Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline continuity
Avatar
33547 příspěvků moje polička 31. března 2020 15:05

razorblade

Přesne to si myslím, pokusné balónky, kolik toho vydržíme. Mně se paradoxně právě ulevilo, protože se mi zda, že po pocatecnem ochromení začli dobře fungovat novináři a i opozice

Probouzet se každé ráno do nových zákazu a omezení mi fakt nedělalo dobře na žaludek. Teď si opravdu už myslím, že jim to úplně lehce neprojde.  

Offline continuity
Avatar
33547 příspěvků moje polička 31. března 2020 18:12

https://www.forum24.cz/babis-lze-metnarovi-sam-ulozil-navrh-zmen-pravomoci-predlozit-vlade/

Důkaz místo slibů! Už je jasné,  že jim to zadal Babiš. Ani mě to nerozcililo ( protože jsem to cekala), ale fakt mě těší výborná práce novinářů.  

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 31. března 2020 18:13

continuity je to strašné, prostě to pořád zkouší a zkouší, maďarská cesta je jeho sen, nebudem si nic namlouvat.

Offline Sweet Potato
Avatar
34792 příspěvků moje polička 31. března 2020 20:15

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 31. března 2020 20:42

Sweet Potato Kdysi dávno byl nějakej humornej pořad Gumáci. Hlavy politiků z latexu a nějakej imitátor. Ani nevím, proč jsem si na to teď vzpomněla

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 31. března 2020 20:51

Sweet Potato ach ne, už zas?

Offline Sweet Potato
Avatar
34792 příspěvků moje polička 31. března 2020 20:56

Krehutka Tentokrát prý v Blesku. Odpovídající kanál.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 31. března 2020 21:07

Nepřepínejte kanela! I ten špatnej člověk na každýho spadne. Jáj bože....

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 08:03

razorblade 

Souhlasím, je ať dávaj piráti pozor - někdo to dělat musí. 

Ovšem tohle už je naprosto čirej hnus!!!

Offline andulka01
Avatar
10640 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 10:26

barbucha Hele že by se Prchal zbláznil?

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 10:45

andulka01 

Už nevědí jak ze všeho vybruslit. Estébák a jeho pohůnci se budou dovolávat boha - to bych se vobrátila naruby!!

Na druhou stranu... jak se říkalo že i každej komouš včetně Husáka se dal před smrtí na víru... tak by to mohla bejt i dobrá zpráva!

Offline andulka01
Avatar
10640 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 10:54

barbucha Když já se fakt bojim, že jim to zase projde... koblihy tohle neviděj. Tuhle jsem vykoukla ze svý sociální bublinky a dost hodně jsem se divila (ten blijící smajlík mi nedělá dobře)

Offline Sweet Potato
Avatar
34792 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 11:05

andulka01 Projde. Protože to, věřím a doufám, celé dopadne ještě dobře. Protože pořád jde a půjde ukazovat, že jinde je to mnohem horší. To slyším i od lidí, kteří by o nich jinak neřekli ani půl slova dobrého "jak je nesnášim, tak musim uznat, že proti Itálii, Anglii, Slovensku...(doplň dle momentální nálady)

Offline Marbuša
Avatar
944 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 12:44
Reakce na continuity:

https://www.forum24.cz/babis-lze-metnarovi-sam-ulozil-navrh-zmen-pravomoci-predlozit-vlade/

Důkaz místo slibů! Už je jasné,  že jim to zadal Babiš. Ani mě to nerozcililo ( protože jsem to cekala), ale fakt mě těší výborná práce novinářů.  

​Jenže já mám hlavně obavy, že dokud se to nebude psát v Blesku a nebudou to dávat na TV Barrandov a podobně, nedostane se to k voličům Bureše.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 13:36

Sweet Potato rumunsku;-)

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 18:31

barbucha jsem nekde cetla, ze ona je z jizni moravy, tak mozna to mysli uprimne

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 21:25

Marbuša 

To máš fuk. I když se to k voličům Bureše dostane, bude jim to jedno. Oni uvítaj tvrdou ruku,  i policejní stát a zavřený hranice navždy. Protože to dopadne, jak doufaj, hlavně na kavárnu a na úspěšnějšího souseda.

baltik 

Jo to určitě. Příkladná křesťanka... vokrade půl národa, na druhou půlku klekne, všem nahází klacky pod nohy... a dá pár zdrávasů a cajk, vše odpuštěno? Dyk by se musela bát pekla!

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 21:48

barbucha Já si někdy z čirýho masochismu čtu ty komentáře na novinkách. A fakt mě ty útoky na pražáky nepřestávaj udivovat, hlavně teď, co jsme tu teda prolezlý tím koromorem. Vykřiky jako Zavřete celou Prahu, ať tam pochcípaj, nebo Zapalte to tam a zamkněte jim všechny vrata! bych ráda brala jako ventilování úzkosti těch duševně chudších spoluobčanů, nikoliv jako výlev nenávisti.

Ale jednou jsem se setkala s touhle nevraživostí i v reálu, na dovolené v Chorvatsku přijela do penziónu, kam jezdím léta, nová skupinka, nevím ani odkud, čtyřčenná rodinka. Při snídani se mě zeptali, odkud jsem a po zjištění, že z Prahy, začal docela nářez. Nejdřív slovní urážky, že je to hned vidět, že jen rozmazlenej Pražák si tahá NB ke snídani a ty boty byly asi drahý (chacha, od vietnamců) a pak výprava za paní domácí, že mám jako samostatná osoba dvoulůžák a velký balkón a lepší výhled na moře a mám si s nima vyměnit pokoj. Tak určitě, léta tam jezdím právě proto.

Když pán rodiny neuspěl, tak mi aspoň každý den vysypali koš s odpadkama za dveře. Nakonec je paní domácí vyhodila předčasně a já dostala příští rok slevu

A takhle nějak si ty hejtaře z Novinek představuju v reálu.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 21:53

Jennyfor 

To je strašný Ale máš pravdu, takhle to funguje. Závist a nenávist, notně přiživovaná z míst nejvyšších, a zakomplexovaný burani na to slyšej.

Dřív jsem se rozčilovala, snažila vysvětlovat a srovnávat klady i zápory života tu i onde... ale už na to kašlu, jiný to nebude, tak ať se třeba zalknou.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 21:56