Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 07:36

crazydaisy Jestlipak dotyčná novinářka četla jeho historku, jak kdesi na zámečku kohosi odpanil?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 08:04

barbucha Tak největší sekery odjakživa v rámci svého populisticky selektivně keynesiánskýho přístupu sekaj socani, spolutvůrci všech Babišových rozpočtů.

Nad zlým a bezskrupulózním tvorem lze vyhrát jedině chytrostí, to máš hele jak v pohádkách, určitě ne tim co předvádí opozice jako celek, potenciál já vidim snad jedině u Pirátů. Pláč nad tím jak zloduch nemá svědomí a naopak má perfektní PR je směšnej, už fakt jenom směšnej, stejně jako teda tvoje (asi) přesvědčení, že tradiční strany jsou etalonem slušnosti, jejich vlády měly taky dost solidní kliku v tom, že prakticky neexistovaly internetový investigativní média, všechny tehnejší kauzy by taky byly hned 10x větší.

Offline Estara
Avatar
502 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 09:28

crazydaisy Ona asi novinářka netuší, že Miloše bylo nepochybně nutné do té pozice naštelovat, zaklesnout nohu o nohu, aby se mohl řádně opřít. Že by nám jináč mohl přepadnout, když ho zrovna nedrží "chůva".

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 12:37

Mutziputzi 

netvrdim že tradiční strany jsou etalonem slušnosti jen to, že se teď snažej slušně (to jest v mezích zákona) chovat - myslím teď ve vztahu k Babišovi. Vono jim ani nic jinýho nezbejvá. 

Co dělaly a co kradly předtím mě nezajímá... to jsou argumenty, to poukazování že voni taky, jak vod babišovský koblihy prosimtě (když už jsme tak teda u toho - pár činovníků šlo bručet, pár jich muselo vod válu - a to za daleko mizernější sumy než jsou burešovy dotácie). Mluvíme ovšem vo Babišovi a jeho průserech, jestli se nepletu...

Jo a pirátskej potenciál se ukázal zrovna dneska - mladý pan Michálek se nechal slyšet, že Topka by měla zaniknout/Kalousek vypadnout... jako jo, rozesrat opozici eště víc, místo aby se konečně semkla, to fakt potenciál

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 12:58

barbucha Tak nemůžeme mluvit jenom o tom co se nám hodí, že...z úst některejch "tradičních" jsou ty babišový údajný podvody a dotácie fakt úsměvný. Když chci kázat, fakt je dobrý ten čistej štít mít, na tom neni nic koblihovskýho, to je prostě elementární sebereflexe co občas chybívá.

Michálkovovi dost fandim, jeho projev v parlamentu je naprosto boží (tu svojí příšeru by moh poslat do háje, to jo), do jistý míry má pravdu, Kalousek je pro mnoho lidí fakt blok proč aktuální pravicovej blok nevolit.

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 14:41

Tohle asi není hoax:

Offline stes
Avatar
7325 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 15:17

Sweet Potato to je na bliti, pardon. Jinak z toho samyho pytle jako zdarma vlaky a spol. 

Offline razorblade
Avatar
8166 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 16:51

Sweet Potato rano jsem tohle preposilala kolegum do Phy, jestli by nestalo za to se na to podivat. bohuzel ale asi s vybuchem v Presove ted napinaji sily na neco jineho. me to totiz prijde jako dost velka nechutarna, jestli ta pani nekeca...

Offline Isca
Avatar
4447 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 17:18
Reakce na Mutziputzi:

barbucha Tak největší sekery odjakživa v rámci svého populisticky selektivně keynesiánskýho přístupu sekaj socani, spolutvůrci všech Babišových rozpočtů.

Nad zlým a bezskrupulózním tvorem lze vyhrát jedině chytrostí, to máš hele jak v pohádkách, určitě ne tim co předvádí opozice jako celek, potenciál já vidim snad jedině u Pirátů. Pláč nad tím jak zloduch nemá svědomí a naopak má perfektní PR je směšnej, už fakt jenom směšnej, stejně jako teda tvoje (asi) přesvědčení, že tradiční strany jsou etalonem slušnosti, jejich vlády měly taky dost solidní kliku v tom, že prakticky neexistovaly internetový investigativní média, všechny tehnejší kauzy by taky byly hned 10x větší.

A od voleb  2017 myslíš těma socanama prosím pěkně koho? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 17:22

Isca Moc nechápu kam směřuješ, hoď si do googlu složení vlády ne?

Offline Isca
Avatar
4447 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 17:30

Mutziputzi No jo, stydím se, jak jsou méně výrazní (nebo méně propíraní) než v předešlé vládě, nějak jsem je vytěsnila. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 17:45
Reakce na razorblade:

Sweet Potato rano jsem tohle preposilala kolegum do Phy, jestli by nestalo za to se na to podivat. bohuzel ale asi s vybuchem v Presove ted napinaji sily na neco jineho. me to totiz prijde jako dost velka nechutarna, jestli ta pani nekeca...

​To je strašné, dozvedela som sa to až teraz

Offline razorblade
Avatar
8166 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 17:52

paktofonika jaj, tak to me mrzi, ze zrovna z myho postu :( mas v Presove nejakou prizen? jsou v poradku?

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 07. prosince 2019 09:05
Reakce na Mutziputzi:

barbucha Tak nemůžeme mluvit jenom o tom co se nám hodí, že...z úst některejch "tradičních" jsou ty babišový údajný podvody a dotácie fakt úsměvný. Když chci kázat, fakt je dobrý ten čistej štít mít, na tom neni nic koblihovskýho, to je prostě elementární sebereflexe co občas chybívá.

Michálkovovi dost fandim, jeho projev v parlamentu je naprosto boží (tu svojí příšeru by moh poslat do háje, to jo), do jistý míry má pravdu, Kalousek je pro mnoho lidí fakt blok proč aktuální pravicovej blok nevolit.

​Koho konkrétně myslíš s tím špinavým štítem a chybějící sebereflexí? ODS celkem mlčí

No a Kalousek už dávno není předseda, vždyť se právě kvůli tomu odstrašování vlastní personou toho vzdal, ne? Takhle to vypadá, že dokud nespáchá veřejnou sebevraždu, nejlépe na Václaváku a v přímým přenosu, že se na něj budou vymlouvat všichni (který by pravej blok nevolili stejně nikdy). A i to bude málo, protože když byl tím ministrem financí tak ožebračil celej národ a následující generace o tom hladomoru kterej zavinil jednou budou vyprávět i Marťanům

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. prosince 2019 09:12

barbucha Že Kalousek neni předseda je asi tak stejně relevantní, jako že má Andy holding ve svěřeneckym fondu...předesílám, že já osobně jsem jeho velkej fanoušek.

A ad 1 nemyslim ani nikoho konkrétního, ale divokou dobou si ty dnes "slušný" strany prošly snad všechny, ODS, KDU a všechny jejich deriváty.

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 07. prosince 2019 09:43

Mutziputzi 

No ale to byla právě ta divoká doba... a jak jsem řekla, však to taky pár lidí vodskákalo nejen na majetku ale i na svobodě, ne? Jak dlouho se to bude eště vytahovat? Sme snad v Americe, kde si doteď vyčítaj zotročený pradědečky (když se to zrovna hodí)?!

Srovnání předsedy se svěřeneckým fondem beru, a pobavilo Ovšem nemyslím si, že by to stejně dobře pobavilo i Pekarovou

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. prosince 2019 08:10

barbucha Vytahovat se to bude vždycky právě a poměrně logicky a oprávněně, Michálek s tim Kalouskem totiž bohužel dle mého docela přesně udeřil hřebíček na hlavičku.

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 08. prosince 2019 11:29
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. prosince 2019 13:30

barbucha Ja ti muzu jen opakovat, ze ja osobne Kalouska miluju, lec objektivne ma Michalek proste pravdu...to ze mu do toho ma bejt hovno a dvakrat konstruktivni to neni, to je taky mozny

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 08. prosince 2019 15:35

Mutziputzi 

Objektivně má zrovna teď držet hubu. Moh proti němu bojovat dávno... nebo si to nechat na pozdějc. Ale teď je to prostě naprosto nevhodný.