Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46035 příspěvků moje polička 20. března 2018 14:43

Mutziputzi teda uz jsem slysela ledacos, co “by mel” delat stat, charitu teda prvne

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. března 2018 14:52

viktorka_od splavu Mam na mysli sbirky na neci nakladnou lecbu a podobne, zas z toho nezkousej delat fantasmagorii

Offline continuity
Avatar
33561 příspěvků moje polička 20. března 2018 15:11

999 to ze nám prd chybí, ale stále neznamená, ze není prostor pro zlepšení. 

Offline 999
Avatar
17542 příspěvků moje polička 20. března 2018 15:22

continuity Tak ten je vždycky....

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 20. března 2018 16:59

Výrok týdne. ne-li celého roku:

>>

>> Vy, co plivete na Michala Davida, řekněte:

>> Kolik Slavíků mají ti vaši Stouni?

>>

>>

>> Jiří Ovčáček, 15. 3. 2018 / 18.33 (fake profil)

Online Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 20. března 2018 20:50

Dadoo 

V sobotu v TV říkal Miloš Knor, že vlastně obdivuje Zemana, jak si vybral Ovčáčka - něco ve smyslu "no představte si ten konkurz a to umění vybrat toho největšího blbce."

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 21. března 2018 08:05

domenica 

Fešáci. Podělíme se? 

continuity 

"situaci u nas muzu alespon nejak ovlivnit, problemy v Syrii tezko. proto je za mne pochopitelne, ze vic kapacity, ktera mi zbyva, venuji tomu, co ovlivnit muzu. "

Přesně tak. Nikdo neříká neposílat peníze na žádnou charitu, nikomu nepomáhat... ale starat se spíš o problémy na druhým konci světa než o vlastní? Jako když mi bude dítě nosit domů pětky a krást ve škole, budu se víc zajímat o sousedy, který nedaj potomkům najíst, protože moje dítě nemá hlad a tím pádem vůbec žádnej problém?

999 

S těma demokratickejma volbama bych byla opatrnější  Ruskejma poradcema se to tu jen hemžilo už v ´46, kdy byly volby taky ještě označovaný za demokratický (což je blbost, když jiný strany k volbám nebyly vůbec připuštěný). A hemží se to i dneska: Rusko si svoje zájmový oblasti hlídá pečlivě. Že se spousta lidí rozhoduje na základě těžkejch dezinformací - odborně provedenejch a naservírovanejch - za příliš demokratický nepovažuju, k tomu ovlivňování voleb přece nepatří.

Offline 999
Avatar
17542 příspěvků moje polička 21. března 2018 08:51

barbucha Jakože sousedovy děti hladoví a mně to bude jedno, protože moje dítě je harant a mám dost svých starostí? Tak takhle já určitě neuvažuju...

S tím ovlivňováním máš určitě pravdu, děje se to všude, i v Americe... To se ale pak ale na slovo demokratické budeme muset vykašlat všeobecně.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. března 2018 09:07

barbucha Teď maj lidi informací moc, tehdy jich měli málo, demokracie není nic dokonalýho, je to spíš soustavnej pokus, ne-li boj o ní, ale je to pořád demokracie, i kdyby tady řádilo nevim kolik ruskejch hackerů.

A teda sama uvedeš úvahu v tom duchu, že to není buď a nebo, že neříkáš naposlat prachy do Sýrie, ale radši zde pohřbívat Ovara (zkratka!!! - na ty já jsem mistr)) a plynule navážeš na nestarání o prospěch vlastních dětí, když ty sousedojc maj hlad...čili stále buď a nebo, se ztrácim

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 21. března 2018 10:50

999 Mutziputzi 

Ale dyk já netvrdím že je to jedno (že sousedovy/syrský děti mají hlad). Jen opakuju, že starat se o to, co je nám nejbližší, je celkem lidský a pochopitelný a - podle mě  - naprosto nezasluhuje odsudek nebo opovržení. Toť vše 

Offline 999
Avatar
17542 příspěvků moje polička 21. března 2018 11:04

barbucha Mě už tím včera překvapila continuity, já v žádném komentáři nikoho neodsuzuju ani nikým neopovrhuju... Píšu jenom o sobě, jak to vnímám já.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 21. března 2018 13:08

999 

Tak každej píše asi sám za sebe, ne  

Co se ještě těch hladových dětí týče, tak zdroje OSN praví, že podvýživou trpí 795 miliónů lidí. 795 000 000.

To není jen Sýrie = poslední dobou "in" téma. I jiní nemají co do huby, i jinejm padaj střechy na hlavu (byť třeba "jenom" kvůli počasí).

To už bych se nesměla do smrti najíst, kdybych vycházela z názoru, že se mám až příliš dobře - jinými slovy že si to, protože netrpím, prakticky nezasloužím. A stěžovat si na politiku (nebo i na počasí) už vůbec nesmím! Však mám v sobě zrovna pět knedlíků! 

Neříkám že je to tvůj názor/výrok, jen některý (jiný) třeba tak kolikrát vyznívaj, a mně už to leze na nervy... 

Offline 999
Avatar
17542 příspěvků moje polička 21. března 2018 13:13

barbucha Myslím, že je to trochu "ztraceno v překladu". Ode mě to byl na začátku jen povzdech, něco, co mě trápí... Nikomu jsem nenařizovala, aby si rval knedĺíky vod huby .  

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. března 2018 13:39

barbucha Prosim tě, to že děti mají stále hlad to snad víme všichni, to holt selhává systémově, ale aktuálně v Sýrii se děje něco, čemu měli strůjci a podílníci na tý situaci prostě zabránit. Načež tady padl názor (opět zkratka), že to nemá smysl jim pomáhat a radši tady volební právo a jedem a pak se tady překřikujem, že to neni buď a nebo a ty co že to neni buď a nebo argumentujou zásadně černobíle, tak hergot, tady řádí Maco duch nebo co??

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 21. března 2018 14:28

Mutziputzi 

No a vzhledem k tomu, že nejsme strůjci ani podílníci...  tak si ve vlákně k tomu určeným na naši politickou situaci zanadávat smíme, no ni? 

Právě že "padl názor". Přece se nebudeme hádat vo to, jakej názor má kdo mít!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. března 2018 14:33

barbucha Ale jo, jenom to nesmíme přepálit, pak  to má takovej tek Kocáb švuňk

Offline Garfie
Avatar
23882 příspěvků moje polička 21. března 2018 20:09

Jenom ve zkratce, stojím na straně Mutziputzi a 999, obě mi mluví z duše. :-) 

To co se děje v Sýrii je tragédie, myslím, že lidé často ani nemají ponětí. Duhá strana je, že jsme z přemíry informací o hrůzách, poněkud přesycení a často se vůči takovým informacím obrníme, vidím to v okolí často. 

Online andulka01
Avatar
10646 příspěvků moje polička 21. března 2018 22:08

TV Barrandov prave ted. Co to jako je? No tvl. Pres Podkonickyho hejtovat CT? A ta čeština, projev, studio. Aha.. to ma asi byt investigativni novinarina?