Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. února 2020 11:48

barbucha Ty seš tak neobjektivní vosoba hele, už vidim kdyby si Andrej brnknul co ty bys z toho vyvodila!

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 26. února 2020 12:04

Mutziputzi 

Jestli brnká po večerech paní Motyce do ouška, je mi úplně fuk. Rovněž tak Kremlík před rodinnou králíkárnou.

Ovšem Vondráček trylkující a po stole poskakující ve Sněmovně je vrchol nabubřelýho křupanství. K tomu snad ani nepotřebuješ vědět, které straně za tu sofistikovanou performanci poděkovat.

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 26. února 2020 22:07

I skladnik ve sroubarne si muze precist Vergilia v originale a nasetrit 8 milionu korun!

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 02. března 2020 14:40
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. března 2020 14:57

barbucha Zrovna jsem přemejšlela kam s tim jít, jak se jinak panice směji, tak tohodle sráče bych exemplárně nakopala!

Offline andulka01
Avatar
10537 příspěvků moje polička 02. března 2020 15:29

barbucha Mě by strašně zajímalo, jestli směrem k Zemanovi tu karanténu dodržujou. Ale předpokládám, že tam jo. Zmetci jsou to.

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 02. března 2020 16:24

Muž vyrazil z domácího vězení a potkal cestou mámu spolužačky. Koronapanika jede na plné obrátky. Je tam jeden spolužák, který se vrátil chudák bůhví odkud, tak ten to asi dostal sezrat. děti dostaly za úkol přinést si zítra desinfekční gely ( takže brečící děti u lékárny included) a naše děti jsou prý v karanténě!

Hlavně, že jsem dostala plno děkovných emailu za ohleduplnost, akorát žádné info, kdo a jak tu nepřítomnost bude omlouvat a co se mají doučit.

Oni mě fakt v té škole naserou, vytisknu jim z webových stránek městské části, oficiální stanovisko, že děti jako ty moje do školy můžou a vyšlu je tam hned.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 02. března 2020 16:49
Reakce na continuity:

Muž vyrazil z domácího vězení a potkal cestou mámu spolužačky. Koronapanika jede na plné obrátky. Je tam jeden spolužák, který se vrátil chudák bůhví odkud, tak ten to asi dostal sezrat. děti dostaly za úkol přinést si zítra desinfekční gely ( takže brečící děti u lékárny included) a naše děti jsou prý v karanténě!

Hlavně, že jsem dostala plno děkovných emailu za ohleduplnost, akorát žádné info, kdo a jak tu nepřítomnost bude omlouvat a co se mají doučit.

Oni mě fakt v té škole naserou, vytisknu jim z webových stránek městské části, oficiální stanovisko, že děti jako ty moje do školy můžou a vyšlu je tam hned.

​Já vím, že jsem naivní, ale nějak bych očekávala, že školy poskytnou dětem ve škole dezinfekci, kor v případech, kdy se endá moc sehnat

Mimochodem proč jste vlastně v karanténě?

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 02. března 2020 17:00

A666 nejsme, je to moje dobrovolně rozhodnutí neposílat děti do školy. dílem k tomu přispěly včerejší případy v ČR ( hlavně ten navrátilec z lyží), dílem prohlášení našeho vrchního, že učitelé se mají ptát děti, jestli byly v Itálii. ( Už teda neřekl, co pak s těma dětma mají dělat).

Naštěstí mi to nepůsobí větší problémy ( teda kromě toho, že ucit se s dětma, pracovat a ještě do toho nějak zajišťovat jídlo je skutečný voser). 

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 02. března 2020 17:01

A666 k desinfekci mám vtipnej dodatek, že uklízečka zapomněla doplnit na WC mýdlo. Takže děti šly nacvičovat mytí rukou a nebylo čím

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 02. března 2020 17:06

continuity 

jo vy jste byli v Itálii lyžovat (nebo děti)? Jinaks  tím mýdlem, to už je absurdní divadlo.....

Já ybchs e endivila, dkyby tady v Německu byla dezinfekce běžně na školách vedle mýdla....

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 02. března 2020 17:13

A666 my jsme byli všichni, ale v regionu, kde je dodneška jeden(!) potvrzeny případ ve městě 100 kilaků daleko. Momentálně je větší riziko chodit po Praze. 

Prý nějaké děti ve škole brečely, že nechtějí dostat od spolužáka ten koronavirus. Radši nechci vedet, co na to učitelka.

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 02. března 2020 17:21

No a ještě mě v práci tlací, abych si zavolala na hygienu a nechala se zavrit do karantény. Pak prý budu muset na PN.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 02. března 2020 18:52
Reakce na continuity:

A666 my jsme byli všichni, ale v regionu, kde je dodneška jeden(!) potvrzeny případ ve městě 100 kilaků daleko. Momentálně je větší riziko chodit po Praze. 

Prý nějaké děti ve škole brečely, že nechtějí dostat od spolužáka ten koronavirus. Radši nechci vedet, co na to učitelka.

​ty jo to s těma dětma je fakt strašný, mám pocit, že se v tom vyžívají tak, jako se kdysi někteří vyžívali v branné výchově a strašením jadernou apokalypsou

Jinak my dneska v Německu asi byli za panikáře, měli jsme tu vyjímečně k dispozici auto, tak jsme udělali větší nákup (včetně 13 balíčků těstovin, 7 krabic papírových kapesníků, 5 velkých balení toaleťáků.....)

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 02. března 2020 18:52
Reakce na continuity:

No a ještě mě v práci tlací, abych si zavolala na hygienu a nechala se zavrit do karantény. Pak prý budu muset na PN.

​Ale ty z domova děláš, ne? Chtějí jen ušetřit, mrchy......

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 02. března 2020 19:54

Mutziputzi 

Tvl ty arogantní vodpovědi! Normálně roztrhnout hubu hákem!

andulka01 

Vsadím boty že k Zemanovi ho nepustili. A přitom bylo jistě co vyprávět!

Offline Garfie
Avatar
23614 příspěvků moje polička 02. března 2020 22:26

continuity Na to se vyprdni, oni po tobe chteji, abys zustala doma, hygiena ti nema proc karantenu naridit. Chteji jen usetrit :-/ Jediny co muzou delat, je ze ti naridi dovolenou, ale i to musi min. dva tydny dopredu, ne?

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 02. března 2020 23:14

Garfie no především se na tu hygienu nedá dovolat.

Offline Katrin_kouří_cigarety
Avatar
156 příspěvků moje polička 03. března 2020 08:26

Nedokážu si vybavit, kdy jsem naposledy viděla Zemana na veřejnosti, nebo aspoň někde mluvit, či se vyjádřit, prohlášení vydává Ovčáček... Žije ještě?

Offline Pavlena
Avatar
6539 příspěvků moje polička 03. března 2020 08:42

continuity No nevim, asi pokud by me donutili na PN, tak by mi "odpadla klavesnice od ruky"... Jako pracovat z domu za 60% platu, proc? Aspon bys pak mohla plne resit domaci uceni deti a jidlo..