Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 11. května 2018 23:45

RoSa 

Mno. Holt se bez toho vobejdu, když to už nosej i tyhle domovnice - do takový společnosti patřit nechci... 

Offline Dadoo
Avatar
11569 příspěvků moje polička 12. května 2018 17:33

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 13. května 2018 01:43
Online RoSa
Avatar
8064 příspěvků moje polička 13. května 2018 07:49

barbucha a vona v tom strašlivym mundúru furt

Offline 999
Avatar
17489 příspěvků moje polička 14. května 2018 09:13

Sweet Potato Ten chlap je super :-).

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 15. května 2018 23:01

Ještě ze státní návštěvy Polska

FB stránky Českého institutu pro urážení politiků doporučuju 

Online viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 15. května 2018 23:41

barbucha no, tohle je taky dobry

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 15. května 2018 23:55

viktorka_od splavu 

Jo, taky dobrý. S jistou pachutí...

Ale musim říct, že zdesperowana para czeskich emerytow mě smířila se životem na docela dost dlouho 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. května 2018 10:47

viktorka_od splavu Doufam, že si všichni pamatujeme jak důrazně jsem před volbou Pirátů varovala!!

Online viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 16. května 2018 12:21

Mutziputzi no ja zadny varovani nepotrebovala, nejsu padla na hlavu

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 22. května 2018 14:48

Už dlouho mě z naší politický scény nic tak nepobavilo.

https://www.facebook.com/zomriofficial/videos/2086569808288938/?t=57

Offline simonka89
Avatar
11 příspěvků moje polička 26. května 2018 02:34

No jo, pirati bohuzel ukazuji svoji rudou barvu. Je to smutne, cekala jsem, ze se zasadi vic o legalizaci travy a tak nejak vetsi svobodu ve spolecnosti, ale je to casto spis naopak. Hezky to shrnul v clanku JXD.

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 26. května 2018 22:44

simonka89 hele ja nevim, ja jsem dost volnomyslenkar, ale k regulaci Airbnb mam rozporuplny postoj. zrovna minuly tyden jsem mluvila s kolegou, ktery bydli v dome, kde se jeden byt takto pronajima. kraval je tam prakticky kazdy tyden, poblite parapety included. resi to jeste nejaky dalsi prostrednik, ne primo majitel. kdyz si stezoval u majitele, tak mu rekl, ze u nej v byte zadny bordel byt nemohl, protoze byt byl ten vikend prazdny. potize prameni z toho, ze ty byty se nevyuzivaji zpusobem, ke kteremu jsou urceny, teda trvalemu bydleni. kdyby vikendovi hosti delali bordel v hotelu, tak s nima udelaji kratky proces, v tom bytovem dome to tak jednoduche neni.

asi bych to nechala na kazdem spolecenstvi vlastniku, at si to vyresi po svem, ale nevim, jestli ve stanovach jde kratkodoby pronajem zakazat. pokud ne, je zakon na miste.  ono fakt hodne problematicke, kamarat ma prazdninovy byt ve Spindlu. jezdivali jsme tam, ale pak se problemy s najemniky zacaly mnozit zpusobem, ze uz to dal neslo a domluvili se, ze je pronajimat nebudou a stejne to kazdy z nich nedodrzuje.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4093 příspěvků moje polička 27. května 2018 09:02
Reakce na continuity:

simonka89 hele ja nevim, ja jsem dost volnomyslenkar, ale k regulaci Airbnb mam rozporuplny postoj. zrovna minuly tyden jsem mluvila s kolegou, ktery bydli v dome, kde se jeden byt takto pronajima. kraval je tam prakticky kazdy tyden, poblite parapety included. resi to jeste nejaky dalsi prostrednik, ne primo majitel. kdyz si stezoval u majitele, tak mu rekl, ze u nej v byte zadny bordel byt nemohl, protoze byt byl ten vikend prazdny. potize prameni z toho, ze ty byty se nevyuzivaji zpusobem, ke kteremu jsou urceny, teda trvalemu bydleni. kdyby vikendovi hosti delali bordel v hotelu, tak s nima udelaji kratky proces, v tom bytovem dome to tak jednoduche neni.

asi bych to nechala na kazdem spolecenstvi vlastniku, at si to vyresi po svem, ale nevim, jestli ve stanovach jde kratkodoby pronajem zakazat. pokud ne, je zakon na miste.  ono fakt hodne problematicke, kamarat ma prazdninovy byt ve Spindlu. jezdivali jsme tam, ale pak se problemy s najemniky zacaly mnozit zpusobem, ze uz to dal neslo a domluvili se, ze je pronajimat nebudou a stejne to kazdy z nich nedodrzuje.

continuity v amsterdamu treba omezujou kratkodoby pronajem prostor urcenych k trvalymu bydleni na 30 dni v roce. To mi prijde fer, lidi muzou pronajmout byt kdyz jsou treba na dovolene, ale omezi to pronajimani bytu ve velkym. 

Vim to nahodou, panc tam ted jedu. OT prekvapilo me, jak je ubytovani v centru Amsterdsmu drahy, celkem jsem koukala.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. května 2018 09:17

S regulací Airbnb naprosto souhlasim, v domě kde se třetina bytů krátkodobě pronajímá bych bydlet nechtěla a štve mě vybydlený centrum Prahy.

Offline Dadoo
Avatar
11569 příspěvků moje polička 27. května 2018 13:23

Mutziputzi souhlasím.

Online Ounz
Avatar
19778 příspěvků moje polička 27. května 2018 14:36

Co se týče regulace airbnb, souhlas naprostej, i s tim centrem Prahy..

jinak - ‘Slušní lidé’ asi ironie, řekla bych? 

https://www.novinky.cz/domaci/473211-slusni-lide-vyhrozuji-rediteli-divadla-pripomnel-sobotni-incident-nastup-fasismu.html

prej se takovýhle prasárny nemaj platit z ‘jejich daní’  

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. května 2018 15:49

Ounz Jak na ně koukam, tipuju, že z "jejich" daní se pořídí do divadla leda hajzlpapír...

Online Ounz
Avatar
19778 příspěvků moje polička 27. května 2018 15:51

Mutziputzi  taky mě to napadlo..strašný toto