoje krídla vzala pár úplných šialencov, ktorým už nebolo dobré ani KDH, vraj teda preto, že neboli dostatočne konzervatívni, ale podľa mňa hlavne preto, že tá strana nemala veľmi šancu a títo dobráci veľmi dobre vedia, kde a ako sa dostať k moci, pôvodne to všetci brali ako síce mierne nechutný, ale pomerne pochopiteľný predvolebný ťah, ako získať pár percent naviac, no a kým teda všetci riešia koronu a snažia sa riešiť ekonomiku + teda čistiť všetko po Ficovskej mafii, tak týmto dobrákom sa už podarilo dosiahnuť (zatiaľ dočasný) zákaz nedeľného predaja, minister zdravotníctva (jeden z nich) neodporúčal počas korony vykonávať interrupcie, označil jogu za okultizmus, a momentálne vedú kampaň za zákaz umelého oplodnenia.

Kto - no asi najviac Záborská, Krajčí, Vašečka, keď ich hodíš do googlu, nestačíš sa čudovať

Online continuity
Avatar
33432 příspěvků moje polička 24. května 2020 22:10